خبر
اقتصاد  
سرپرست اداره کل نظارت بر خدمات سازمان حمایت اعلام کرد:

گارانتی حق مصرف کننده است و یک خدمت اضافی و تشریفاتی نیست/ مردم با مراجعه به سامانه جامع گارانتی از اصالت گارانتی کالای خود با خبر شوند

می متالز - سرپرست اداره کل نظارت بر خدمات سازمان حمایت و مجری سامانه گارانتی گفت: خدمات پس از فروش یک آپشن اضافی برای کالا نیست.

به گزارش می متالز، مردم می توانند با مراجعه به سامانه جامع گارانتی به آدرس www.irangs.ir از اصالت گارانتی کالای خود با خبر شوند.

جواد احمدی با بیان این مطلب، افزود: مردم با مراجعه به این سایت می توانند بدانند گارانتی برای چه برندهایی ثبت شده است و اگر کالایی که می خواهد خریداری کند در لیست کالاهای دارای گارانتی است با خیال راحت خرید خود را انجام دهد.

وی ادامه داد: اگر احیاناً شرکتی که محصولی را به مشتری می فروشد، مشکلی در ارایه گارانتی داشته باشد با استفاده از این سامانه، به راحتی قابل پیگیری می باشد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اعلام اولویت های بازرسی و تشدید نظارت بر کالا/ عدم رعایت قیمت مصوب ماسک مصداق تخلف گرانفروشی است

می متالز - معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت گفت: بر اساس فهرست پیشنهادی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، ماسک در راس کالاهای اولویت دار برای بازرسی و نظارت، بازرسان سازمانهای صنعت، معدن و تجارت استانها در هفته منتهی به 8 مرداد قرار گرفته است.
 معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت:

تشکیل ستاد مقابله با احتکار اقدامی موثر برای برخورد با سودجویان و محتکران است/ هماهنگی همه دستگاه های ذیربط برای مقابله با احتکار ضرورت دارد

می متالز - معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تشکیل ستاد مقابله با احتکار را به ابتکار سازمان حمایت، اقدامی موثر برای برخورد با سودجویان و محتکران دانست.
 

۲۶.۲۷ درصد سهام کارگزاری بانک دولتی به "شیران" منتقل شد

می متالز - سرمایه گذاری صنایع شیمیایی از انتقال ۲۶.۲۷ درصد سهام کارگزاری بانک صنعت و معدن با موافقت بانک مرکزی خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی برای فردا شد.
 

پنج کالا در اولویت بازرسی سازمان حمایت قرار گرفتند

می متالز - معاون سازمان حمایت گفت: بازرسی‌ها در هفته جاری درباره ۵ قلم کالای اولویت‌دار شامل خودرو، برنج، تیرآهن و ورق، کنجاله سویا و لوازم خانگی متمرکز شده است.
 معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت اعلام کرد:

خودرو، برنج، تیرآهن و ورق، کنجاله سویا و لوازم خانگی، اولویت های بازرسی سازمان حمایت در هفته جاری

می متالز - معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان اعلام کرد: بازرسی ها در هفته جاری پیرامون 5 قلم کالای اولویت دار شامل خودرو، برنج، تیرآهن و ورق، کنجاله سویاو لوازم خانگی متمرکز شده است.
 

حکم احتکار برای نگهداری خودروی صفر در پارکینگ‌ها

می متالز - معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت اعلام کرد به صاحبان پارکینگ‌های خودرویی یک هفته مهلت داده می‌شود تا از ماشین‌های صفر کیلومتر خالی شود. در غیر این صورت نگهداری این خودروها،‌ حکم احتکار دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما