آرشیو اخبار


درآمد ۳۸.۶ هزار میلیارد تومانی دولت از محل فروش فرآورده‌های نفتی در سال ۹۶

2 اردیبهشت 1398 - 21:26
می متالز - براساس گزارش تفریغ بودجه ۹۶، دولت از فروش پنج فرآورده اصلی شامل بنزین، نفت گاز، نفت کوره، نفت سفید و گاز مایع در این سال، حدود ۳۸ هزار و ۶۳۰ میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.

رکورد شکنی همزمان تزریق گاز به میادین نفتی و سوزانده شدن گاز در سال ۹۶

2 اردیبهشت 1398 - 21:21
می متالز - رکورد شکنی همزمان تزریق گاز به میادین نفتی و سوزانده شدن گاز در سال ۹۶

مقام پاکستان: بخشی از فرآورده نفتی ایران قاچاقی وارد پاکستان می‌شود

2 اردیبهشت 1398 - 21:04
می متالز - دستیار ویژه نخست‌وزیر پاکستان در امور انرژی گفت: بخشی از محصولات نفتی به صورت غیررسمی از ایران به پاکستان وارد می‌شود که باید با سازوکار قانونی این مشکل را حل کرد.

حضور دکتر صالح آبادی در شرکت تجارت معماران آفتاب در هرمزگان

2 اردیبهشت 1398 - 18:23
می متالز - مدیرعامل بانک توسعه صادرات و هیات همراه از شرکت تجارت معماران آفتاب در شهرک صنعتی خلیج فارس بندرعباس بازدید کرده و روشهای تامین مالی این شرکت را بررسی کردند.
رئیس جمهوری:

ایران آماده تامین نیازهای نفت و گاز پاکستان است

2 اردیبهشت 1398 - 17:49
می متالز - رئیس جمهوری گفت: جمهوری اسلامی ایران آماده تامین نیازهای پاکستان در زمینه نفت و گاز و انجام اقدام‌های لازم برای اتصال لوله گاز به این کشور است.

ارتباط مخابراتی همه مراکز صنعت نفت برقرار است

2 اردیبهشت 1398 - 17:47
می متالز - معاون عملیاتی مخابرات شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران گفت: با وجود بارش‌های سیل‌آسا و برخی آسیب‌دیدگی‌ها،‌ اکنون ارتباط مخابراتی همه مراکز زیرمجموعه صنعت نفت به‌طور کامل برقرار است.
در بحران سیل اخیر

مشکلی در تامین خوراک پالایشگاه‌ها و سوخت‌رسانی وجود نداشت

2 اردیبهشت 1398 - 17:44
می متالز - رئیس برنامه‌ریزی انتقال مواد نفتی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران گفت: در شرایط بحرانی سیل امسال با تصمیم‌گیری به‌موقع در جایگزین کردن خطوط لوله انتقال نفت خام و فرآورده، هیچ‌گونه مشکلی در تامین خوراک پالایشگاه‌ها و سوخت‌رسانی به وجود نیامد.

اقدام اثرگذار وزارت نفت برای توسعه زیرساخت‌های جنوب استان بوشهر

2 اردیبهشت 1398 - 17:41
می متالز - نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی از اقدام‌های مثبت و اثرگذار وزارت نفت در جنوب استان بوشهر تقدیر کرد و گفت: از اختصاص بسته ویژه حمایتی ۶۰۰ میلیارد تومانی برای توسعه زیرساخت‌های آموزشی، راهداری، ورزشی و عمرانی جنوب استان بوشهر توسط وزارت نفت تشکر می‌کنم.
تکذیب اظهارات نماینده مردم زنجان و طارم

غالب تاسیسات شرکت ملی نفت در هورالعظیم دچار آب‌گرفتگی است

2 اردیبهشت 1398 - 17:38
می متالز - هم‌اکنون نه تنها بیش از ۹۰ درصد تالاب هورالعظیم مملو از آب است، بلکه غالب تاسیسات شرکت ملی نفت ایران نیز در این منطقه دچار آب‌گرفتگی شده است.
پاسخ وزارت نفت به یک گزارش

چرا آقای خادمی یادی از پرونده زنجانی و غارت ثروت ایرانیان نمی‌کند!؟

2 اردیبهشت 1398 - 17:36
می متالز - اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در پی انتشار گزارشی با عنوان «عضو کمسیون انرژی: زنگنه دروغ بزرگ اختلاس در پتروشیمی را مطرح کرد تا کسی از توتال و کرسنت سوال نکند» توضیحاتی برای تنویر افکار عمومی ارائه و عنوان کرد: چگونه است که این نماینده محترم مجلس (خادمی) در مصاحبه مفصل خود یادی از پرونده بابک زنجانی و غارت نادر ثروت ایرانیان توسط این فرد نمی‌کند؟
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما