آرشیو اخبار


در انتظار انقلاب سنگی

23 تیر 1398 - 13:06
می متالز - سنگ و فعالیت روی آن در ایران پیشینه ۴ هزارساله دارد. کشور ما دارای ذخایر غنی انواع سنگ‌های تزئینی است، به‌نحوی‌که درحال‌حاضر ایران چهارمین ذخایر سنگ جهان را در اختیار دارد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان:

نخستین محموله سنگ ساختمانی از بندر چابهار صادر شد

21 تیر 1398 - 16:51
می متالز - مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: اولین محموله سنگ ساختمانی از بندر شهید بهشتی چابهار به کشور عمان صادر شد.

چشم آبی ها و چشم بادامی ها در نمایشگاه سنگ به چه می اندیشند

19 تیر 1398 - 22:59
می متالز - دومین روز از یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه هرچند که در ساعات صبح به نسبت خلوت بود، اما بعدازظهر سالنهای این نمایشگاه شمار بازدید کنندگان بیشتری داشت که از جمله آنها چشم آبی ها و چشم بادامی بودند با مشخصه بازدید کننده و غرفه دار که اندیشه آنها اهمیت بسزایی داشت.

نمایشگاه بین‌المللی ویترین و زمین بازی صنعت سنگ تزئینی

19 تیر 1398 - 15:47
می متالز - مدیر برگزارکننده نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزئینی، معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات مربوطه گفت: نمایشگاه‌ها کلا ویترین و زمین بازی یک صنعت هستند. تمام ماحصل تلاش یک سال در فرآوری، استخراج، کشف، معدن، ماشین‌آلات جدید، نوآوری‌ها رونمایی می‌شود.

زشت و زیبای کهربا در روسیه و اوکراین

19 تیر 1398 - 14:34
می متالز - کهربا، سنگ تزئینی و نیمه‌قیمتی است که نابسامانی شرایط استخراج آن در مناطقی از اوکراین و روسیه به بهای تلفات مالی و جانی برای معدنچیان تمام می‌شود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در یازدهمین نمایشگاه سنگ‌های تزئینی:

تمام شرایط را برای فعالان حوزه سنگ فراهم می‌کنیم

19 تیر 1398 - 14:18
می متالز - یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های تزئینی، معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات مربوط روز گذشته با حضور مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت و رئیسان انجمن‌ها و اتحادیه‌های مرتبط در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد. این نمایشگاه از ۱۸ تا ۲۱ تیر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برقرار است.

سرمایه‌گذاری بیش از ۷۰ هزار میلیارد تومانی صنعت سنگ در معرض ارزیابی

17 تیر 1398 - 19:24
می متالز - درهای یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی در حالی روز ۱۸ تیر ماه به روی عموم بازدید کنندگان گشایش می یابد که براساس بررسی ها به قیمت امروز بیش از ۷۰ هزار میلیارد تومان در این صنعت ( معدن و واحد های فراوری ) سرمایه گذاری شده و اکنون فرصت برپایی نمایشگاه امکان ارزیابی این بخش را فراهم می سازد.
بکارگیری شیوه‌های قدیمی در سنگبری‌ها مشکل آفرین شده است

ضایعات ۵۰ درصدی سنگ‌های تزئینی و نما

1 تیر 1398 - 13:12
می متالز - صنعت سنگ به عنوان یکی از با سابقه‌ترین صنایع کشور، ۴سال است با رکود شدید دست به گریبان است.

۳۵۰ میلیون دلار صادرات سنگ‌های تزئینی

28 خرداد 1398 - 17:10
می متالز - نایب رئیس انجمن سنگ ایران گفت: ارزش صادرات سنگ‌های تزئینی و نما پارسال به حدود ۳۵۰ میلیون دلار رسید که در قالب کوپ (خام) و فرآوری شده به بازارهای هدف انتقال یافت.

ارزش صادرات سنگ های تزئینی و نما به حدود ۳۵۰ میلیون دلار رسید

28 خرداد 1398 - 11:58
می متالز - نایب رئیس انجمن سنگ ایران گفت: ارزش صادرات سنگ های تزئینی و نما پارسال به حدود ۳۵۰ میلیون دلار رسید که در قالب کوپ (خام) و فرآوری شده به بازارهای هدف انتقال یافت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما