آرشیو اخبار


برگزاری هشتمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی "مهندسی مواد و متالورژی"

5 خرداد 1398 - 17:32
می متالز - هشتمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی "مهندسی مواد و متالورژی" از 17 مهرماه سال جاری در مصلی امام خمینی تهران برگزار می‌شود.

برگزاری دوره آموزشی معرفی جدیدترین یافته های "ژئومتالورژی" در ایمیدرو

19 اسفند 1397 - 14:14
می متالز - دوره آموزشی معرفی آخرین یافته های علم ژئومتالورژی و کاربرد آنها در افزایش راندمان در معادن در ایمیدرو برگزار شد.

تامین مالی گروهی؛ راهی جهت بهره‌گیری از سرمایه اجتماعی

13 اسفند 1397 - 22:25
می متالز - درگیر کردن منافع فردی به منافع جمعی در این تامین مالی گروهی موجب می‌شود اعضای گروه با همکاری و انتقال تجارب به یکدیگر، اثر مثبت بر بازدهی و بهره‌وری فعالیت‌های اقتصادی هم داشته باشند.
نوایی در گفت و گو با «می متالز» مطرح کرد:

بی نیازی صنعت احیاء مستقیم ایران به خارج با وجود کاتالیست های ایرانی / فعالیت بیش از 200 نفر در شرکت دانش بنیان "خوارزمی"

23 بهمن 1397 - 19:59
می متالز - نوایی -مدیرعامل شرکت دانش بنیان «گسترش فناوری خوارزمی» - گفت: خوشبختانه امروز به همت بزرگان صنعت فولاد تولید و بومی سازی کاتالیست های مورد استفاده در این صنعت به سرانجام رسیده و ایران به عنوان یکی از تولیدکنندگان مطرح دنیا در این صنعت جایگاه مناسب خود را پیدا کرده است. هم اکنون صنعت احیاء مستقیم ایران تمامی نیازهای کاتالیست خود (انواع کاتالیست های ریفورمینگ و سولفور زدایی) را از داخل به طور کامل تامین می نماید. شرکت خوارزمی با سرمایه گذاری انجام داده در حوزه پژوهش، توسعه و تولید کاتالیست هم اکنون در حال انجام پروژه های تحقیقاتی برای بهبود عملکرد و کارایی بالای این محصولات می باشد.
با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری اعلام شد

آغاز اجرای طرح تولید شمش منیزیم برای اولین بار در کشور

21 بهمن 1397 - 21:50
می متالز - با حضور «اسحاق جهانگیری» معاون اول رئیس‌جمهوری طرح توسعه شرکت فروسیلیس غرب پارس در شهرک صنعتی جوکار ملایر به بهره‌برداری رسید.

بزرگترين كارخانه توليد فروسيليس آلومينیوم جهان در طبس

21 بهمن 1397 - 21:23
می متالز - با تأمین برق مورد نیاز بزرگترين كارخانه توليد فروسيليس آلومينیوم جهان در طبس، این طرح عظیم در یک قدمی اجرایی شدن است.

ثبات نسبی کک متالورژی صادراتی چین

6 بهمن 1397 - 14:08
می متالز - قیمت کک متالورژی صادراتی چین در ثبات نسبی است البته قیمت پیشنهادی به هندی ها اخیرا 3 دلار افت داشته است. ظاهرا کاهش هزینه کرایه حمل موجب روند نزولی شده است.

روشن شدن کوره پیش گرم واحد کک سازی کارخانه چدن خوسف

4 بهمن 1397 - 15:51
می متالز - کوره پیش گرم واحد کک سازی کارخانه چدن کویر خاوران به صورت آزمایشی روشن شد.
رییس دانشگاه تهران و رییس انجمن مهندسی متالورژی ایران

تاثیر ذوب آهن در اغلب شرکت های حاضر در نمایشگاه بومی سازی مشهود است

22 دی 1397 - 18:03
می متالز - محمود نیلی رییس دانشگاه تهران و رییس انجمن مهندسی متالورژی ایران در بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان در اولین نمایشگاه ملی فولاد ایران گفت: متولد شهر صنعتی اصفهان هستم و بازدیدهای متعددی از ذوب آهن اصفهان به عنوان بزرگترین صنعت فولاد کشود داشتم.

ظرفیت تولید کارخانه فروکروم جغتای افزایش یافت

16 دی 1397 - 19:37
می متالز - مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: با حمایت های دولت، ظرفیت تولید فروکروم در شهرستان جغتای از هشت هزار تن در سال گذشته به 11هزار تن در سالجاری افزایش یافت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما