آرشیو اخبار


مرکز پایش وضعیت نیروگاه‌ها به‌زودی راه‌اندازی می‌شود

22 تیر 1399 - 22:29
می متالز - مدیرکل دفتر فناوری و بومی‌سازی نیروگاه‌های شرکت تولید نیروی برق حرارتی گفت: مرکز پایش وضعیت نیروگاه‌ها به زودی راه‌اندازی خواهد شد که در صرفه جویی هزینه ها وزمان موثر است.

مرکز پایش وضعیت نیروگاه‌ها به‌زودی راه‌اندازی می‌شود

22 تیر 1399 - 12:11
می متالز - مدیرکل دفتر فناوری و بومی‌سازی نیروگاه‌های شرکت تولید نیروی برق حرارتی با تاکید بر اینکه مرکز پایش وضعیت نیروگاه‌ها به زودی راه‌اندازی خواهد شد، گفت: افتتاح این مرکز موجب خواهد شد تجهیزات مورد نیاز و همچنین زمان انجام تعمیرات مشخص شده و صرفه‌جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه‌ها و زمان ایجاد شود.
مجری طرح جامع برق شرکت مس خبر داد:

تضمين تامین برق پایدار مجتمع مس سرچشمه با اجرای يك پروژه

22 تیر 1399 - 10:28
می متالز - مجری طرح جامع برق شرکت ملی صنایع مس ایران از نصب دو دستگاه ترانسفورماتور قدرت در قالب پروژه توسعه پست 230كيلوولت مجتمع مس سرچشمه، با هدف بازیابی ظرفیت رزرو پست مذکور خبر داد و گفت: با اين اتفاق، عملاً دو دستگاه ترانسفورماتور قدرت جدید، جایگزین دو دستگاه ترانسفورماتور معیوب قبلی می‌شود که به این ترتیب، شبکه برق پشتيبان مجتمع بازیابی گردیده و قابليت اطمينان شبكه، به ميزان قابل ملاحظه‌ای افزایش می‌یابد.

تلفات شبکه برق کشور برای نخستین بار تک رقمی شد

21 تیر 1399 - 22:25
می متالز - معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: با تلاش کارکنان شرکت‌های توزیع نیروی برق، تلفات شبکه برای نخستین بار در کشور تک رقمی شد و به زیر ۱۰ درصد کاهش یافت.

بازدید مدیرعامل بانک دی از نیروگاه تولید برق دماوند

21 تیر 1399 - 14:25
می متالز - مدیرعامل بانک دی با هدف بررسی وضعیت عملکرد نیروگاه و ارائه راهکارهای تقویت و هم افزایی گروه مالی دی از نیروگاه برق دماوند بازدید کرد.

شرکت آماده عرضه اولیه ۲۰ درصدی اقدام به تکمیل اطلاعات کرد

21 تیر 1399 - 09:40
می متالز - شرکت تولید نیروی برق آبادان که به تازگی با درج نماد در نوبت عرضه اولیه ۲۰ درصدی سهام ایستاده، صورت های مالی حسابرسی نشده منتهی به سال های ۹۳ تا ۹۷ را منتشر کرد.

بهره‌برداری از نیروگاه ۳۴۰ مگاواتی برق قشم در هفته آینده

18 تیر 1399 - 18:33
می متالز - مرحله اول نیروگاه سیکل ترکیبی قشم با ۲ واحد گازی و ظرفیت تامین ۳۴۰ مگاوات برق وارد مدار قشم خواهد شد.

میزان پرداخت خسارات ازسوی صنعت برق اعلام شد

18 تیر 1399 - 13:00
می متالز - هزینه آسیب به تجهیزات تا سقف ۱۲ میلیون تومان، فوت ناشی از اختلال در شبکه برق ۴۵۰ میلیون تومان، نقص عضو ۳۰۳ میلیون تومان، آتش سوزی ۴۱۷ میلیون تومان و هزینه پزشکی ۳۲۲ میلیون تومان اعلام شده که نهایتا از مهرماه و پس از تعیین بیمه گذار پرداخت خسارات صورت می‌گیرد.
با هدف کاهش برق دریافتی مجتمع از شبکه سراسری

نیروگاه گازی مجتمع مس سرچشمه با تمام ظرفیت در مدار قرار گرفت

18 تیر 1399 - 12:20
می متالز - رئيس نيروگاه گازی مجتمع مس سرچشمه گفت: نيروگاه گازی مجتمع مس سرچشمه از 31 خردادماه سال جاری مانند سال‌های گذشته به‌صورت تمام‌ظرفيت در مدار قرار گرفته است تا افزايش توليد برق توسط اين واحد، سبب كاهش ميزان برق دريافتی مجتمع از شبكه سراسری شود.

۵ هزار موتورسیکلت برقی با بنزینی جایگزین می‌شود

17 تیر 1399 - 09:48
می متالز - معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون از دو کارخانه سازنده بازدید کرده ایم و در تلاشیم با همکاری فعالان این عرصه، تا پایان سال جاری ۵۰۰۰ دستگاه موتور بنزینی با موتور برقی جایگزین شوند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما