آرشیو اخبار


حضور میدکو در هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

29 فروردین 1398 - 04:33
می متالز - در این نمایشگاه که از 24 تا 27 فرودین ماه 98 با حضور بیش از 600 شرکت و نهاد در قالب 7 سالن با هدف معرفی اهمیت و جایگاه موضوع محیط‌زیست و توسعه پایدار در تداوم و رونق تولید برگزار شد، میدکو و شرکتهای زیرمجموعه فعالیت های خود در زمینه حفظ محیط زیست را معرفی کرده و در طول این نمایشگاه 2 کارگاه برگزار نمودند.

حضور سبز و فعال هلدینگ میدکو در هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست + گزارش تصویری

29 فروردین 1398 - 03:33
می متالز - شرکت مادر تخصصی (هلدینگ) توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) در هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست که از تاریخ 24 تا 27 فروردین 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد حضوری فعال داشت. مقامات مختلفی از این نمایشگاه و غرفه میدکو بازدید کردند از جمله دکتر عیسی کلانتری (رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران) و دکتر معصومه ابتکار (مشاور رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و رئیس سابق سازمان حفاظت محیط زیست). ایشان از نزدیک در جریان دستاوردهای زیست محیطی این هلدینگ معظم قرار گرفتند.
یزدی زاده در نشست خبری خود در نمایشگاه محیط زیست مطرح کرد:

توجه به نیروی انسانی و پرسنل ذوب آهن جزو اولویت های ماست + عکس

27 فروردین 1398 - 02:19
می متالز - نشست خبری مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان با اصحاب رسانه در غرفه این شرکت در هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست در تاریخ 26 فروردین 1398 در تهران، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار شد.
همراه با گزارش تصویری

بازدید مدیر عامل، مدیران و شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی فولاد کشور از پروژه های در دست اقدام شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق

21 فروردین 1398 - 00:16
می متالز - در ادامه نشست سالانه مدیران و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد کشور و شرکتهای تابعه، مسئولان حاضر از مجموعه پیت معدن و طرح های در حال اجرای شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق بازدید کردند.

دیدار هیأت مدیره ایمیدرو با دکتر لاریجانی + عکس

25 فروردین 1398 - 22:10
می متالز - رئیس مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۸ با اعضای هیأت مدیره ایمیدرو دیدار و گفت و گو کرد.

ماسوله دوم ایران

24 فروردین 1398 - 22:15
می متالز - روستای فارسیان از توابع بخش چشمه‌ساران شهرستان آزادشهر در استان گلستان ایران است. مردمان آن به زبان فارسی و ترکی سخن می‌گویند؛ و اغلب به کشاورزی و عده‌ای کار در معادن زغال سنگ در شهر‌های آزادشهر و شاهرود را پذیرفته اند. خانه‌هایی دارند با معماری خاص پلکانی که لقب ماسوله دوم ایران را به خود اختصاص داده اند.

سعید صادقی گوغری عضو هیات مدیره شرکت سنگ آهن گهر زمین شد

9 اسفند 1397 - 14:57
می متالز - در جلسه اعضای هیات مدیره شرکت سنگ آهن گهر زمین، دکتر سعید صادقی گوغری به عنوان عضو جدید هیات مدیره این شرکت بزرگ سنگ آهنی منصوب شد. «می متالز» این انتخاب شایسته را تبریک عرض نموده و موفقیت روز افزون شرکت سنگ آهن گهر زمین را از خداوند متعال مسالت دارد.

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت مس برگزار شد

30 آذر 1397 - 18:25
می متالز - جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت ملی صنایع مس ایران (سهامی عام) برای بررسی و تصمیم‌گیری درباره افزایش سرمایه 30 درصدی این شرکت چهارشنبه 28 آذر 1397 در تهران، خیابان آزادی، نبش خیابان رودکی شمالی، سالن سازمان حج و زیارت برگزار شد.
مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور:

بهره برداری بیش از یک و نیم میلیون تن کنسانتره سنگ آهن از گندله در سه ماهه دوم سال 98 (+عکس)

24 آذر 1397 - 02:23
می متالز - محمد جواد عسکری در بازید از گندله سه چاهون گفت: گندله سه چاهون در سه ماهه دوم سال 98 وارد فاز بهره برداری و تبدیل بیش از یک و نیم میلیون تن کنسانتره سنگ آهن به گندله می شود.
مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی:

باید با استفاده از پتانسیل و نیروی کار حاضر در شرکت به سمت مدیر پروری رفت

29 مهر 1397 - 23:28
می متالز - علی اکبر رحیمی همت و پشتیبانی نیروی متخصص و متعهد را باعث عمران، آبادانی و پیشرفت شهر دانست و گفت: امروز باید با استفاده از پتانسیل و نیروی کار حاضر در شرکت به سمت مدیر پروری رفت و با بها دادن به کارکنان و پرسنل،از آنان در پست های کلان کشور استفاده کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما