خبر
فلزات غیرآهنی   مس   عکس  

همایش صنایع فلزات غیرآهنی ایران آغاز به کار کرد

می متالز - سومین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز فلزات غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته با نگاهی به تولید و بازار صبح امروز با حضور بزرگان صنایع معدنی کشور آغاز به کار کرد. آغاز به کار این همایش را از نگاه دوربین مس‌پرس ببینید:

به گزارش می متالز به نقل از مس پرس، سومین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز فلزات غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته با نگاهی به تولید و بازار با همکاری شرکت ملی صنایع مس ایران با حضور وجیه اله جعفرى رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازى معادن و صنایع معدنى ایران (ایمیدرو)، سعید زرندى معاون طرح و برنامه وزارت صمت، اردشیر سعد محمدى مدیرعامل شرکت ملى صنایع مس ایران، جعفر سرقینی معاون سابق معدنی وزارت صمت، مصطفی موذن‌زاده و مهدی کرباسیان روسای سابق هیات عامل ایمیدرو، علیرضا بختیارى مدیر مسوول گروه رسانه اى دنیاى اقتصاد و جمعی از بزرگان صنایع معدنی کشور آغاز به کار کرد.

این همایش در سه روز پانزدهم، شانزدهم و هفدهم دی 99 برگزار و در آن چالش‌ها و فرصت‌های صنایع غیرآهنی شامل آلومینیوم، مس، طلا و سرب و روی در 12 میزگرد تخصصی به بحث گذاشته می‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در میزگرد تخصصی همایش چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ارائه شد

چکاپ طرح جامع فولاد

می متالز - در دومین روز برگزاری همایش فولاد و سنگ‌آهن، «طرح جامع فولاد» به بوته نقد گذاشته شد. بزرگان صنعت فولاد معتقدند چارچوب اصلی طرح جامع فولاد، تنها روی ظرفیت‌سازی و دست‌یافتن به تولید ۵۵ میلیون‌تن فولاد خلاصه شده و موضوعاتی مانند «عدم‌‌توازن در زنجیره فولاد»، «جذب سرمایه‌گذاری» و «بهره‌وری پایین» مغفول مانده است.
 

فولاد مبارکه نقش بی‌بدیلی در صنعت فولاد ایفا می‌کند

می متالز - سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: فولاد مبارکه نقش بی‌بدیلی در صنعت فولاد ایفا می‌کند؛ به طوری که این شرکت در تولید ورق خودروسازها، تولیدکنندگان لوازم خانگی، صنایع لوله و پروفیل و بسیاری از صنایع دیگر نقشی اساسی دارد.
 مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در میزگرد تخصصی طرح جامع فولاد کشور:

توسعه صادرات محصولات فولادی، استراتژی مدون می‌خواهد

می متالز - مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان طی میزگردی در همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ‌آهن ایران با نگاهی به بازار گفت:توسعه صادرات محصولات فولادی، استراتژی مدون می‌خواهد.
 رئیس اسبق ایمیدرو:

«فولاد مبارکه» محوری ترین صنعت فولادساز کشور است

می متالز - رئیس اسبق ایمیدرو گفت: شرکت فولاد مبارکه محوری ترین و بزرگترین صنعت فولادساز کشور است.
 مصطفی موذن‌زاده:

متولی صنعت فولاد مشخص نیست

می متالز - مصطفی موذن‌زاده در میزگرد تخصصی نقد و بررسی تحلیلی طرح جامع فولاد که در دومین روز یازدهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار برگزار شد، اظهار کرد: متولی صنعت فولاد کشور مشخص نیست و این درحالیست که در کشوری همچون چین که بزرگترین تولیدکننده فولاد جهان است، تمامی مسائل مرتبط با فولاد در یک سازمان مشخص و متمرکز شده است.
 مهدی کرباسیان مطرح کرد:

جذب سرمایه و سرمایه‌گذار، چالش اساسی صنعت فولاد ایران

می متالز - مهدی کرباسیان در میزگرد تخصصی نقد و بررسی تحلیلی طرح جامع فولاد که در یازدهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران با نگاهی به بازار برگزار شده اظهار کرد: جذب سرمایه و سرمایه گذار، یکی از چالش های اساسی برای صنعت فولاد کشور به شمار می آید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما