خبر
آلومینیوم   مراکز تحقیقاتی  

افزایش ۲۰ درصدی ظرفیت آسیای شرکت آلومینیای جاجرم

می متالز - رئیس پژوهشکده فرآوری مواد معدنی جهاد دانشگاهی از افزایش ۲۰ درصدی ظرفیت آسیای گلوله‌ای سه چمبره شرکت آلومینیای جاجرم با همکاری جهاد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش می متالز، مهدی ذاکری رئیس پژوهشکده فرآوری مواد معدنی جهاد دانشگاهی گفت: هم اکنون ظرفیت آسیای شرکت آلومینیای جاجرم از ۴۵ تن به ۵۴ تن افزایش یافته است.

وی افزود: این امر با تلاش و پیگیری کارشناسان ذی ربط در شش ماه محقق شد.

ذاکری با بیان اینکه زمانی که ظرفیت آسیا افزایش یابد ، ظرفیت تولید واحد تولیدی نیز افزایش می‌یابد ، گفت: آسیا دستگاهی است که مواد وارد شده در آن خرد می‌شود و در گذشته امکان افزایش ظرفیت آسیا در این کارخانه بدلیل خفگی آسیا میسر نشده بود.

وی بیان کرد: متخصصان جهاد دانشگاهی برای اینکه بتوانند این مشکل را حل کنند بر روی دانه بندی ذرات وارد شده در آسیا، زمان ماند ذرات و میزان درصد جامد داخل آسیا کار کردند و تنوانستند به میزان بهینه برسند.

رئیس پژوهشکده فرآوری مواد معدنی جهاد دانشگاهی گفت: این برای دومین بار است که این گروه تحقیقاتی موفق به افزایش ظرفیت آسیا شرکت آلومینای جاجرم شدند.

وی افزود: مسئولیت انجام این طرح بر عهده گروه کنترل و مدلسازی پژوهشکده فرآوری مواد معدنی بوده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 توسط محققان پژوهشکده فرآوری مواد معدنی جهاددانشگاهی انجام شد

افزایش ۱۱ درصدی ظرفیت آسیای گلوله‌ای سه چمبره شرکت آلومینای ایران

می متالز - محققان پژوهشکده فرآوری مواد معدنی جهاددانشگاهی موفق به افزایش ۱۱ درصدی ظرفیت آسیای گلوله‌ای سه چمبره شرکت آلومینای ایران(جاجرم) شدند.
 

پیگیری برای جذب نیروی متخصص در شرکت آلومینیای جاجرم

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: پیگیری‌های لازم برای جذب نیروی متخصص در شرکت آلومینیای ایران در جاجرم در حال انجام است.
 در نشست عالی‌پور و طیبی مطرح شد؛

حمایت همه‌جانبه از سازندگان داخلی، هدف شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب است

می متالز - رییس جهاد دانشگاهی و مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در نشستی مشترک که با حضور مدیران دو مجموعه برگزار شد، به بررسی راهکارهای توسعه همکاری‌های مشترک پرداختند.
 با حضور طیبی و معظمی؛

جهاد دانشگاهی و ایدرو تفاهمنامه همکاری امضا کردند

می متالز - تفاهم نامه همکاری فناورانه و اسناد تاسیس شرکت مشترک بین جهاد دانشگاهی و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران امروز با حضور دکتر طیبی رییس جهاد دانشگاهی و دکتر معظمی مدیرعامل ایدرو امضا شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما