آرشیو اخبار


آیین رونمایی از ورق API محیط ترش در شرکت فولاد اکسین برگزار شد

31 تیر 1398 - 02:28
می متالز - آیین رونمایی از تولید انواع ورق های API محیط ترش مورد مصرف در صنایع نفت و گاز عصر یکشنبه با حضور خداداد غریب پور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو در شرکت فولاد اکسین خوزستان برگزار شد.

چتر گاز بر بام سروآباد

30 تیر 1398 - 23:44
می متالز - گازرسانی روستایی یکی از راهبردی‌ترین سیاست‌های وزارت نفت است که از سوی شرکت ملی گاز ایران به عنوان متولی آن مجدانه در جای جای ایران پیگیری می‌شود تا آنجا که تاکنون نزدیک به ۲۹ هزار روستا در سراسر کشور زیر پوشش این انرژی ارزشمند قرار گرفته‌اند.
مشاور مدیرعامل شرکت ملی گاز تاکید کرد

لزوم بهره‌مندی صنایع نفت و گاز از توانمندی شرکت‌های استارتاپی

30 تیر 1398 - 23:10
می متالز - مشاور مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران بر لزوم بهره‌مندی صنایع نفت و گاز کشور از توانمندی شرکت‌های استارتاپی تاکید کرد و خواستار مطالبه‌گری این مجموعه‌های نوپا از سازمان‌ها و نهادهای دولتی شد.

اجرای ۱۷۰ کیلومتر از شبکه گاز زاهدان در ۴۰۰ روز

30 تیر 1398 - 23:04
می متالز - مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان در بازدید از طرح اجرایی شبکه‌گذاری گاز شهر زاهدان گفت: اجرای ۱۷۰ کیلومتر از شبکه گاز زاهدان با اعتبار ۲۴۰ میلیارد ریالی به‌عهده شرکت گاز سمنان قرار گرفته است.

نخستین واحد پالایشگاهی فاز ١٤ پارس جنوبی پاییز امسال راه‌اندازی می‌شود

30 تیر 1398 - 18:53
می متالز - مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از راه‌اندازی واحد تولید گاز سوخت پالایشگاه فاز ١٤ پارس جنوبی تا اواخر مهرماه امسال خبر داد.
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید پیشنهاد کرد

استقرار سامانه یکپارچه مدیریت دارایی‌های فیزیکی در زاگرس جنوبی

29 تیر 1398 - 23:55
می متالز - معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور تولید بر لزوم استقرار سامانه یکپارچه مدیریت دارایی‌های فیزیکی در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی تاکید کرد و گفت: هدف از اجرای این سامانه، بهینه‌سازی روابط، ریسک، کارایی و هزینه است.

قدردانی استاندار یزد از خدمات شرکت ملی گاز ایران

29 تیر 1398 - 23:17
می متالز - استاندار یزد با ارسال یک لوح سپاس، از تلاش‌های موثر مجموعه شرکت ملی گاز ایران و همچنین شرکت گاز یزد برای توسعه گازرسانی و افزایش سطح رفاه عمومی در این استان قدردانی کرد.
برای نخستین بار در سطح شرکت انتقال گاز ایران انجام شد

تعمیرات ۱۲ هزار ساعته مولد برق گازی گاسکور در منطقه ۲ عملیات انتقال گاز

29 تیر 1398 - 23:17
می متالز - مدیر منطقه ۲ عملیات انتقال گاز از تعمیرات ۱۲ هزار ساعته مولد برق گازی GAUSCOR مربوط به تاسیسات تقویت فشار گاز ندوشن ۸ برای نخستین بار در کشور خبر داد و گفت: در این ایستگاه، تامین برق به طور کامل متکی به مولدها است.

نخستین واحد پالایشگاهی فاز ١٤ پارس جنوبی پاییز امسال راه‌اندازی می‌شود

29 تیر 1398 - 23:15
می متالز - مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از راه‌اندازی واحد تولید گاز سوخت پالایشگاه فاز ١٤ پارس جنوبی تا اواخر مهرماه امسال خبرداد.

افزایش ۲۳ درصدی مصرف گاز صنایع استان اصفهان در ۳ ماه نخست امسال

29 تیر 1398 - 23:07
می متالز - مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از مصرف بیش از ۳ میلیارد و ۶۶۷ میلیون مترمکعب گاز طبیعی در سه ماه نخست امسال خبر داد و گفت: مصرف گاز صنایع در مدت مشابه پارسال بیش از ۲ میلیارد و ۹۸۱ میلیون مترمکعب بود که با افزایش ۲۳ درصدی به رقم کنونی رسیده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما