آرشیو اخبار


رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران خبر داد:

بلاتکلیفی آیین‌نامه صادرات نرم‌افزار

29 دی 1399 - 13:30
می متالز - محمدرضا طلایی با بیان اینکه صادرات نرم افزار شفاف نیست، گفت: هیات وزیران پس از ۶ ماه هنوز آیین نامه صادرات نرم افزار را بررسی نکرده است.
رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران؛

زیرساخت‌های الکترونیکی تاب‌آوری اقتصادها در دوران کرونا را بالا بردند

24 دی 1399 - 15:47
می متالز - رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات و اقتصاد رسانه اتاق ایران با بیان اینکه کشورهایی که در شرایط پاندمی از زیرساخت‌های دولت الکترونیک قوی تری برخوردار بودند، توانستند تاب‌آوری بالایی داشته باشند، گفت: اولین نمایشگاه مجازی ایران از 5 اسفند به مدت 15 روز برگزار می‌شود.

نخستین نمایشگاه مجازی ایران، اسفند ماه برگزار می‌شود

23 دی 1399 - 15:03
می متالز - فدراسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران نخستین نمایشگاه مجازی ایران با عنوان IranVirtual Expo، را برگزار می‌کند.

پیشرفت‌های فناوری و تاثیر آن در آینده عملیات استخراج معادن

20 دی 1399 - 15:06
می متالز - نیروهای کار، فرایندها و پیشرفت های تکنولوژی به طور مداوم در حال تغییر و تحول در صنایع در سراسر جهان هستند. هنگامی که از فناوری برای ساده سازی فرایندها یا افزایش کارایی استفاده می شود ، می تواند موفقیت در کسب و کار را نسبت به رقبائی که سرعت کمتری در پذیرش و پیاده سازی فناوری های جدید دارند، متفاوت سازد. صنعت معدن نیز از این قاعده مستثنی نیست. اگرچه صنعت معدن در اتخاذ فناوری­های جدید کندتر عمل کرده است، اما پیشرفت هائی که حاصل میگردد موجب بازیافت بیشتر سنگ معدن، انعطاف­پذیری در عملیات استخراج ، افزایش بهره وری، ایمنی بیشتر و کاهش هزینه ها می شود.
رئیس پارک علم و فناوری البرز خبر داد:

برنامه ریزی برای افزایش ۵۰ برابری صادرات از پارک علم و فناوری البرز

17 دی 1399 - 22:40
می متالز - رئیس پارک علم و فناوری البرز با بیان اینکه صادرات محصولات دانش بنیان پارک علم و فناوری البرز چند برابر می شود،گفت: برنامه ما این است که صادرات محصولات دانش بنیان و فناور این پارک با همکاری گمرک و راه اندازی نخستین دفتر گمرک تخصصی در پارک به ۵۰ برابر کنونی افزایش یابد.
در حوزه تحول دیجیتال:

فولاد مبارکه و اتاق تهران تفاهم نامه همکاری امضا کردند

16 دی 1399 - 00:22
می متالز - اتاق بازرگانی تهران برای هم افزایی، مشارکت و همکاری راهبردی با فولاد مبارکه در حوزه تحول دیجیتال، تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
با لغو مجمع ۱۵ دی:

افزایش سرمایه ۱۰۹ درصدی "های وب" از دو محل به زمان دیگری موکول شد

14 دی 1399 - 10:08
می متالز - مجمع فوق العاده شرکت داده گستر عصر نوین لغو و تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه ۱۰۹ درصدی از دو محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی به زمان دیگری موکول شد.
مدیرعامل مدیریت فناوری بورس خبر داد:

علت کندی سامانه معاملات بورس تهران در هفته گذشته

13 دی 1399 - 00:15
می متالز - مدیرعامل مدیریت فناوری بورس با بیان علت کندی سامانه معاملات بورس تهران در هفته گذشته، ابراز امیدواری کرد با تغییر در نحوه مشارکت عرضه های اولیه، خدمات بهتری ارائه کرد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در حاشیه بازدید از رویداد صبانو:

موفقیت نوآوری در گرو شناخت نیازهای پنهان افراد است/ مرکز نوآوری صبا باید پاسخگوی تمام نیازهای پنهان و غیر پنهان بازنشستگان باشد

12 دی 1399 - 18:33
می متالز - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در حاشیه بازدید از مرحله نهایی رویداد «صبانو» در مرکز نوآوری صبا گفت: پیش از این ارائه خدمات در حوزه بازنشستگی روالی سنتی و معمولی را طی می کرد و حداکثر خدمات برای بازنشستگان پرداخت حقوق یا نهایتا برقراری بیمه تکمیلی درمان بود و این خدمات نیاز کامل دوره بازنشستگی را تامین نمی کرد.
در نشست تخصصی کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران مطرح شد:

ضرورت ایفای نقش پررنگ‌تر بخش خصوصی در تدوین قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی

11 دی 1399 - 12:02
می متالز - هفدهمین جلسه کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران با موضوع قوانین تجارت الکترونیک و لزوم ورود اتاق بازرگانی در تسهیل و تصحیح قوانین برگزار شد. در این نشست راه‌ها و موانع اقتصاد دیجیتال بررسی شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما