آرشیو اخبار


بانک مرکزی انتخاب هیات مدیره بانک بورسی را مردود اعلام کرد + علت

1 مرداد 1398 - 19:21
می متالز - بانک مرکزی تصمیمات مجمع عادی بطور فوق العاده بانک اقتصاد نوین برای انتخاب اعضای هیات مدیره، را فاقد وجاهت قانونی اعلام کرد.

اقدام دولت برای ارز دیجیتال

1 مرداد 1398 - 15:33
می متالز - وزیر اقتصاد برخی از مصوبه‌های کمیسیون اقتصادی دولت در مورد ارز دیجیتال را اعلام کرد و از فرصت سه‌ماهه به بانک مرکزی برای فراهم کردن مفروض‌های تولید رمزار و نقش سازمان بورس در پولشویی خبر داد.

2 تصمیم مهم در مجمع «وبملت»

1 مرداد 1398 - 15:27
می متالز - مجمع سالانه بانک ملت در حالی دیروز برگزار شد که بر مبنای تصمیم اتخاذ شده مدیران، افزایش سرمایه ناشی از تسعیر ارز قرار است در ماه‌های شهریور و مهر انجام شود. به نظر زمان عملیاتی‌شدن دریافت غرامت بانک ملت از انگلستان کمتر از یک ماه آینده است.
در نامه ستاد تسهیل تولید به بانک‌های عامل اعلام شد

مهلت دوباره به بدهکاران ارزی

1 مرداد 1398 - 15:16
می متالز - در نامه ستاد تسهیل تولید به بانک‌های عامل مهلت دوباره به بدهکاران ارزی اعلام شد.
شاخص ارزی تیرماه را با آرامش به پایان رساند

کارنامه دلار در ابتدای تابستان

1 مرداد 1398 - 15:14
می متالز - با آرامش بازار ارز که شاخص ارزی تیرماه در تایید همین گزاره است. اکنون اما تحلیلگران به دنبال روند قیمت‌ها در ابتدای تابستان هستند.

تصمیم هیات مدیره «وکار» در مجمع

1 مرداد 1398 - 15:09
می متالز - با برگزاری مجمع سالانه بانک کارآفرین به منظور ارتقای نسبت‌های عملیاتی بانک و با توجه به الزامات بانک مرکزی در خصوص افزایش سرمایه، تصمیم جدیدی در این باره گرفته شد.
نماینده مجلس اعلام کرد:

اثر مصوبه جدید مجلس درباره حذف سود و جریمه وام بانکی/مشمولان قادر به استفاده

1 مرداد 1398 - 14:30
می متالز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره مصوبه جدید در مورد صنعت بانکداری گفت: با مصوبه دیروز نمایندگان، سود مرکب از قراردادهای فعالان اقتصادی با شبکه بانکی حذف می‌شود.

تکلیف بانکها در حذف سود و جریمه، زمان و نحوه تسویه مشخص شد/ متن مصوبه

1 مرداد 1398 - 14:18
می متالز - با انتشار متن مصوبه مجلس به الزام بانک‌ها و موسسات به حذف سود و جریمه مضاعف از دریافت کنندگان وام، تکلیف بانک ها و نحوه تسویه مشخص شد.

اولتیماتوم فرابورس به بانک زیانده و دارای صف فروش به لغو پذیرش

1 مرداد 1398 - 14:16
می متالز - فرابورس درباره بانک زیانده اما دارای صف فروش ضمن اعطای مهلت تا پایان تیر سال ۹۹ اعلام کرد: در صورت عدم خروج از ماده ۱۴۱ قانون تجارت برای سومین سال متوالی، پذیرش آن لغو می شود.
بر اساس اعلام بانک مرکزی؛

نرخ رسمی یورو و پوند کاهش یافت

1 مرداد 1398 - 10:30
می متالز - بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۳۰ ارز مانند یورو و پوند کاهش و قیمت ۶ واحد پولی دیگر افزایش و نرخ دلار و ۱۰ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما