آرشیو اخبار


مدیرعامل:

کروز برنامه ایی برای خرید سهام ایران خودرو ندارد و پول لازم است

1 مرداد 1398 - 19:25
می متالز - مدیرعامل شرکت صنایع تولیدی کروز گفت: این شرکت به هیچ عنوان قصد خرید سهام ایران خودرو را ندارد و اگر منابع مالی در اختیار داشته باشد بدهی خود را پرداخت می کند.

بازگشت ۲۳ نماد و خروج ۹ شرکت از تابلو در روز کاهش ۱۷۷۸ واحدی شاخص

1 مرداد 1398 - 19:23
می متالز - در روز کاهش ۱۷۷۸ واحدی شاخص بورس، نماد ۹ شرکت به دلایل مختلف از تابلو خارج و نماد ۲۳ شرکت نیز عمدتا پس از برگزاری مجمع سالانه بازگشایی شد.

بانک مرکزی انتخاب هیات مدیره بانک بورسی را مردود اعلام کرد + علت

1 مرداد 1398 - 19:21
می متالز - بانک مرکزی تصمیمات مجمع عادی بطور فوق العاده بانک اقتصاد نوین برای انتخاب اعضای هیات مدیره، را فاقد وجاهت قانونی اعلام کرد.

رویدادهای مهم ۹ شرکت منجر به صف خرید و توقف نماد شد

1 مرداد 1398 - 19:15
می متالز - ۹ شرکت بورسی و فرابورسی درخصوص رویدادهای مهم توضیح دادند و با توقف نماد، رشد قیمت و صف خرید روبرو شدند.
در تیرماه ۹۸؛

معاملات فرابورس ایران بیش از ۲۰۰ درصد افزایش یافت

1 مرداد 1398 - 19:08
می متالز - معاملات فرابورس ایران در نخستین ماه از فصل تابستان با جابه جایی ۳۶ هزار و ۷۲۴ میلیون ورقه بهادار به ارزش ۱۸۰ هزار و ۹۸۴ میلیارد ریال پایان پذیرفت که این ارقام در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۲۵۵ و ۲۰۶ درصدی حجم و ارزش معاملات را نشان می‌دهد.

سرمایه گذاری فضای استارتاپی در اختیار بخش خصوصی

1 مرداد 1398 - 19:05
می متالز - در این مراسم علی ناظمی، معاون سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی عنوان کرد: دولت در سود و زیان پروژه‌های استارتاپی شریک‌ می‌شود و ریسک سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه فناوری کنترل می شود.

از شمال تا جنوب زیر چتر فرهنگ سازی

1 مرداد 1398 - 19:03
می متالز - مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس از اهتمام ویژه این شرکت برای حرکت در مسیر ارتقای فرهنگ سرمایه گذاری بورسی خبر داد و عنوان کرد: به منظور آشنایی مردم با اصول و مبانی بازار سرمایه و همچنین راه های ورود به بورس، همایش ها و کارگاه هایی در سراسر کشور برگزار می شود.

تامین مالی ۳۰۰ میلیارد تومانی ایران خودرو از طریق بازار سرمایه

1 مرداد 1398 - 19:01
می متالز - در انتشار اوراق رهنی، شرکت هایی که دارای مطالبات رهنی از مشتریان خود هستند می توانند با واگذاری مطالبات رهنی خود به نهاد واسط تامین مالی کنند.

نقدینگی در بورس ماندگار است

1 مرداد 1398 - 18:59
می متالز - برخی از گروه‌ها و صنایع بورسی نیز با توجه به شرایط تورمی انتظار افزایش نرخ و رشد فروش را خواهند داشت؛ برخی از آنها هم به سبب افزایش سرمایه‌ از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها برایشان رشد مطلوبی انتظار می‌رود.
بورس تهران در موضع انفعال

نقشه نیمروز بورس سه‌شنبه(یک مرداد)

1 مرداد 1398 - 15:30
می متالز - شاخص کل بورس تهران پس از دو جهش متوالی در معاملات امروز تحت تاثیر انفعال اهالی سهام در دو سوی معاملات عقب‌نشینی حدود 2 هزار واحدی را تجربه کرد. در حالی که کارنامه‌های فصلی خبر از سودآوری مقبول شرکت‌ها می‌داد و برای دو روز موج قدرتمندی از تقاضا را رقم زده بود اما در معاملات امروز موج کم‌جان تقاضا مغلوب عرضه‌هایی شد که عموما در پی شناسایی سود بودند. با وجود این، تردید در برخورد دوباره با سقف تاریخی باعث شد تا ضمن مشارکت کمتر معامله‌گران، ارزش معاملات افت کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما