خبر
اقتصاد   صنعت  

جذب سرباز صنعت در قالب طرح تاپ در واحدهای تولیدی استان بوشهر

می متالز - رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از جذب سهمیه سربازصنعت در قالب طرح توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار (تاپ) در واحد های تولیدی خبر داد.

به گزارش می متالز، یونس صالحی افزود: مطابق ابلاغ وزارت صمت، جذب سهمیه سرباز امریه تاپ ویژه فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری در واحدهای تولیدی در حال انجام است.

صالحی با اشاره به شرایط متقاضیان این طرح عنوان کرد: جذب سرباز امریه (مقطع ارشد و دکتری) صرفا برای فعالیت در واحد تحقیق، توسعه و نوآوری (R&D&I) بنگاه های صنعتی و معدنی بوده و فرصت مناسبی برای ارتقای رقابت پذیری ،افزایش کیفیت و خلق نوآوری است.

وی اضافه کرد: لازم است مشمولین حداقل ۵ ماه از معافیت تحصیلی انان باقی باشد و همچنین فاقد غیبت بوده و برگ اعزام دریافت نکرده باشند .

رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان اعلام کرد: متقاضیان می توانند بمنظور ثبت نام در طرح مذکور به سامانه مربوطه به آدرس الکترونیکی http://www.iranetop.ir مراجعه و یا جهت اطلاعات بیشتر به اداره آموزش ، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر تماس حاصل نمایند.

کد خبر: 121285
تاریخ: 1399/05/13 - 19:31
منبع: شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران(شاتا)

صنعت  طرح تاپ 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 با حضور رئیس دفتر رئیس جمهوری:

برای نخسین بار در کشور تولید انواع لوله اسپیرال در مبارکه آغاز شد

می متالز - برای نخستین بار در کشور ساخت تولید لوله‌های قطور اسپیرال به روش ۲ مرحله‌ای (آفلاین) روز جمعه با حضور محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری و استاندار و شماری از فعالان اقتصادی اصفهان در شهرک صنعتی مبارکه آغاز شد.
 در پنل تخصصی همایش چشم انداز صنعت فولاد مطرح شد:

قیمت گذاری در زنجیره فولاد آزاد باشد/ فولاد مبارکه بدنبال تامین ورق کشور/ واردات سنگ آهن از افغانستان برای تامین مواد اولیه فولادی ها

می متالز - میزگرد تخصصی تعاملات دو حوزه فولاد و سنگ‌آهن، چالش‌ها و راهکارها، صادرات در دوره پسا ترامپ با حضور مسوولان و فعالان زنجیره ارزش در حاشیه یازدهمین همایش چشم انداز صنعت فولاد برگزار شد.
 

صنعت لوازم‌خانگی؛ درخشش تولید و برندسازی در کشاکش تحریم‌

می متالز - بخش صنعت کشور در سال ۹۹ متاثر از دو مشکل بزرگ تحریم‌ و کرونا وضعیت دشواری را تجربه کرد و فعالیت بسیاری شرکت‌ها و تولیدکنندگان این حوزه با فراز و نشیب‌های زیادی همراه شد. با این حال صنعت لوازم خانگی عملکرد درخشانی در حوزه تولید داشت و حرکت به سمت برندسازی را آغاز کرد.
 در میزگرد تخصصی همایش چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ارائه شد

چکاپ طرح جامع فولاد

می متالز - در دومین روز برگزاری همایش فولاد و سنگ‌آهن، «طرح جامع فولاد» به بوته نقد گذاشته شد. بزرگان صنعت فولاد معتقدند چارچوب اصلی طرح جامع فولاد، تنها روی ظرفیت‌سازی و دست‌یافتن به تولید ۵۵ میلیون‌تن فولاد خلاصه شده و موضوعاتی مانند «عدم‌‌توازن در زنجیره فولاد»، «جذب سرمایه‌گذاری» و «بهره‌وری پایین» مغفول مانده است.
 در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا رخ داد:

عرضه بیش از ۳۴ هزار تن ورق گرم در بورس کالا

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز میزبان عرضه ۳۴ هزار و ۹۸۰ تن ورق گرم بود.
 

فولاد مبارکه نقش بی‌بدیلی در صنعت فولاد ایفا می‌کند

می متالز - سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: فولاد مبارکه نقش بی‌بدیلی در صنعت فولاد ایفا می‌کند؛ به طوری که این شرکت در تولید ورق خودروسازها، تولیدکنندگان لوازم خانگی، صنایع لوله و پروفیل و بسیاری از صنایع دیگر نقشی اساسی دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما