آرشیو اخبار


مدیر عامل شرکت گهرزمین در دیدار با مدیران این شرکت مطرح کرد:

نگاه ويژه به بخش توسعه ای و جايگاه ويژه نيروی انسانی در شركت گهرزمین

27 شهریور 1399 - 19:46
می متالز - صبح دیروز در نشستی صمیمی مهندس وحید میرزایی مدیر عامل شرکت سنگ آهن گهرزمین با معاونین و مدیران این شرکت دیدار نمود.

چادرملو منطقه جدید صنعتی ایجاد می‌کند

27 شهریور 1399 - 19:20
می متالز - ناصر تقی زاده مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در نخستین جلسه مشترک با مدیران عامل شرکت‌های عضو خانواده بزرگ چادرملو، با اشاره به اشباع ظرفیت توسعه صنایع فولادی کشور گفت: شرکت عظیمی، چون چادرملو نمی‌تواند تنها متکی به فعالیت در حوزه معدن و فولاد باشد از این رو طرح مدونی تدوین شده که مسیر توسعه این شرکت مهم بورسی را برای ۱۰ سال آینده برنامه ریزی کرده است.
درنشست صمیمانه مدیرعامل گهرزمین با کارکنان این شرکت مطرح شد:

ایجاد اشتغال پایدار، توسعه زیر ساخت ها و محرومیت زدایی از مهمترین اولویت هاست

27 شهریور 1399 - 13:50
می متالز - اولین دیدار رسمی مهندس وحید میرزایی، مدیرعامل جدید گهرزمین با معاونین، مدیران و جمعی از پرسنل‌ِ دفتر تهران در سالن کنفرانس این مجموعه برگزار شد.
معاون سازمان ایمیدرو:

۲۸ میلیون تن کنسانتره و گندله به ظرفیت تولید کشور اضافه می شود

26 شهریور 1399 - 19:07
می متالز - معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو گفت: ۲۸ میلیون تن کنسانتره و گندله به ظرفیت تولید اضافه می شود.

تولید حدود ۱.۲ میلیون تن سنگ آهن در شرکت صنایع و معادن ماهان سیرجان

26 شهریور 1399 - 14:17
می متالز - مدیرعامل شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان اعلام کرد که مقدار تولید سنگ آهن در این شرکت از ابتدای امسال تا 20 شهریورماه به حدود یک میلیون و 200 هزار تن رسید.

گل گهر 14طرح بزرگ افتتاح می‌کند

26 شهریور 1399 - 11:47
می متالز - ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به همراه جمعی از معاونین و مدیران شرکت از راه‌اندازی آزمایشی دو طرح آماده بهره‌برداری و افتتاح رسمی در این شرکت بازدید کرد.
مدیرعامل چادرملو خبر داد:

برنامه توسعه "کچاد" برای ۱۰ سال آینده با ایجاد منطقه جدید صنعتی

26 شهریور 1399 - 00:34
می متالز - مدیرعامل چادرملو با اشاره به اشباع ظرفیت توسعه صنایع فولادی از تدوین طرح مدون مسیر توسعه برای ۱۰ سال آینده با ایجاد منطقه جدید صنعتی در محور یزد به طبس خبر داد.

نگاه ويژه به بخش توسعه ای و جايگاه ويژه نيروی انساني در شركت گهرزمین

25 شهریور 1399 - 16:28
می متالز - در نشستی صمیمی مهندس وحید میرزایی مدیر عامل شرکت سنگ آهن گهرزمین با معاونین و مدیران این شرکت دیدار نمود.
چادرملو منطقه جدید صنعتی ایجاد می کند

تبیین دورنمای توسعه چادرملو برای ۱۰ سال آینده

25 شهریور 1399 - 14:53
می متالز - مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در نخستین جلسه مشترک با مدیران عامل شرکت های عضو خانواده بزرگ چادرملو، با اشاره به اشباع ظرفیت توسعه صنایع فولادی کشور گفت: شرکت عظیمی چون چادرملو نمی تواند تنها متکی به فعالیت در حوزه معدن و فولاد باشد از این رو طرح مدونی تدوین شده که مسیر توسعه این شرکت مهم بورسی را برای 10 سال آینده برنامه ریزی کرده است.

سنگ آهن موفق به فتح کانال ۱۳۰ دلار شد

25 شهریور 1399 - 13:47
می متالز - شاخص قیمت سنگ آهن عیار ۶۲ درصد در بنادر چین دیروز از مرز ۱۳۰ دلار عبور کرد و به بالاترین سطح قیمت از سال ۲۰۱۴ رسید. شاخص عیار ۶۲ درصد روز گذشته با ۱.۴ درصد رشد، ۱۳۰ دلار و ۱۷ سنت شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما