خبر
آهن و فولاد   عکس  
[گزارش تصویری]

شرکت فولاد مادکوش

می متالز - مجتمع گندله سازی مادکوش در غرب بندرعباس تولید کننده ۲ میلیون و۵۰۰هزارتن گندله آهن با سرمایه گذاری ۱۳۷ میلیون یورو در بهمن ماه ۱۳۹۸ در بندرعباس به بهره برداری رسید و تا ۵ میلیون تن درسال ظرفیت دارد.

به گزارش می متالز، این مجتمع تولیدی درسال جهش تولید با افزایش تولیدات خود دستاوردهای بزرگی در این صنعت به دست آورده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بهره برداری از دو پروژه اقتصادی در هرمزگان توسط رئیس جمهور

می متالز - فاز اول شرکت گندله سازی مادکوش در بندرعباس و بندر منطقه ویژه اقتصادی پارسیان با دستور ویدئو کنفرانس رییس جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره‌ برداری رسید. کارخانه مادکوش به عنوان یکی از طرح‌های مهم دراستان هرمزگان، با ظرفیت تولید 2 و نیم میلیون تن گندله آهن در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس افتتاح شد.
 

زنجیره تولید ۱۰ میلیون تن فولاد در هرمزگان در حال تکمیل است

می متالز - استاندار هرمزگان با بیان اینکه قرار است طبق هدف گذاری صورت گرفته ۱۰ میلیون تن فولاد در هرمزگان تولید شود، گفت: در این راستا، زنجیره تولید فولاد در این استان در حال تکمیل است.
 در پنجاه و دومین پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید و همزمان با ولادت امیرالمومنین علی(ع)؛

بهره‌برداری از آزادراه غدیر با دستور رئیس جمهور به طور رسمی آغاز شد

می متالز - همزمان با خجسته میلاد حضرت مولی الموحدین علی(ع)، بهره برداری رسمی از آزادراه غدیر با دستور رئیس جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس آغاز شد.
 رئیس جمهور در مراسم بهره‌برداری از آزادراه غدیر:

افتتاح 221 کیلومتر آزاد راه طی یکسال، یک موفقیت در سال جهش تولید برای کشور است/ واگذاری کارها به بخش خصوصی و مردم ضروری است/ طی فعالیت دولت تدبیر و امید یکهزار کیلومتر آزاد راه در کشور ساخته شده است/ ملت ما در دوره جنگ اقتصادی دشمنان، علی وار و مردانه در برابر مشکلات ایستادند/ تبریک میلاد امیرالمومنین علی(ع) به همه شیعیان جهان

می متالز - رئیس جمهور با قدردانی از هم دست اندرکاران اجرای آزادراه غدیر تاکید کرد که افتتاح 221 کیلومتر آزاد راه طی یکسال آن هم در جریان جنگ اقتصادی تحمیلی دشمنان، یک موفقیت در سال جهش تولید برای کشور است.
 

بهره‌برداری از فاز اول گندله‌سازی مادکوش از سوی رئیس‌جمهور

می متالز - فاز اول مجتمع گندله سازی مادکوش در منطقه ویژه خلیج فارس با سرمایه‌گذاری بیش از دو هزار و ۳۲۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی دقایقی پیش از سوی رئیس‌جمهور افتتاح شد.
 رئیس جمهور:

تولید ۷/۵ میلیون تن گندله آهن/ جای نفت را صادرات غیر نفتی گرفت

می متالز - رئیس جمهور از تولید ۷/۵ میلیون تن گندله آهن خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما