خبر
مواد معدنی  

اعزام تیم تخصصی ایمیدرو به خراسان شمالی

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: تیم تخصصی ایمیدرو از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به استان اعزام می شوند.

به گزارش می متالز، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: تیم تخصصی ایمیدرو با حضور مجری طرح ایجاد زیر بناهای معادن بزرگ و مناطق معدنی به استان اعزام خواهند شد.

رضا فیروزه افزود: این سفر به منظور تحقق موارد مرتبط با اکتشافات، زیر ساخت و حمایت از فعالیت های معدنی استان و نهایی سازی مفاد تفاهم نامه جدید صورت می گیرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

جهش 70 درصدی تولید آلومینیوم طی 7 ماهه امسال

می متالز - رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی گفت: تولید آلومینیوم طی 7 ماهه امسال 70 درصد افزایش یافت.
 

تزریق امید به معدن رها شده‌ آلبلاغ اسفراین/ ایمیدرو رفت؛ قرارگاه خاتم آمد

می متالز - معدن آلبلاغ اسفراین که مدت‌هاست رها شده و همچنان برداشت‌های غیر مجاز از آن به شدت رو به افزایش است، برای بهره‌برداری در اختیار قرارگاه خاتم قرار گرفت.
 استاندار کردستان:

تعلل در اجرای طرح زنجیره فولاد کردستان قابل قبول نیست

می متالز - استاندار کردستان گفت: تعلل دستگاه‌ها و شرکت‌های متولی برای آغاز عملیات اجرایی طرح صنعتی زنجیره فولاد قابل قبول نیست و باید هر چه سریعتر این پروژه تعیین تکلیف شود.
 سرپرست صمت خراسان شمالی:

ایمیدرو به تعهدات خود در آلبلاغ اسفراین پایبند است

می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: ایمیدرو به تعهدات خود در قبال معدن سرب و روی آلبلاغ اسفراین پایبند است و تاکنون اقدامات اولیه در خصوص اکتشاف را انجام داده است.
 

بزرگ ترین افزایش سرمایه تاریخ بورس، با راهبری ایمیدرو در مس رقم خورد

می متالز - امروز، در راستای سیاست های دوسال اخیر ایمیدرو، بزرگ ترین افزایش سرمایه تاریخ بورس به تصویب مجمع عمومی فوق العاده شرکت ملی مس رسید.
 غریب پور:

آماده تامین مالی پروژه های زیرساختی منطقه ویژه کاشان هستیم

می متالز - رییس هیات عامل ایمیدرو با تاکید بر اینکه این سازمان آماده تامین مالی بخش زیرساخت منطقه ویژه اقتصادی کاشان است، گفت: با تایید منابع مالی و تصویب اعتبار طرح بر اساس زمان بندی پیش بینی شده، پروژه های زیرساختی این منطقه اجرا می شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما