خبر
بانک ها  
همراه با هشتمین همایش بانکداری الکترونیک؛

تحقق بانکداری مدرن در گرو همکاری نزدیک نظام بانکی با استارتاپ‌ها

می متالز - رییس شورای هماهنگی بانک‌ها گفت: توسعه بانکداری الکترونیکی، ایجاد مفهوم بانکداری مجازی و گذار از بانکداری سنتی به بانکداری مدرن، همه در گرو همکاری نزدیک نظام بانکی با استارت آپ‌ها است.

به گزارش می متالز، محمدرضا حسین زاده رییس شورای هماهنگی بانک های دولتی و مدیرعامل بانک ملی درباره اهمیت حضور استارت آپ ها در نظام بانکی اظهار داشت: استارت آپ ها که در گذشته نه چندان دور تنها یک اسم بودند، امروز به جزء جدایی ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده اند. آنها کسب و کارهای کوچکی هستند که به دور از بوروکراسی اداری، فرایندهای دست و پاگیر معمول و هزینه های گزاف، یک ایده کوچک را به یک دستاورد بزرگ تبدیل می کنند.

وی افزود: استارت آپ ها علاوه بر اینکه به شدت مورد توجه نظام بانکی قرار گرفته اند، در توسعه فعالیت های بانکداری هم نقش مهمی را ایفا می کنند. به گفته حسین زاده، بانک ملی ایران با همکاری استارت آپ ها توانسته خدمات قابل توجهی به مشتریان خود ارائه کند. پیام رسان «بله» نمونه موفق و بی بدیل این همکاری است، تا جایی که نه تنها تحسین فعالان نظام بانکی در داخل و حتی در خارج را نیز   برانگیخته است.

رییس شورای هماهنگی بانک ها با بیان اینکه من از نزدیک با تعداد قابل توجهی از ایده پردازان و فعالان حوزه استارت آپ ملاقات کرده و با دیدگاه هایشان آشنا شده ام، گفت: مالکان استارت آپ ها و فین تک ها، جوانان تحصیل کرده کشورمان هستند که بدون هیچ ادعایی، فقط پیاده سازی اهداف بلندشان را می خواهند.

مدیرعامل بانک ملی معتقد است که استارت آپ ها می توانند با اقدامات موثر خود، بسیاری از راه های طولانی را کوتاه کرده و هزینه ها را به شدت کاهش دهند. وی درباره مزایای دیگر استارت آپ ها عنوان کرد: توسعه بانکداری الکترونیکی، ایجاد مفهوم بانکداری مجازی و گذار از بانکداری سنتی به بانکداری مدرن، همه در گروی همکاری نزدیک نظام بانکی با استارت آپ هاست.

حسین زاده تاکید کرد: این یک همکاری برد-برد است که در کنار توسعه نظام بانکی کشور، جلوی فرار مغزها را می گیرد، سرعت تحولات را افزایش می دهد و نتیجه را بسیار دلنشین تر می کند و بانک ملی ایران از این همکاری ها استقبال می کند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بانک سینا حامی اشتغال و تشکیل خانواده

می متالز - بانک سینا را می‌توان بانک حامی اشتغال و تشکیل خانواده دانست که با اشتغالزایی در کنار پرداخت وام ازدواج، یاری‌رسان خانواده‌های ایرانی است.
 رئیس خانه صنعت خراسان رضوی مطرح کرد:

نظام بانکی در شان مردم ایران نیست

می متالز - رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در جمهوری اسلامی نظام بانکی در شان مردم ایران و در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست.
 

نظام بانکی نقدینگی مورد نیاز واحدهای تولیدی را تامین می‌کند

می متالز - رئیس کل بانک مرکزی گفت: نظام بانکی آمادگی دارد از نظر تامین نقدینگی واحدهایی که مولد هستند، حمایت‌های ویژه‌ای داشته باشد. همچنین نظارت کافی بر عملکرد بانک‌ها در این خصوص اعمال خواهد شد.
 دکتر همتی در سفر یک روزه به کرمانشاه:

نظام بانکی نقدینگی مورد نیاز واحدهای تولیدی را تامین می‌کند

می متالز - رییس کل بانک مرکزی گفت: نظام بانکی آمادگی دارد از نظر تامین نقدینگی واحدهایی که مولد هستند، حمایت‌های ویژه‌ای داشته باشد، همچنین نظارت کافی بر عملکرد بانک‌ها در این خصوص اعمال خواهد شد.
 

۹۵ درصد حساب‌های مشتریان حقیقی بانک ملی ایران، کد شهاب دارند

می متالز - تازه‌ترین اطلاعات موجود نشان می‌دهد بیش از ۹۵ درصد حساب‌های مشتریان حقیقی بانک ملی ایران، کد شهاب دارند.
 همتی در کرمانشاه:

نظام بانکی نقدینگی مورد نیاز واحدهای تولیدی را تامین می کند

می متالز - رئیس کل بانک مرکزی گفت: روند مناسبی در تولید کشور ایجاد شده و نظام بانکی نیز آمادگی دارد از نظر تامین نقدینگی واحدهایی که مولد هستند حمایت‌های ویژه ای داشته باشد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما