آرشیو اخبار


بهای سنگ آهن در بازارهای چین کاهش یافت

1 مرداد 1398 - 21:33
می متالز - بر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده در نشریه اس.اند.پی گلوبال پلاتس در روز سه شنبه،‌ بهای سنگ آهن در چین،‌ بزرگترین تولید کننده فولاد در جهان با کاهش روبرو شده است.
در بازارهای جهانی رخ داد؛

کاهش ۴ دلاری قیمت سنگ آهن

1 مرداد 1398 - 21:11
می متالز - آخرین وضعیت قیمت سنگ آهن از کاهش بهای این ماده معدنی حکایت دارد.
در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ رخ داد؛

کاهش ۳۳.۸ درصدی تولید سنگ آهن واله

1 مرداد 1398 - 15:20
می متالز - تولید سنگ آهن واله برزیل در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ به‌دلیل تعمیرات اساسی سدهای کلیدی این شرکت پس از حادثه مرگبار فروریختن سد باطله در ژانویه و توقف تولید در معادن شمال برزیل به‌دلیل بارش‌های شدید، حدود ۳۴ درصد نسبت به سال قبل کاهش داشت.
گزارش 3 ماهه نخست 98 اعلام شد:

افزایش 4 درصدی تولید کنسانتره سنگ آهن شرکت های بزرگ

1 مرداد 1398 - 14:53
می متالز - تولید کنسانتره سنگ آهن شرکت های بزرگ کشور طی 3 ماهه نخست امسال، 4 درصد رشد یافت.
روز شنبه در مجمع فوق العاده شرکت گل گهر شکل خواهد گرفت:

تصمیم چند هزارمیلیاردی برای غول سنگ آهنی

1 مرداد 1398 - 11:37
می متالز - پس از جابجایی یکی از کرسی‌های هلدینگ سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در گل‌گهر به نفع مجموعه رقیب در مجمع اخیر، این شرکت با استفاده از ماده 85 قانون تجارت سهامداران گل گهر را دوباره به مجمع عمومی فوق‌العاده دعوت کرده است.

آگهی مناقصه "خردایش، فرآوری و دانه بندی در کارگاه سنگ شکن با امکانات پیمانکار" مجتمع سنگان

1 مرداد 1398 - 10:22
می متالز - مجتمع سنگان آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای " خردایش، فرآوری و دانه بندی سنگ آهن در کارگاه سنگ شکن به میزان یک میلیون و دویست هزار تن محصول جهت دو سال با امکانات پیمانکار" را به فراخوان گذاشت.

آگهی مناقصه "خردایش، فرآوری و دانه بندی کارگاه های سنگ شکن" مجتمع سنگان

1 مرداد 1398 - 10:19
می متالز - مجتمع سنگان آگهی دو مناقصه عمومی جداگانه یک مرحله ای " خردایش، فرآوری و دانه بندی سنگ آهن در کارگاه های " سنگ شکن 2" و "سنگ شکن 3" به میزان 300 هزار تن محصول جهت یک سال" را به فراخوان گذاشت.

داخلی سازی قطعات صنعتی محور توسعه در چادرملو

31 تیر 1398 - 23:17
می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با اشاره به روند رو به رشد ستاد بومی سازی این شرکت گفت: از ابتدای فعالیت شرکت تا کنون بالغ بر ۱۱ هزارو ۳۳۰ قطعه صنعتی در مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو ساخت داخل شده است.
در غیاب یک شبکه توزیع و بازاریابی حرفه‌ای رخ می‌دهد

محدودیت صادرات برای واسطه‌ها و ایجاد مشکل برای معدنداران خرد

31 تیر 1398 - 12:28
می متالز - فعالان معادن سنگ‌آهن معتقدند سیاست اخیر دولت درباره محدود کردن صادرات محصولات معدنی به تولیدکنندگان دارای مجوز، اثر خوبی بر فضای عرضه و صادرات محصولات معدنی گذاشته است.

اقدامات جدید بومی سازی و مهندسی معکوس شرکت سنگ آهن گهر زمین

31 تیر 1398 - 04:21
می متالز - مجموعه بومی سازی و مهندسی معکوس شرکت سنگ آهن گهر زمین، به موازات اقدامات اساسی خود در مباحث خودکفایی و قطع وابستگی در حوزه ساخت مجموعه ها و قطعات مورد نیاز خطوط تولید، با استفاده از روش های بازطراحی و مهندسی معکوس، حوزه فعالیت مهندسی جدیدی را نیز در طراحی و ساخت تجهیزات ویژه تعمیرات و اورهال ماشین آلات خطوط تولید، با هدف "تسهیل فرایند"، "بهبود کیفیت"، "افزایش ایمنی" و "کاهش زمان توقف خط"، در دستور کار خود قرار داده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما