خبر
درب و پنجره   تاسیسات ساختمانی  
در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود

دوره آموزشی طراحی سازه‌ای و ضوابط اجرای دیوارها و الزامات نمای خارجی ساختمان‌ها

می متالز - دوره آموزشی طراحی سازه‌ای و ضوابط اجرای دیوارها و الزامات نمای خارجی ساختمان‌ها در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود.

به‌ گزارش می متالز به‌ نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، دوره آموزشی طراحی سازه‌ای و ضوابط اجرای دیوارها و الزامات نمای خارجی ساختمان‌ها در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود.

محورهای این همایش شاملِ انواع دیوارهای ساختمانی و بارهای وارده بر دیوارها، ضوابط طراحی و محاسبه دیوارها، جزئیات اجرای دیوارهای خارجی، داخلی و جان پناه، انواع نماهای متداول و الزامات اجرای نما، بارهای وارد بر نما و معیار پذیرش و الزامات طراحی و اجرای نمای سیمانی، الزامات طراحی و اجرای نمای سنگی، آجری، سرامیکی و کامپوزیت است.

زمان برگزاری این دوره آموزشی ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه از ساعت ۸ تا ۱۶ در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی است.

گفتنی است مدرسان این دوره نیز نادر خواجه احمد عطاری، مژده زرگران از اعضای هیأت‌علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی هستند. به‌گفتة برگزارکنندگان این دوره آموزش پس از پایان دورة گواهینامه همراه با امتیاز ارتقای پایه نظام مهندسی به شرکت‌کنندگان اعطا می‌شود.

علاقمندان می‌توانند برای مشاوره و شرکت در این دوره آموزشی به نشانی http://workshop.bhrc.ac.ir مراجعه کنند.

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آمار مشکل‌دارهای مسکن مهر

می متالز - وزارت راه و شهرسازی آمار جدید واحدهای مشکل‌دار مسکن مهر را اعلام کرد.
 وزیر راه:

پروازهای خارجی در فرودگاه رامسر برقرار می‌شود

می متالز - وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر رفع موانع پروازی فرودگاه رامسر گفت: پروازهای خارجی در فرودگاه رامسر برقرار می‌شود.
 

موانع اتصال راه‌آهن به خرم‌آباد برطرف شد

می متالز - وزیر راه و شهرسازی گفت: با پایان عملیات بازسازی خط آهن محور جنوب، این خط هم اکنون می‌تواند با حداکثر استعدادی که دارد مورد بهره‌برداری قرار گرفته و افزایش سرعت قطارها در آن محقق می‌شود.
 

زمان افتتاح آزادراه تهران - شمال اعلام شد

می متالز - وزیر راه و شهرسازی می گوید افتتاح آزادراه تهران - شمال اعلام در روزهای آینده انجام میشود.
 

۷۲۴ کیلومتر بزرگراه جدید را در سال جاری احداث کردیم

می متالز - وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هدف استکبار جهانی به زانو درآوردن ایران است، گفت: با وجود همه فشارها نهضت‌های راه‌سازی، توسعه راه‌آهن و احداث مسکن فعال هستند.
 

آزادراه تهران - شمال با حضور رییس‌جمهوری افتتاح می‌شود

می متالز - وزیر راه و شهرسازی خبر از افتتاح آزادراه تهران - شمال در روزهای آینده داد و گفت: پروژه آزادراهی تهران – شمال که یکی از افتخارات مهندسی کشور است و ارزش مالی آن ۱۰ هزار میلیارد تومان است، تا روزهای آینده با حضور رییس‌جمهور افتتاح خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما