خبر
آهن و فولاد  

یادداشت مدیرعامل ذوب‌ آهن اصفهان به مناسبت روز خبرنگار

می متالز - منصور یزدی زاده مدیر عامل شرکت ذوب آهن اصفهان در یادداشتی روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش می متالز، متن یادداشت به شرح زیر است:

خبرنگاران ؛ دیده‌بانان جهش تولید
 
▫️۱۷مرداد ، روز ارج نهادن به تلاشگران عرصه رسانه است که با آگاهی و قلم خود، همچون چشم و گوش جامعه عمل می کنند و مردم سالاری را تضمین می نمایند. اصحاب رسانه با نقدهای سازنده و شفاف سازی، نه تنها مسوولیت خطیر آگاهی بخشی به افکار عمومی را به عنوان رسالت خویش انجام می دهند، بلکه یاری رسان و مددکار بخش اقتصاد و صنعت جامعه در بهبود شرایط مدیریتی هستند.
خبرنگاران در سال جاری که به تدبیر مقام معظم رهبری با نام جهش تولید نامگذاری شده است، همچون دیده بانان این هدف مهم هستند و هر جا که زنجیره تولید کشور با مشکلی مواجه است، قلم خبرنگاران در مقام پشتیبان وارد عمل می شود و با بیان مشکلات و آسیب ها و با مطالبه گری، مسوولین را در مقام پاسخگویی به افکار عمومی می نشاند تا گزندی به عرصه حیاتی تولید وارد نشود.
اصحاب رسانه هوشمند و متعهد کشور، علاوه بر بیان انتقادات و مطالبه گری، به خوبی دستاوردها و نتایج مهم بخش صنعت و اقتصاد کشور را نیز منعکس می سازند تا فعالان عرصه صنعت را دلگرم ساخته و نشاط و امید را به جامعه تزریق نمایند.
در شرایط کنونی که با تحریم های ظالمانه مواجه هستیم و صنعتگران کشور با الهام از اقتصاد مقاومتی، تمام تلاش خود را برای بی اثر ساختن توطئه های دشمنان در عرصه های اقتصادی  می نمایند، هیچ ارگانی همچون رسانه نمی تواند حامی دلسوز این پیکار و جهاد اقتصادی باشد. خبرنگاران با روایت گری این مقاومت جانانه که در دل خود دستاوردهای مهم همچون بومی سازی، اتکا به جوانان، رونق تولید ملی و.... را به همراه داشته است، این دستاوردها و میراث گرانبها را که رنگ حماسه دارد، به نسل های آینده منتقل می سازند تا آنها نیز بدانند که هیچ دستاورد مهم و پایداری حاصل نمی شود مگر با اتکا به بازوی توانمند جوانان ایرانی.
در این روز گرامی که در آستانه عید غدیرخم است، یاد شهدای خبرنگار به ویژه شهید محمود صارمی را گرامی داشته و ضمن ارج نهادن به تلاش بی وقفه همه اصحاب رسانه و تبریک این روز خجسته به همه کنشگران عرصه رسانه، توفیق روز افزون آن ها را آرزومندم.
 

منصور یزدی زاده
مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان

کد خبر: 121520
تاریخ: 1399/05/14 - 15:20
منبع: می متالز

ذوب‌ آهن اصفهان  روز خبرنگار  منصور یزدی زاده 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 ذوب‌ آهن اصفهان به عنوان بزرگترین تولید کننده مقاطع ساختمانی کشور؛

حضور ذوب‌آهن اصفهان در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

می متالز - ذوب‌ آهن اصفهان به عنوان بزرگترین تولید کننده مقاطع ساختمانی کشور با برپایی غرفه ای در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضوری فعالپیدا کرد.
 

انتشار کارنامه ۱۳۶ فولادساز برتر جهان + جدول

می متالز - رتبه ذوب‌ آهن اصفهان و فولاد مبارکه افزایش یافت، فولاد خوزستان ثابت ماند.
 

حضور هیات‌های تجاری افغانستان در غرفه ذوب‌ آهن اصفهان

می متالز - هیات افغانستانی متشکل از شرکت‌های دولتی و خصوصی صنعت این کشور در بازدید از غرفه ذوب‌آهن اصفهان در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران، ضمن گفتگو با کارشناسان شرکت، با ظرفیت‌های عظیم مادر صنعت فولاد کشور آشنا شدند.
 

تغييرات در هيات مديره باشگاه ذوب‌ آهن اصفهان

می متالز - جلسه راهبردی باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن چهارشنبه ۲۶ شهریور در راستای انسجام هرچه بیشتر و استفاده از پتانسیل های بومی و ورزشی اصفهان با حضور "مهندس منصور یزدی زاده" مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان در محل ستاد باشگاه برگزار گردید.
 مهندس یزدی‌زاده:

"مبنای کار ذوب‌ آهن اخلاق است"

می متالز - در حاشیه جلسه "معارفه اعضای هیات مدیره" و پس از بررسی شاخصه ها و اولویت های مختلف فنی و مدیریتی "مهندس منصور یزدی زاده" مدیرعامل شرکت ذوب آهن تاکید کرد که "اخلاق" مبنای کار هیات مدیره و باشگاه قرار گیرد، چراکه "اخلاق"، "صداقت" و "جوانمردی" همراه با "جنگندگی" موفقیت به همراه دارد و اینگونه هیچ کس حریف همدلی و قدرت ما نخواهد شد.
 

ذوب‌ آهن اصفهان و دانشگاه صنعتی مالک اشتر تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

می متالز - در راستای تلاش علمی و توسعه پژوهش‌های کاربردی در سال جهش تولید و فراهم آوردن زمینه مساعد برای تقویت هر چه بیشتر تعاملات سازنده و همکاری‌های علمی، پژوهشی، آموزشی و فناورانه، تفاهم‌نامه‌ی همکاری فی مابین ذوب‌آهن اصفهان و دانشگاه صنعتی مالک اشتر منعقد گردید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما