آرشیو اخبار


رئیس خانه معدن استان:

5 پهنه معدنی کرمانشاه به‌زودی آزاد می‌شود/ رکود حدود 100 معدن استان

28 فروردین 1398 - 18:05
می متالز - رئیس خانه معدن استان کرمانشاه از آزاد شدن پنج پهنه معدنی استان تا حدود یک ماه آینده خبر داد و گفت: امیدواریم سرمایه‌گذاران متخصص برای این پهنه‌های معدنی پای کار بیایند.

آغاز نهضت توسعه معادن در سال ۹۸/ باید اشتغال موجود را حفظ کنیم

28 فروردین 1398 - 13:02
می متالز - وزیر صنعت معدن تجارت گفت: نهضت توسعه معادن از برنامه های وزارت صنعت در سال ۹۸ است.

۵ پهنه معدنی در استان کرمانشاه آماده واگذاری به متقاضیان است

28 فروردین 1398 - 23:38
می متالز - رئیس خانه معدن استان کرمانشاه گفت: پنج پهنه معدنی از دو سال گذشته در استان کرمانشاه تعریف شده که براساس موارد قانونی به متقاضیان واگذار می‌شود.
استاندار قزوین:

بررسی وضعیت معادن آبیک در شورای عالی معادن/ توقف فعالیت معادن منوط به نظر کارشناسان

27 فروردین 1398 - 14:42
می متالز - استاندار قزوین از بررسی وضعیت معادن شهرستان آبیک در شورای عالی معادن خبر داد و گفت: توقف فعالیت معادن یا صادر نکردن مجوز جدید اکتشاف برای معدن در این شهرستان منوط به نظر کارشناسان سازمان‌های مربوطه است.

طبیعت خودش را با معدن وفق می‌دهد

27 فروردین 1398 - 14:13
می متالز - هجدهمین نمایشگاه محیط‌زیست که هر سال با همت سازمان محیط‌زیست کشور برگزار می‌شود امسال هم از ۲۴ تا ۲۷ فروردین در مرکز نمایشگاه بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.
رئیس اداره صنایع سازمان صنعت و معدن استان:

صنایع معدنی سمنان نیازمند فناوری های نوین است

27 فروردین 1398 - 14:01
می متالز - رئیس اداره صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ایجاد صنایع معدنی به منظور افزایش بهره وری از معادن این استان نیازمند آشنایی با فناوری و تجهیزات روز دنیا است.
معاون وزیر صمت:

به نظر من بورس در مدیریت تحریم‌ها به معدن کمک کرد

25 فروردین 1398 - 13:13
می متالز - معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت معدن تجارت: به نظر من بورس در موضوع تنظیم بازار و مدیریت تحریم‌ها خیلی به معدن کمک کرداگر عملکرد بورس بانک و بیمه برای مردم معدن‌کاران و کارخانجات معدنی آشکار تر شود کارشان راحت‌تر می‌شود. وقتی ابعاد یک مطلبی در نمایشگاه شکافته شود، بحث و بررسی شود و به نمایش گذاشته شود و مردم اطلاعاتشان بیشتر شود طبیعتا این موضوع می‌تواند در اثر بخشی و موفقیت موضوعات مختلف موثرتر باشد.

خروج 4 مجتمع ایمپاسکو از لیست آلاینده ها/ 11 شرکت مشمول جریمه نشده اند

25 فروردین 1398 - 14:56
می متالز - شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (ایمپاسکو) اقدامات شرکت های تحت پوشش این شرکت در خروج از فهرست آلاینده های سازمان محیط زیست را اعلام کرد.
کارشناسان سنگ عنوان کردند:

فناوری‌های نوین، بازار صادراتی سنگ را رونق می‌بخشد

2 اردیبهشت 1398 - 11:28
می متالز - صنعت سنگ در ایران با توجه به معادن متنوعی که در مناطق مختلف کشور دارد، توانسته است واحدهای فرآوری سنگ بسیاری را شکل بدهد که این امر می‌تواند به نوبه خود فرصت‌های کارآفرینی و اشتغالزایی فراوانی را ایجاد کند.

تجهیزات معدنکاران قدیمی است

2 اردیبهشت 1398 - 11:23
می متالز - بیشتر فعالیت‌های معدنی، مستلزم دریافت مجوز از اداره کل حفاظت محیط‌زیست هستند، از این رو همواره نظارت این سازمان در بهره‌برداری از معادن به طور مستمر بوده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما