خبر
بورس و سهام  

کارگزار ناظر سهام عدالت شما کیست؟

می متالز - شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) با انتشار اطلاعیه ای، فرآیند آگاهی سهامداران سهام عدالت از کارگزار ناظر خود را اعلام کرد.

به گزارش می متالز، سهامداران با تماس با مرکز اطلاع رسانی سهام عدالت با شماره ۱۵۶۹ داخلی یک و وارد کردن کد ملی می توانند از کارگزار ناظر خود مطلع شوند.

دراین اطلاعیه آمده است: بدینوسیله به اطلاع کلیه سهامداران محترم عدالت می رساند، با توجه به اینکه بیش از ۵۰ درصد تماس های سمات مربوط به اطلاع از کارگزار ناظر سهامداران است، از روز شنبه ۲۱ تیرماه این امکان فراهم شده تا سهامدارانی که از کارگزار ناظر خود مطلع نیستند با تماس به مرکز اطلاع رسانی سهام عدالت که به صورت شبانه روزی فعال است، اطلاعات کارگزار ناظر خود را دریافت کنند.

براساس این اطلاعیه، بسترهای مناسب و اطلاعات جامع سهامداران عدالت از قیبل وضعیت سفارش، میزان واریزی، تاریخ واریز، وضعیت پرداختی ها، معتبر بودن شماره شبا در اختیار کارگزار ناظر قرار گرفته است به طوری که از این پس ارائه این اطلاعات تنها بر عهده کارگزار ناظر است.

کد خبر: 116510
تاریخ: 1399/04/22 - 16:11
منبع: پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)

سهام عدالت  سمات 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

سهام عدالت از تولد تا رشد

می متالز - بدون تردید ابزارهای طراحی شده فعلی برای مدیریت سهام متعلق به مردم در برنامه توزیع سهام عدالت که در ادامه سیاست‌های گذشته، تداوم اعمال مدیریت دولتی بر سهام را به همراه دارد و تغییر خاصی در ماهیت مدیریت دولت ایجاد نمی‌کند، می‌تواند ابهام‌هایی را که بر اهداف و منافع برنامه توزیع سهام عدالت و بلاتکلیفی صاحبان آن از ابتدا وجود داشته و در آینده هم وجود خواهد داشت بیشتر کند
 دیده بان بورس 14 مرداد 99

پیش بینی بورس امروز | انتظارات بازار/مولفه‌های موجود چه تاثیری روی دادوستدها می‌گذارند

می متالز - اگرچه برای معاملات امروز تداوم هیجان در سمت عرضه‌ها همچنان میتواند پایدار بماند اما انتظارات جدید به دلایلی پیش بینی تعادل در دادوستدهای امروز را هم نوید می دهد.
 

شاخص بورس در 2 میلیون واحد ادامه می یابد؟

می متالز - همان طور که پیش‌بینی می‌شد شاخص بورس امروز با ریزش روبرو شد و برآوردها نشان می‌دهد مقاومت کانال در آستانه ورود به کانال دو میلین واحدی همچنان ادامه یابد.
 

تغییر کارگزار ناظر سهام عدالت به تعویق افتاد

می متالز - قرار بود این هفته طی جلسه‌ای درباره تغییر کارگزار ناظر در فروش سهام عدالت تصمیم‌گیری شود که ظاهرا جمع‌بندی نهایی انجام نشده و به هفته آینده موکول شده است
 پیش گشایش:

نزدیک شدن شاخص کل به مرز ۲ میلیون واحد

می متالز - برای بازار امروز با توجه به نزدیک شدن شاخص کل به مرز روانی ۲ میلیون واحدی انتظار رشد عرضه‌ها را داریم.
 

افزایش تنها ۲.۳ درصدی ارزش سهام عدالت

می متالز - ارزش سهام عدالت در هفته گذشته تنها ۲.۳ درصد افزایش یافت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما