خبر
بورس و سهام   صنعت  

تغییر مالکیت ۲.۳ میلیارد اوراق بهادار مالی

می متالز - شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با رشد ۶۲ واحدی، به رقم ۲۱ هزار و ۷۷ واحد رسید.

به گزارش می متالز، ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران از یک میلیون و ۳۶۸ میلیارد تومان گذشت .

امروز معامله‌گران در فرابورس ایران بیش از ۲.۳ میلیارد سهام حق‌تقدم و اوراق مالی در قالب ۷۵۶ هزار نوبت معامله و به ارزش ۹ هزار و ۲۶۸ میلیارد تومان داد و ستد کردند.

نمادهای پتروشیمی مارون، سرمایه گذاری صبا تامین، پلیمر آریا ساسول، بیشترین اثر تقویتی در شاخص فرابورس را داشتند و نمادهای سنگ آهن گهرزمین، سهامی ذوب آهن اصفهان ، پتروشیمی تندگویان بیشترین اثر کاهشی در شاخص فرابورس را به عهده داشتند.

نمادهای پربیننده شامل سهامی ذوب‌آهن اصفهان، بانک دی، پتروشیمی تندگویان، توسعه مولد نیروگاهی جهرم، صنایع ماشین های اداری ایران، توسعه و عمران استان کرمان، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی بودند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

فرابورس با اعلام لغو مزایده ساختمان ۵ طبقه موقتاً از تابلو رفت

می متالز - فرابورس از لغو مزایده فروش ۶ دانگ عرصه و اعیان احداثی به انضمام کلیه منافع و حقوق عرفیه و قانونی و سرقفلی ساختمان اداری این شرکت خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی برای شنبه شد.
 

فروش سالانه ۱.۷ میلیون تن محصول پتروشیمی «مارون»

می متالز - پتروشیمی مارون با فروش سالانه بیش از 1.7 میلیون تن محصول پتروشیمی یکی از بزرگ‌ترین و سودآورترین شرکت‌های پتروشیمی کشور محسوب می‌شود. این شرکت گاز طبیعی غنی را به عنوان خوراک دریافت کرده و بعد از پالایش، محصولات اتان، پروپان، بوتان و پنتان به واحد الفین ارسال کرده یا مستقیم به فروش می‌رساند.
 مدیریت عملیات بازار فرابورس:

نحوه انجام معاملات سهام عدالت

می متالز - مدیریت عملیات بازار فرابورس ایران در خصوص سهام عدالت برخی شرکت‌ها اطلاع رسانی کرد.
 

بیش از ۲۷ هزار میلیارد ریال ارزش معاملات فرابورس

می متالز - فرابورس ایران در دومین روز کاری هفته، میزبان دادوستد یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون ورقه بهادار از سوی معامله‌گران حقیقی و ‏حقوقی بود که ارزش این معاملات به بیش از ۲۷ هزار میلیارد ریال رسید.‏
 سرپرست نهادهای مالی و نوآوری فرابورس خبر داد:

افزایش سقف ۲ میلیاردتومانی تامین مالی جمعی در دست بررسی است

می متالز - سرپرست نهادهای مالی و نوآوری فرابورس ایران در وبینار تامین مالی جمعی (کرادفاندینگ) برای تامین مالی کسب‌وکارهای دانش‌بنیان که به صورت آنلاین برگزار شد، از تلاش‌های این رکن بازار سرمایه برای افزایش سقف سرمایه‌گذاری ۲ میلیارد تومانی در طرح‌های تامین مالی جمعی خبر داد.
 

نماد ۱ بانک و موسسه اعتباری در تالار شیشه‌ای به رنگ سبز در آمد

می متالز - در آخرین روز کاری هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد رشد اندک شاخص سهام بانک‌ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما