خبر
مواد معدنی   بورس و سهام   سرمایه گذاری  
رشد ۳۷ درصدی سود خالص در دفاتر این سرمایه‌گذار ثبت شد:

استخراج سود سهام ۵غول در جیب "ومعادن"

می متالز - فرآیند افزایش سرمایه شرکت به مبلغ ۱۴ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال و رسیدن سرمایه ثبتی شرکت به مبلغ ۵۴ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال در حال انجام است.

نگاهی به صورت‌های مالی حسابرسی شده سرمایه گذاری معادن و فلزاترشد ۳۷ درصدی سود خالص شرکت

به گزارش می متالز، شرکت سرمایه گذاری معادن و فلزات در سال مالی گذشته و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده موفق به کسب سود خالص ۲۸ هزار و ۵۱ میلیارد ریالی شده که این سود نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۷ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

نگاهی به صورت‌های مالی حسابرسی شده سرمایه گذاری معادن و فلزاترشد ۳۷ درصدی سود خالص شرکت

جمع درآمد‌های ناشی از سود سهام شرکت به ۲۵ هزار و ۷۳۵ میلیارد ریال رسیده که این سود عمدتا از محل سود سهام شرکت‌های گل گهر به مبلغ ۹.۷۶۰ میلیارد ریال، چاردملو ۵.۳۳۶ میلیارد ریال، گهر زمین ۳.۷۵۶ میلیارد ریال، معادن صبا نور به مبلغ ۳.۰۱۶ میلیارد ریال و آهن و فولاد گل گهر به مبلغ ۸۰۱ میلیارد ریال محقق شده است.

همچنین در سال گذشته مبلغ ۱.۳۷۲ میلیارد ریال سود فروش سرمایه گذاری‌های شرکت محقق شده که در بخش سایر درآمد‌های غیرعملیاتی نیز سود ناشی از فروش سهام کارخانجات تولیدی شهید قندی به مبلغ ۱.۱۶۱ میلیارد ریال ثبت و شناسایی شده است.

همچنین لازم به ذکر است، فرآیند افزایش سرمایه شرکت به مبلغ ۱۴ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال و رسیدن سرمایه ثبتی شرکت به مبلغ ۵۴ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال در حال انجام است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ورود به پخش زنده/ لینک مشاهده مجمع شرکت فولاد مبارکه اصفهان

می متالز - مجمع عمومی سالانه شرکت فولاد مبارکه اصفهان در روز چهارشنبه، ۱۵ مردادماه ۱۳۹۹، ساعت ۹:۰۰ صبح بصورت آنلاین از طریق لینک ها و ورود کد ذیل قابل مشاهده است:
 کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:

ایجاد فضای رانت با خروج فولاد از بورس کالا/ عرضه ETF دولت در هاله‌ای از ابهام

می متالز - وقتی اتفاقی چون عرضه ETF های دولتی در زمان مقرر خود انجام نشود، ابهام و رعب را در بازار ایجاد کرده و شایعات این اتفاق را حتی از موضوع فولادی‌ها نیز می‌توان تاثیرگذارتر بر بازار دانست.
 

نماد ۱۲ شرکت بیمه‌ای در تالار شیشه‌ای سبزپوش شد

می متالز - در آخرین روز کاری هفته معاملات بورس تهران شاهد افت چشمگیر شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
 

روز سبز شاخص سهام بانکی در بازار سرمایه

می متالز - در آخرین روز کاری هفته معاملات بورس و فرابورس تهران شاهد رشد چشمگیر شاخص سهام بانک‌ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
 

سهام عدالت از تولد تا رشد

می متالز - بدون تردید ابزارهای طراحی شده فعلی برای مدیریت سهام متعلق به مردم در برنامه توزیع سهام عدالت که در ادامه سیاست‌های گذشته، تداوم اعمال مدیریت دولتی بر سهام را به همراه دارد و تغییر خاصی در ماهیت مدیریت دولت ایجاد نمی‌کند، می‌تواند ابهام‌هایی را که بر اهداف و منافع برنامه توزیع سهام عدالت و بلاتکلیفی صاحبان آن از ابتدا وجود داشته و در آینده هم وجود خواهد داشت بیشتر کند
 در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه "شتران"

می متالز - هیات مدیره شرکت پالایش نفت تهران پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۱ هزار میلیارد ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما