خبر
آهن و فولاد  

تقدیر از مدیرعامل شرکت جهان فولاد سیرجان در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به عنوان معین اقتصادی بخش بلورد

می متالز - جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و جهش تولید استان کرمان، صبح دیروز به ریاست دکتر فدایی استاندار کرمان و با حضور مسوولین استانی در محل سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار شد و در این جلسه از علی عباسلو مدیرعامل شرکت جهان فولاد سیرجان به واسطه اقدامات انجام شده در حوزه مسوولیت اجتماعی و اقتصاد مقاومتی تقدیر به شد.

به گزارش می متالز، در این جلسه به ارائه عملکرد معین‌های توسعه و تشریح برنامه سه ساله و پروژه‌های سال ۹۹ پرداخته شد.
شرکت جهان فولاد سیرجان به عنوان معین اقتصادی بخش بلورد در طول سال‌های گذشته اقدامات و برنامه‌های اجرایی زیادی در این بخش در قسمت های مختلف زیر بنایی، سلامت، فرهنگی و ... انجام داده است.
همچنین شرکت جهان فولاد سیرجان به عنوان معین اقتصادی بخش بلورد توانسته است باحمایت از صنایع دستی بومی استان و اجرای مشاغل خرد خانگی و ایجاد کارگاه های تولید ماسک و... را در دستور کار قرار دهد و تاکنون 750شغل مستقیم در این زمینه ایجاد کند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نگاهی بر عملکرد 5ماهه نخست واحدهای فولادساز در سال 99

تولید ورق گرم به 3میلیون تن نزدیک شد

می متالز - عملکرد ماهانه تولید شرکت‌های فولادسازی ایران طی سال 99 ( 5ماهه نخست امسال) منتشر شد که بر اساس آن بیشترین محصولات تولید شده در این مدت ورق گرم و سرد بوده است.
 

کلنگ زنی دو پروژه بزرگ فولادی در سیرجان

می متالز - کلنگ دو پروژه ۱.۷ میلیون تنی آهن اسفنجی و ۱.۲ میلیون تنی ذوب و تولید شمش کارخانه جهان فولاد در سیرجان به زمین زده شد.
 

عملیات اجرایی طرح‌های توسعه فاز ۲ جهان فولاد در سیرجان آغاز شد

می متالز - طرح های توسعه فاز ۲ جهان فولاد سیرجان با آغاز عملیات اجرایی کارخانه احیا مستقیم شماره ۲ و کارخانه فولادسازی ۲ با حضور استاندار کرمان، مدیرعامل صنایع ملی مس ایران و گل گهر و سایر مسوولان کلنگ زنی شد.
 معاون توسعه و تامین جهان‌ فولاد سیرجان مطرح کرد

اجرای همزمان ۵ پروژه در دوران تحریم

می متالز - شرکت جهان فولاد سیرجان یکی از شرکت‌های تابعه شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر (با مالکیت بیش از ۵۰درصد از سهام) است که نیاز اولیه خوراک برای تولید محصولات خود نظیر آهن‌اسفنجی، شمش‌فولاد و میلگرد را از مجموعه گل‌گهر تامین می‌کند.
 با حضور مدیرعامل شرکت مس، استاندار کرمان و نماینده مردم سیرجان در خانه ملت

کلنگ پروژه خط تولید آهن اسفنجی جهان فولاد سیرجان با مشارکت ملی مس و گل گهر به زمین خورد

می متالز - کلنگ پروژه خط تولید 1.7 میلیون تنی آهن اسفنجی و پروژه 1.2 میلیون تنی ذوب و تولید شمش کارخانه جهان فولاد سیرجان با مشارکت ملی مس و گل گهر و با حضور محمد جواد فدایی استاندار کرمان، شهباز حسن‌پور نماینده سیرجان در خانه ملت و دکتر اردشیر سعدمحمدی...
 

کلنگ زنی پروژه خط تولید آهن اسفنجی و شمش کارخانه جهان فولاد سیرجان

می متالز - کلنگ پروژه خط تولید ۱.۷ میلیون تنی آهن اسفنجی و پروژه ۱.۲ میلیون تنی ذوب و تولید شمش کارخانه جهان فولاد سیرجان به زمین زده شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما