آرشیو اخبار


آماده شدن مجتمع فولاد خراسان برای آغاز به کار جبهه تولید

14 فروردین 1399 - 21:58
می متالز - با تمهیدات بهداشتی و ایمنی، مجتمع فولاد خراسان، از روز شنبه، ١۶فروردین‌ماه، جهاد اقتصادی خود را آغاز می کند.

عکس/ محدوده اتوبان ذوب آهن در روز ۱۳ فروردین

13 فروردین 1399 - 23:17
می متالز - محدوده پل گارماسه بر روی اتوبان ذوب آهن در روز سیزده فروردین ۹۹ ، عدم حضور شهروندان و سکوت زیر سایه کرونا را در اتوبان را می‌بینید.
گزارش تصویری:

اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در مبارکه اصفهان

11 فروردین 1399 - 23:27
می متالز - طرح فاصله گذاری اجتماعی در شهرستان مبارکه با کنترل ورودی های شهر، بستن پارک ها، بوستان ها و مراکز تفریحی و ممنوعیت فعالیت برخی از صنوف در حال انجام است.

کمک های ارسالی مجتمع مس سرچشمه به سیل زدگان در قاب تصویر

10 فروردین 1399 - 23:52
می متالز - مجتمع مس سرچشمه در قالب مسئولیت اجتماعی که برعهده دارد کمک های خود را به ارزش بیش از ۴.۵ میلیارد ریال به سیل زدگان جنوب استان کرمان (زهکلوت و رودبار)ارسال کرد.

کارگران معدن زغال سنگ طزره

3 فروردین 1399 - 18:30
می متالز - تعداد بسیاری کارگر از نقاط مختلف استان سمنان در معدن زغال سنگ طزره دامغان فعالیت می کنند و علیرغم تمام خطرات که به علت ریزش معدن و همچنین مشکلات تنفسی برای آنها ایجاد می شود، این افراد سخت کوش در شیفت های مختلف در دل زمین به استخراج زغال سنگ که از نیازهای پایه بسیاری از صنایع است مشغول هستند.

ایران زیباست؛«بهشت رنگ‌ها»

28 اسفند 1398 - 23:32
می متالز - جزیره هرمز، جزیره‌ای‌ست پر از شگفتی، سرزمین خاک‌های رنگی، جایی که قرمزی خاک و آبی دریا با هم یکی می‌شوند. در منابع آمده که این جزیره ۶۰۰ میلیون سال قدمت دارد و تا پیش از اینکه مورد حمله مغولان قرار بگیرد تجارت پرورنقی داشته ولی مغول‌ها که آمدند آبادی و زندگی را هم با خودشان بردند.

گزارش تصویری کارگاه تولید ماسک بهداشتی گروه‌های مردم‌نهاد و جهادی در رشت

27 اسفند 1398 - 23:36
می متالز - با شیوع ویروس کرونا در کشور و استان گیلان و کمبود اقلام بهداشتی، موسسه مردم نهاد ایزد دوستان شمال، گروه جهادی فرزندان روح الله، گروه جنه المهدی مسجد امام موسی بن جعفر صادق منطقه رشتیان و…تنها نمونه ای از گروه های مردم نهاد و جهادی هستند که به تولید ماسک و لوازم بهداشتی می پردازند.

گزارش تصویری از اقدامات واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت آهن و فولاد ارفع برای مقابله با ویروس کرونا

27 اسفند 1398 - 22:55
می متالز - اقدامات پیشگیرانه و بسیج همگانی پرسنل شرکت آهن و فولاد ارفع «ارفع» جهت مقابله با ویروس کرونا به صورت روزانه صورت می گیرد.

رونمایی از اتوبوس مدیریت بحران در مجتمع مس سرچشمه

27 اسفند 1398 - 18:00
می متالز - برای مقابله با شیوع بیماری کرونا، مجتمع مس سرچشمه از یک اتوبوس مدیریت بحران برای استفاده در اوضاع اضطراری رونمایی کرد.

عکس/ ایستگاه راه‌آهن تهران

27 اسفند 1398 - 16:07
می متالز - ایستگاه راه‌آهن تهران، سه روز تا نوروز خالی از مسافر.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما