آرشیو اخبار


نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

سود هر سهم "شاوان" چشمگیر بود

31 تیر 1398 - 17:51
می متالز - شرکت پالایش نفت لاوان در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۵۷۴ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته افزایش ۳۸۳ درصدی را نشان می‌دهد.
در مجمع عمومی به تصویب رسید؛

تعیین سود ۱۷۰۰ ریالی هر سهم "شبندر"

31 تیر 1398 - 13:30
می متالز - مجمع عمومی شرکت پالایش نفت بندرعباس تقسیم مبلغ یک هزار و ۷۰۰ ریال سود نقدی و ۲ هزار و ۵۴۳ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
برای فعالیت ۳ماهه اعلام شد؛

تحقق سود ۱۰۵۳ریالی برای هرسهم «شبندر»

30 تیر 1398 - 21:07
می متالز - شرکت پالایش نفت بندرعباس در صورت های مالی ۳ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸، سود هرسهم را یک هزار و ۵۳ریال محقق ساخت.

نخستین واحد پالایشگاهی فاز ١٤ پارس جنوبی پاییز امسال راه‌اندازی می‌شود

30 تیر 1398 - 18:53
می متالز - مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از راه‌اندازی واحد تولید گاز سوخت پالایشگاه فاز ١٤ پارس جنوبی تا اواخر مهرماه امسال خبر داد.
در مجمع عمومی به تصویب رسید؛

تعیین سود ۸۰۰ ریالی هر سهم "شپنا"

30 تیر 1398 - 12:04
می متالز - مجمع عمومی شرکت پالایش نفت اصفهان تقسیم مبلغ ۸۰۰ ریال سود نقدی و ۲ هزار ۵۳۹ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.

نخستین واحد پالایشگاهی فاز ١٤ پارس جنوبی پاییز امسال راه‌اندازی می‌شود

29 تیر 1398 - 23:15
می متالز - مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از راه‌اندازی واحد تولید گاز سوخت پالایشگاه فاز ١٤ پارس جنوبی تا اواخر مهرماه امسال خبرداد.
به‌منظور حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان انجام می‌شود

آغاز پروژه ارتقای سامانه کنترلی مولد گازی پالایشگاه هاشمی‌نژاد

29 تیر 1398 - 23:02
می متالز - اجرای پروژه ارتقا و به‌روزرسانی سامانه کنترلی مولد گازی چهارم پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد با بهره‌مندی از توانایی شرکت‌های ایرانی دانش‌بنیان آغاز شد.

تدوین اهداف راهبردی پالایشگاه گاز ایلام

29 تیر 1398 - 23:00
می متالز - پالایشگاه گاز ایلام اهداف راهبردی خود را برای چشم‌انداز افق سال ۱۴۰۴ با عنوان شرکت سرآمد پالایش گاز کشور در دسترسی به پنج هدف کلان در حوزه‌های تولید، پژوهش، اچ‌اس‌یی، تعالی سازمانی و بهره‌وری تدوین کرده است.
رئیس سازمان خصوصی‌سازی خبر داد

زمان عرضه 7 بانک و پالایشگاه بورسی / خروج 300 شرکت از اولویت واگذاری

29 تیر 1398 - 21:49
می متالز - رئیس سازمان خصوصی سازی از خروج ۳۰۰ شرکت براساس درخواست دستگاه اجرایی از اولویت سال جاری و زمان عرضه باقیمانده سهام دولت در سه بانک و چهار پالایشگاه بورسی خبر داد.

صورت مالی تلفنی «شبندر»/ جهش سودآوری بهار پالایش نفت بندرعباس

29 تیر 1398 - 21:31
می متالز - پالایش نفت بندرعبارس در عملکردی قابل توجه حدود 105 تومان به ازای هر سهم محقق کرده است. مجمع این شرکت فردا برگزار می‌شود و چنین سودی می‌تواند در رویه قیمتی سهام این شرکت و پس از تقسیم سود موثر واقع شود. رویه صعودی شناسایی سود در پالایش نفت بندرعباس می‌تواند ادامه داشته باشد. در این میان نکته جالب توجه در خصوص صورت‌های سه‌ماهه این شرکت ادامه بی‌نظمی در ساختار نهاد ناظر بر صنعت پالایش نفت است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما