خبر
سنگ آهن   عکس  
[گزارش تصویری]

جهش تولید درشرکت مادکوش فولاد بندرعباس

می متالز - گزارش تصویری ازفعالیت های شرکت فولاد مادکوش مجتمع گندله سازی در غرب بندرعباس درسال جهش تولید که به دست آوردهای بزرگی در این صنعت به دست آورده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در پنل تخصصی همایش چشم انداز صنعت فولاد مطرح شد:

قیمت گذاری در زنجیره فولاد آزاد باشد/ فولاد مبارکه بدنبال تامین ورق کشور/ واردات سنگ آهن از افغانستان برای تامین مواد اولیه فولادی ها

می متالز - میزگرد تخصصی تعاملات دو حوزه فولاد و سنگ‌آهن، چالش‌ها و راهکارها، صادرات در دوره پسا ترامپ با حضور مسوولان و فعالان زنجیره ارزش در حاشیه یازدهمین همایش چشم انداز صنعت فولاد برگزار شد.
 در میزگرد تخصصی همایش چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ارائه شد

چکاپ طرح جامع فولاد

می متالز - در دومین روز برگزاری همایش فولاد و سنگ‌آهن، «طرح جامع فولاد» به بوته نقد گذاشته شد. بزرگان صنعت فولاد معتقدند چارچوب اصلی طرح جامع فولاد، تنها روی ظرفیت‌سازی و دست‌یافتن به تولید ۵۵ میلیون‌تن فولاد خلاصه شده و موضوعاتی مانند «عدم‌‌توازن در زنجیره فولاد»، «جذب سرمایه‌گذاری» و «بهره‌وری پایین» مغفول مانده است.
 

فولاد مبارکه نقش بی‌بدیلی در صنعت فولاد ایفا می‌کند

می متالز - سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: فولاد مبارکه نقش بی‌بدیلی در صنعت فولاد ایفا می‌کند؛ به طوری که این شرکت در تولید ورق خودروسازها، تولیدکنندگان لوازم خانگی، صنایع لوله و پروفیل و بسیاری از صنایع دیگر نقشی اساسی دارد.
 

صنعت فولاد منتظر تابستان 1400 باشد

می متالز - مشاور امور صنایع معدنی معتقد است، برای بهتر شدن شرایط در بازار فولاد باید منتظر تابستان 1400 بود.
 

خودنمایی فولاد اکسین خوزستان در نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد

می متالز - کمیته بومی سازی قطعات شرکت فولاد اکسین خوزستان با برپایی غرفه در یازدهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد فعالیت‌های خود را به نمایش گذاشت.
 

تصمیم‌گیری‌های صنعت فولاد در یک سازمان تجمیع شود

می متالز - در روز دوم یازدهمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ‌آهن ایران، نقاط ضعف و قوت طرح جامع فولاد مورد بررسی قرار گرفت و همه فعالان حاضر در میزگردی با این موضوع، بر لزوم حل همه مسائل صنعت فولاد در داخل این زنجیره و عدم دخالت سایر نهادها در صنعت فولاد تاکید کردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما