خبر
مواد معدنی   متالورژی   فن آوری های نوین  

دانش‌بنیان‌های حوزه معدن و متالورژی فراخوانده شدند

می متالز - با انتشار فراخوانی از شرکت‌های دانش‌بنیان دارای ایده در حوزه معدن و متالورژی دعوت شد تا ایده‌های فناورانه خود را در راستای رفع نیازمندی‌های صنایع مرتبط ارسال کنند.

به گزارش می متالز، ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری یک شتاب‌دهنده تخصصی حوزه معدن، صنایع معدنی و مواد پیشرفته فراخوانی برای شناسایی و جذب طرح‌های فناورانه حوزه معدن و متالورژی منتشر کرد و بر اساس این فراخوان، شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور فعال در این حوزه می‌توانند طرح‌های مختلف خود را ارسال کنند. 

طرح‌های منتخب در راستای رفع نیازهای بالفعل و بالقوه صنعت و بنگاه‌های صنعتی بزرگ، توسعه و بهینه‌سازی محصولات و فرایندهای موجود و جدید حمایت می‌شود.

بر اساس اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، از فناوران و شرکت‌های دارای پتانسیل بالقوه و بالفعل در صنایع معدن و متالورژی دعوت می‌شود، حداکثر تا ۱۵ شهریور ماه سال جاری، از طریق تکمیل فرم اولیه شناسایی طرح‌های فناورانه حوزه معدن و متالورژی کشور، در این طرح مشارکت کنند.

کد خبر: 121562
تاریخ: 1399/05/14 - 17:02
منبع: خبرگزاری ایسنا

معدن و متالورژی  دانش‌بنیان 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بهره برداری از ۲ طرح دانش بنیان تا پایان سال

می متالز - مدیرعامل تاصیکو گفت: تا پایان سال ۱۳۹۹، ۲ طرح دانش بنیان شرکت شتاب دهنده صدر فردا به بهره برداری می رسند.
 

تولید فولاد آلیاژی مطابق استانداردهای جهانی توسط یک شرکت دانش بنیان

می متالز - یک شرکت دانش بنیان موفق شده است انواع فولاد آلیاژی همپای استانداردهای جهانی برای تامین نیاز بخشی از بازارهای داخل و خارج کشور تولید کند.
 سرپرست نهادهای مالی و نوآوری فرابورس:

بررسی افزایش سقف ۲ میلیارد تومانی تامین مالی جمعی

می متالز - سرپرست نهادهای مالی و نوآوری فرابورس ایران از تلاش‌های فرابورس برای افزایش سقف سرمایه‌گذاری 2 میلیارد تومانی در طرح‌های تامین مالی جمعی خبر داد.
 فیروزی در تشریح نشست کمیسیون صنایع و معادن:

کلیات طرح "جهش تولید دانش‌بنیان‌ها" تصویب شد

می متالز - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تصویب کلیات طرح "جهش تولید دانش‌بنیان‌ها" در کمیسیون متبوعش خبر داد.
 نایب رئیس کسب‌وکارهای دانش‌بنیان:

ورود شرکت‌های پیشرو در حوزه دانش‌بنیان، به بورس تسهیل شود

می متالز - تسهیل در فرآیند پذیرش و ورود شرکت‌های دانش‌بنیان به خصوص شرکت‌های بزرگ این حوزه در بورس از جمله خواسته فعالان اقتصادی از دولت است. فرزین فردیس بر این باور است که دولت دوازدهم باید در ماه‌های پایانی فعالیت خود، تمرکزش را بر این موضوع بگذارد.
 در نشست کمیسیون کسب‌وکارهای دانش‌بنیان اتاق ایران مطرح شد:

سند جهش تولید دانش‌بنیان تدوین شود

می متالز - افشین کلاهی، رئیس کمیسیون کسب‌وکارهای دانش‌بنیان اتاق ایران با تأکید بر اهمیت ویژه قانون‌گذاری در حوزه دانش‌بنیان گفت: برای اولین بار است که در تاریخ قانون‌گذاری کشور، قانونی بعد از 10 سال بازبینی می‌شود و این نشانه درک درست نمایندگان مجلس از زیست‌بوم دانش‌بنیان و نوآوری است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما