آرشیو اخبار


روحانی:

اراده ایران تقویت روابط بسیار نزدیک و صمیمانه با ایتالیا است

27 مرداد 1398 - 15:43
می متالز - رئیس‌جمهوری روابط ایران و جمهوری ایتالیا را تاریخی و دوستانه توصیف کرد و گفت: اراده جمهوری اسلامی مثل همیشه وجود روابط بسیار نزدیک و صمیمانه با ایتالیا بوده و تلاش برای تقویت هر چه بیشتر روابط اقتصادی را به نفع دو ملت می‌دانیم.

حفظ برجام، وظیفه مشترک کرملین و الیزه

26 مرداد 1398 - 15:35
می متالز - کاخ کرملین در آستانه دیدار روسای جمهوری فرانسه و روسیه پیش از نشست سران «گروه 7»، حفظ توافق برجام را وظیفه مشترک مسکو و پاریس دانست.

توضیح رئیس سازمان انرژی اتمی درباره اجرای گام سوم کاهش تعهدات هسته ای

22 مرداد 1398 - 20:49
می متالز - رئیس سازمان انرژی اتمی درباره اجرای گام سوم کاهش تعهدات هسته ای و همکاری‌ها در چارچوب برجام با اروپا، روسیه و چین توضیحاتی داد.

چهار شرط پمپئو برای توافق جدید با ایران اعلام شد / دو هدف ادامه فشارها

16 مرداد 1398 - 12:42
می متالز - وزیرخارجه آمریکا با ادعای ضعیف شدن ایران و دو هدف اصلی از ادامه فشارها، اعلام کرد: مذاکره برای توافق جدید جامع و بلندمدت باید با چهار موضوع باشد.
رییس جمهور:

بازار سرمایه با نشاط است

15 مرداد 1398 - 13:52
می متالز - حجت الاسلام حسن روحانی امروز سه شنبه در دیدار وزیر، معاونان و مدیران ارشد وزارت امور خارجه اظهار داشت: سیاست خارجی ویژگی خاص و یک روابط تنگاتنگی با ملت دارد، ملت مشخصه اش در یک جا محدوده ای است که داخل را از خارج جدا می کند، مرزهای جغرافیایی و مرزهای سیاسی داخل و خارج خودی و بیگانه ملیت ما را به همبستگی ما را کامل‌تر می کند.

توضیحات ظریف درباره مذاکره با آمریکا، پیشنهاد دیدار با ترامپ، گام سوم برجام و ...

14 مرداد 1398 - 14:46
می متالز - وزیرخارجه درخصوص مذاکره با آمریکا، ملاقات با سناتور و پیشنهاد دیدار با ترامپ در کاخ سفید و گام سوم برجام توضیحاتی داد و گفت: اگر لازم شود از برجام هم خارج می شویم.

برنامه ترامپ و سناتور تندرو برای توافق هسته ای جدید با ایران و جایگزین برجام

12 مرداد 1398 - 18:50
می متالز - ترامپ از سناتور تندرو و ضدایرانی خواست در تدوین توافق هسته‌ای جدید با ایران که بتواند جایگزین برجام شود، کمک کند.
ظریف مطرح کرد:

گام سوم کاهش تعهدات در چارچوب برجام اجرا می شود

12 مرداد 1398 - 14:00
می متالز - وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد:گام سوم کاهش تعهدات برجامی در شرایط فعلی اجرا خواهد شد و تنها حق جمهوری اسلامی است که در باره اجرا یا عدم اجرای آن تصمیم بگیرد.
با اعمال نظر وزیر خزانه داری:

آمریکا تعلیق تحریم‌ برنامه هسته‌ای ایران را برای ۹۰ روز دیگر تمدید ‌کرد + علت

10 مرداد 1398 - 12:21
می متالز - آمریکا با اعمال نظر وزیر خزانه داری و مخالفت با درخواست پمپئو و جان بولتن، تعلیق تحریم‌ها علیه بخش‌هایی از برنامه هسته‌ای ایران را برای ۹۰ روز دیگر تمدید ‌کرد.
ظریف:

اینستکس نباید وسیله اجرای دستورات‌ آمریکا باشد

9 مرداد 1398 - 14:00
می متالز - وزیر امور خارجه با بیان اینکه اینستکس نباید وسیله اجرای دستورات‌ آمریکا باشد، تاکید کرد: اینستکس یک مرحله مقدماتی بوده است که هنوز به طور کامل عملیاتی نشده و اگر هم عملیاتی شود، حتما ضرورت دارد که پول نفت وارد آن شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما