آرشیو اخبار


[ویدئو]

هوشمندسازی کارخانه فولادسازی

30 مهر 1399 - 11:31
می متالز - ظهور فناوری‌های نوین در بخش‌های رباتیک، هوش مصنوعی، نانوتکنولوژی، اینترنت اشیا و بسیاری از فناوری‌های دیگر که از مشخصه‌های انقلاب چهارم صنعتی است، بی شک یک معنا دارد؛ عرضه و تقاضای کالاها و خدمات در دنیای امروز دیگر شباهتی با قبل ندارد و در این شرایط بنگاه‌هایی قادر به ادامه حیات و فعالیت هستند که با هوشمندسازی فعالیت‌ها، بتوانند نیاز مشتریان را برآورده سازند.
[ویدئو]

کمک به توسعه ورزش استان کرمان

29 مهر 1399 - 19:36
می متالز - برای کمک به توسعه ورزش در استان و نیز گسترش فرهنگ کار واشتغال همکاری صداوسیمای مرکز کرمان و شرکت ملی صنایع مس ایران افزایش می یابد.
[ویدئو]

بازگشت بزرگ‌ترین خط سیمان تهران به مدار تولید

29 مهر 1399 - 15:24
می متالز - بزرگ‌ترین خط سیمان تهران به مدار تولید بازگشت.
[ویدئو]

خبرهای خوب طاهری از ۲ تصمیم مهم برای حوزه صنعت و معدن سیستان و بلوچستان

28 مهر 1399 - 18:35
می متالز - مصطفى طاهری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در جلسه نهایی پیگیری و نظارت میدانی رئیس مجلس شورای اسلامی از استان سیستان و بلوچستان خبرهای خوبی از تصمیم هایی که درباره استان گرفته شد مطرح کرد و گفت: در جلسه ای با حضور معاون پارلمانی وزارت صمت و کل کارشناسان معدن وزارت صمت با استاندار، مصوبات خوبی در زمینه معادن داشتند از جمله درباره یک معدن مس که تصمیم های بسیار خوبی گرفته شد. به گفته طاهری همچنین درباره شرکت مهم بلوچ بافت و به خصوص حوزه بافندگی و چاپ این شرکت، نیز احمد انارکی معاون پارلمانی وزیر صمت قول داد که درباره اعتبار ۸۰۰ میلیارد ریال و ۱۰ میلیون یورو که تامین شده است، ظرف ۱۰ روز مناقصه آن برگزار شود تا کار به سرعت پیشرفت کند. مشروح این گزارش را در فیلم می بینید.
[ویدئو]

تبدیل غبار به کنسانتره در گل گهر سیرجان

28 مهر 1399 - 15:33
می متالز - با تلاس مهندسان در مجتمع گل گهر سیرجان غبار کارخانه به چرخه تولید کنسانتره برگشت.
[ویدئو]

صف کامیون‌های حامل سیمان به افغانستان

27 مهر 1399 - 17:27
می متالز - با وجود افزایش قیمت سیمان در کشور هنوز تعداد زیادی کامیون‌ در حال حمل این کالا به افغانستان از مرز میلک هستند.
[ویدئو]

مشکل آلودگی کارخانه سیمان در شهرک مشیریه

27 مهر 1399 - 14:27
می متالز - وجود کارخانه سیمان در شهرک مشیریه واقع در منطقه ۱۵ تهران مشکلات فراوانی را برای ساکنان این منطقه به وجود آورده است.
[ویدئو]

دور دنیا | تمام کارگران یک کارخانه چینی خودرو هدیه گرفتند

26 مهر 1399 - 18:50
می متالز - یک کارخانه فولادسازی در چین به دلیل عبور از حد نصاب تعیین‌شده سوددهی کارخانه به هر یک از کارگرانش یک خودرو گران‌قیمت هدیه کرد.
[ویدئو]

ترکیه کشتی‌های تفریحی خود را به آهن پاره تبدیل می‌کند!

24 مهر 1399 - 15:55
می متالز - ترکیه در پی شیوع کرونا و آسیب شدید به صنعت گردشگری‌، کشتی‌های تفریحی خود را بازیافت می‌کند.
[ویدئو]

ایران سومین منبع قیر طبیعی در دنیا

23 مهر 1399 - 23:33
می متالز - با وجود ذخایر قیر طبیعی در کشور و اینکه بزرگترین منبع قیر خاورمیانه در ایلام قرار دارد اما تولیدات این معادن، خام صادر می شود اما اگر صنایع تبدیلی و کارخانه های وابسته آن ایجاد شود،می تواند هم از خروج ارز جلوگیری کند و هم برای هزاران نفر شغل ایجاد کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما