آرشیو اخبار


طی روز دوشنبه صورت گرفت؛

ثبت معامله ۲۶ هزار تن مواد پلیمری در بورس کالای ایران

2 اردیبهشت 1398 - 21:21
می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه، میزبان دادوستد ۲۶ هزار و ۴۴۱ تن مواد پلیمری بود.

معامله ۷۳ هزار میلیارد ریالی در تالار نقره‌ای

2 اردیبهشت 1398 - 20:14
می متالز - تالارهای مختلف بورس کالای ایران طی فروردین ماه سال ۹۸، شاهد معامله بیش از یک میلیون و ۲۶۹ هزار تن انواع کالا به ارزش ۷۳ هزار میلیارد ریال بود.
طی فروردین ماه رقم خورد؛

معامله ۷۳ هزار میلیارد ریال انواع محصول در بورس کالای ایران

2 اردیبهشت 1398 - 14:21
می متالز - تالارهای مختلف بورس کالای ایران طی فروردین ماه سال ۹۸، شاهد معامله بیش از یک میلیون و ۲۶۹ هزار تن انواع کالا به ارزش ۷۳ هزار میلیارد ریال بود.
امروز رقم می خورد؛

عرضه مس، فولاد، طلا و روی در بورس کالای ایران

2 اردیبهشت 1398 - 10:45
می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه، میزبان عرضه ۱۴۹ هزار و ۳۲۰ تن انواع کالا است.
عباس هشی، کارشناس ارشد اقتصادی مطرح کرد؛

شفافیت و رقابت ۲ شرط تحقق رونق تولید/ لزوم عرضه حداکثری محصولات در بورس کالا

1 اردیبهشت 1398 - 13:42
می متالز - عباس هشی، عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه «رونق تولید» یک چرخه و فرآیند است و زمانی این چرخه درست عمل می‌کند که در آن رقابت سالم و شفافیت حاکم باشد، گفت: هر چه شفافیت را در فعالیت های اقتصادی بیشتر کنیم راه را برای رونق تولید، باز و برای دلالان واسطه ها مسدود می کنیم که در حوزه مبادلات کالاها و مواد اولیه کشور باید به منظور جلوگیری از رانت و فساد و ایجاد شفافیت و رقابت، زنجیره تولید محصولات در بورس کالا عرضه شوند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

کالاهای اثرگذار بر زندگی مردم در بورس کالا معامله شود / شفافیت گام نخست رونق تولید

30 فروردین 1398 - 01:29
می متالز - عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی: بورس کالا همواره توانسته است در راستای تنظیم بازار کالاهای مختلف و ایجاد شفاقیت و آمارهای قابل قبول، موفق عمل کند. همچنین برخی گمان می کنند که موفقیت بورس در ثابت نگه داشتن قیمت کالاهاست که این دیدگاه نادرست است.
طی هفته گذشته رقم خورد؛

معامله بیش از ۲۳ هزار میلیارد ریال انواع کالا در بورس کالای ایران

31 فروردین 1398 - 13:55
می متالز - در هفته منتهی به ۲۹ فروردین ماه، ۳۷۸ هزار و ۱۶۷ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۲۳ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.
حسنی سعدی اعلام کرد؛

برنامه های بورس کالای ایران در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

31 فروردین 1398 - 12:28
می متالز - برگزاری ۸ کارگاه آموزشی، برگزاری نشست خبری مدیرعامل بورس کالای ایران و تقدیر از برگزیدگان مسابقه "بهترین آثار تولیدی با موضوع معاملات زعفران در بورس کالا" از مهم ترین برنامه های بورس کالای ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس ۲۰۱۹) است.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

کالاهای اثرگذار بر زندگی مردم در بورس کالا معامله شود / شفافیت گام نخست رونق تولید

31 فروردین 1398 - 12:22
می متالز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: قیمت و تحولات بازار کالاهای اساسی و مواد اولیه به طور مستقیم بر نحوه زندگی مردم اثرگذار است از این رو این محصولات باید در مکانی شفاف و قابل نظارت معامله شوند تا تحولات براساس واقعیات رقم بخورد که این محل و بستر معاملات، بورس کالاست.
مروری بر مهم ترین رویدادهای تالار نقره ای؛

یک هفته با بورس کالا

31 فروردین 1398 - 12:19
می متالز - درهفته گذشته رویدادها و اظهار نظرهای مهمی پیرامون بورس کالای ایران صورت گرفت که"امکان کشف روزانه قیمت محصولات پتروشیمی با معاملات گواهی سپرده کالایی"، " تحقق رونق تولید با عرضه کامل کالاهای اساسی در بورس کالا"،"رونق تولید با عرضه زنجیره تولید در بورس کالا" و "عرضه کالاهای اساسی در بورس کالا راهی برای رونق تولید" از مهم ترین آنها بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما