خبر
درب و پنجره   تاسیسات ساختمانی  
در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود

دوره آموزشی طراحی سازه‌ای و ضوابط اجرای دیوارها و الزامات نمای خارجی ساختمان‌ها

می متالز - دوره آموزشی طراحی سازه‌ای و ضوابط اجرای دیوارها و الزامات نمای خارجی ساختمان‌ها در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود.

به‌ گزارش می متالز به‌ نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، دوره آموزشی طراحی سازه‌ای و ضوابط اجرای دیوارها و الزامات نمای خارجی ساختمان‌ها در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می‌شود.

محورهای این همایش شاملِ انواع دیوارهای ساختمانی و بارهای وارده بر دیوارها، ضوابط طراحی و محاسبه دیوارها، جزئیات اجرای دیوارهای خارجی، داخلی و جان پناه، انواع نماهای متداول و الزامات اجرای نما، بارهای وارد بر نما و معیار پذیرش و الزامات طراحی و اجرای نمای سیمانی، الزامات طراحی و اجرای نمای سنگی، آجری، سرامیکی و کامپوزیت است.

زمان برگزاری این دوره آموزشی ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه از ساعت ۸ تا ۱۶ در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی است.

گفتنی است مدرسان این دوره نیز نادر خواجه احمد عطاری، مژده زرگران از اعضای هیأت‌علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی هستند. به‌گفتة برگزارکنندگان این دوره آموزش پس از پایان دورة گواهینامه همراه با امتیاز ارتقای پایه نظام مهندسی به شرکت‌کنندگان اعطا می‌شود.

علاقمندان می‌توانند برای مشاوره و شرکت در این دوره آموزشی به نشانی http://workshop.bhrc.ac.ir مراجعه کنند.

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 وزیر راه و شهرسازی در تشریح سفر خود به بلغارستان مطرح کرد:

امضای تفاهمنامه‌‌ تقویت همکاری‌ بین ایران و بلغارستان

می متالز - وزیر راه و شهرسازی از امضای یادداشت تفاهمنامه‌هایی در زمینه‌های بندری و هواشناسی، استاندارد، اقتصادی در نوزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و بلغارستان خبر داد.
 معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی:

مقررات ملی ساختمان اصلاح می‌شود/بازنگری در آیین‌نامه‌ها و فعالیت‌های مهندسی

می متالز - مازیار حسینی تمهیدات معاونت مسکن و ساختمان را برای افزایش تاب‌آوری ساختمان‌های پراهمیت در بحران‌های طبیعی، تشریح کرد و از تغییر در روش‌های ساخت و اصلاح مقررات ملی ساختمان و آیین‌نامه‌های آن خبر داد.
 مقام مسئول در بنیاد مسکن خبر داد:

تخصیص زمین رایگان به سیل‌زدگان

می متالز - مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن از اختصاص زمین رایگان به خانوارهایی که واحدهای مسکونی آنها در شهرها و روستاهای واقع حریم رودخانه‌ها قرار داشته و بر اثر سیل به طور کامل تخریب شده، خبر داد.
 وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛

توسعه همکاری‌های اقتصادی با بلغارستان/ تهیه پروتکل برای کریدور خلیج فارس- دریای سیاه

می متالز - اسلامی، از توسعه همکاری‌های ایران و بلغارستان خبر داد و گفت: تهیه پروتکل برای کریدور خلیج فارس-دریای سیاه در دست اقدام است.
 

انتصاب معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی

می متالز - وزیر راه و شهرسازی در حکمی «مهدی عبوری» را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی منصوب کرد.
 

جاده معمولان ـ خرم‌آباد با همکاری قرارگاه خاتم و بخش خصوصی بازسازی شد

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با همکاری قرارگاه خاتم و ۲ پیمانکار خصوصی و بکارگیری ماشین‌آلات پیمانکاران و دولت، جاده اصلی معمولان ـ خرم‌آباد بازسازی و بهسازی شد و این محور فردا یا حداکثر روز جمعه باز می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما