خبر
بورس و سهام  

راه اندازی بازار برتر هنوز نهایی نشده است

می متالز - مدیران بازار سرمایه، بحث راه اندازی بازار برتر در آینده ای نزدیک را تکذیب کردند.

به گزارش می متالز، محسن خدابخش، مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار راه اندازی بازار برتر بورس را از روز اول مردادماه، تکذیب کرد.

روز جاری برخی کانال ها و منابع غیررسمی، از راه اندازی بازار برتر در ۱۰ نماد، از ابتدای مرداد ۹۹ خبر دادند که در این راستا در گفت و گویی با مدیرعامل شرکت بورس و اوراق بهادار و همچنین مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار، این خبر تکذیب شد.

علی صحرائی، مدیرعامل شرکت بورس تهران ضمن تکذیب این موضوع، ابراز داشت: هنوز هیچ تصمیمی در خصوص زمان راه اندازی بازار برتر اتخاذ نشده است.

خدابخشنیز  در این خصوص اظهار داشت: در  موضوع بازار برتر هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده ایم و راه اندازی این بازار نیاز به بررسی و زمان بیشتر دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش نرخ سودآوری منجر به افزایش قیمت سهام شد

می متالز - مدیرعامل کارگزاری بانک توسعه صادرات گفت: پیش‌بینی وضع بازار سرمایه در سال 99 نیازمند بررسی رفتار بازار سرمایه در دو سال گذشته دارد. آنچه پیشران افزایش شاخص‌ها و رشد قیمت‌های سهام بوده، افزایش نرخ محصولات و سودآوری شرکت‌ها بوده است
 وزیر اقتصاد خبر داد:

راه‌اندازی پنجره واحد شروع کسب‌وکارها برای کل کشور تا پایان مهر

می متالز - وزیر اقتصاد با بیان اینکه با ایجاد پنجره واحد شروع کسب‌وکارها زمان صدور مجوزها از ۷۲ روز به ۷۲ ساعت کاهش یافته از راه‌اندازی پنجره فیزیکی شروع کسب‌وکارها در سراسر کشور تا پایان مهرماه خبر داد.
 افشین کلاهی و عباس آرگون

ثبات در بازار با ابزارهای سلبی امکان‌پذیر نیست

می متالز - عباس آرگون نایب‌‌رئیس و افشین کلاهی عضو کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق تهران از مهم‌ترین ابزارهایی می‌گویند که منجر به ثبات کسب و کارها و بازار خواهد شد و تأکید دارند که اقتصاد دستوری نیست و نباید با ابزارهای محدود‌کننده، اقدام به ایجاد ثبات کرد
 میرتاج‌الدینی مطرح کرد:

رشد ۳۴ درصدی نقدینگی طی یکسال گذشته/ جذب ۳۰ درصد نقدینگی توسط بازار سرمایه

می متالز - نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: حجم نقدینگی به ۲ هزار و ششصد و هفتاد هزار میلیارد تومان طی یکسال گذشته رسیده است و وزیر اقتصاد طی گزارشی اعلام کرد، رشد بازار سرمایه توانسته ۳۰ درصد از نقدینگی را جذب کند.
 محمد ثریانژاد مطرح کرد؛

سودآوری شرکت های بورسی، پیشران افزایش شاخص ها

می متالز - مدیرعامل کارگزاری بانک توسعه صادرات، پیش بینی وضعیت بازار سرمایه در سال جاری را نیازمند بررسی رفتار بازار سرمایه در دو سال گذشته دانست و گفت: آنچه پیشران افزایش شاخص ها و رشد قیمت های سهام بوده، افزایش نرخ محصولات و سودآوری شرکت ها بوده است.
 خدابخشی در تشریح نشست کمیسیون برنامه و بودجه؛

با پذیرش ریسک وارد بورس شوید/ ورود ۹۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی در ابتدای سال به بازارسرمایه

می متالز - نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نشست عصر دیروز این کمیسیون را با حضور وزیر اقتصاد و دارایی تشریح کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما