آرشیو اخبار


رکود داخلی و صادراتی، عارضه کرونا برای فولادی‌ها

17 فروردین 1399 - 21:43
می متالز - عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد گفت: نقطه مثبت، خوش‌بینی به افول کرونا در یکی _دو ماه آینده است و در این صورت شرکت‌های فولادساز، می‌توانند با افزایش تولید، افت فروش ۳ ماهه اول سال را در ماه‌های بعد جبران کنند.
به دنبال واگذاری ۲.۰۲ درصدی سهام فولادساز اصفهانی:

"چدن"، بخشی از "فسازان" را واگذار کرد

17 فروردین 1399 - 21:38
می متالز - شرکت تولیدی چدن سازان از واگذاری سهام خبر داد.

مختصات نخستین عرضه شمش فولادی در سال ۹۹/ کرونا بر معاملات شمش در بورس کالا تأثیر گذاشت؟

17 فروردین 1399 - 21:02
می متالز - امروز یکشنبه ۱۷ فروردین نخستین عرضه شمش فولادی در سال ۹۹ در بورس کالا انجام گرفت. معاملات شمش بلوم چادرملو با قیمت میانگین ۴۴۵۴ تومان به ازای هر کیلو انجام شد و میزان تقاضا برای شمش فولادی، ۲.۵ برابر میزان عرضه بود.

یک نماد فولادی، رکورددار رشد قیمت روزانه در بورس

17 فروردین 1399 - 21:00
می متالز - شاخص کل بورس تهران امروز ۱۷ فروردین، ۶۵۹۴ هزار واحد رشد کرد. نمادهای فولادی امروز اکثراً معاملات خوبی را تجربه کردند. بیشترین رشد قیمت در بورس تهران امروز متعلق به مجتمع فولاد کویر بود.
آرسلورمیتال و مبارزه با کرونا در هند

کمک‌های میلیاردر هندی صنعت فولاد جهان به مهار کرونا در این کشور

17 فروردین 1399 - 20:58
می متالز - لاکشمی میتال، میلیاردر هندی صنعت فولاد جهان و مدیرعامل بزرگ‌ترین فولادساز دنیا، اعلام کرده است که شرکت‌های او در هند، یک میلیارد روپیه (بیش از ۱۳ میلیون دلار) به مبارزه با شیوع کرونا در هند کمک می‌کنند. این بخشی از کمک صنعت فولاد هند به برنامه‌های مهار کرونا در این کشور است.

اقدامات فولاد خوزستان در مبارزه با ویروس کرونا در راستای مسوولیت اجتماعی

17 فروردین 1399 - 20:41
می متالز - شرکت فولاد خوزستان در راستای مسوولیت اجتماعی خود برای مقابله با ویروس کرونا اقدامات متعددی را انجام داده است.

هدف‌گذاری تولید زنجیره فولاد همسو با جهش تولید

17 فروردین 1399 - 14:21
می متالز - امسال که به عنوان «سال جهش تولید» نامگذاری شده، واحدهای تولیدی نیز روند فعالیت خود را در این چارچوب برنامه‌ریزی کرده‌اند و در بخش تولید زنجیره فولاد نیز ضمن اجرای برنامه هدفدار، با جهش تولید نیز همسویی دارد و انتظار می‌رود در قالب برنامه چشم انداز (۱۴۰۴) پیش روند.

بازار ورق آمریکا در رکود مطلق

17 فروردین 1399 - 14:13
می متالز - پاندمی کووید 19 و قیمت پایین نفت، بازار ورق آمریکا را در رکود و رو به پایین نگه داشته است. متوسط قیمت ورق گرم 530 دلار هر شورت تن درب کارخانه است که نسبت به یک هفته قبل حدود 7 درصد افت داشته است.

میلگرد صادراتی ترکیه همچنان در سرازیری

17 فروردین 1399 - 14:12
می متالز - محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا همچنان بر بازار صادرات مقاطع ترکیه سایه افکنده و تقاضا به شدت نزولی است.

بازار ورق ترکیه رو به پایین

17 فروردین 1399 - 14:12
می متالز - رکود در بازار ورق ترکیه هم ادامه دارد و عدم وجود چشم اندازی روشن و مثبت و نبود تمایل به خرید بر قیمت ها فشار آورده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما