خبر
حمل و نقل   تاسیسات ساحلی و دریایی  
رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع:

ساخت 44 فروند شناور در 3 سال با 140 میلیون یورو

می متالز - رئیس سازمان صنایع دریایی با بیان اینکه 70 درصد شناورهای مورد نیاز سازمان بنادر را با تجهیزات داخلی خواهیم ساخت، گفت: از 44 فروند، چهار فروند در 15 ماه آینده و مابقی طی سه سال آینده به سازمان بنادر تحویل خواهد شد.

به گزارش می متالز، امیر رستگاری در مراسم انعقاد قرارداد ساخت 44فروند شناور بین وزارت راه و شهرسازی و وزارت دفاع با بیان اینکه امروز در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب توافقنامه‌ای بین وزارت راه و شهرسازی برای ساخت 44 شناور به امضا می‌رسد که بخش عمده‌ای از نیازهای این حوزه را در تامین تجهیزات برطرف خواهد کرد، گفت: این 44 فروند شناور از انواع شناورهای آتش‌خوار، مسافری، پشتیبانی لنگرگاه و... خواهد بود.

وی با بیان اینکه اعتبارات مورد نیاز برای ساخت این 140 فروند شناور 140 میلیون یورو برآورد شده است، گفت: در فاز اول چهار فروند شناور را طی 15 ماه و در فاز دوم تمام 44 فروند شناور را در طی سه سال احداث و تحویل خواهیم داد.

رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با بیان اینکه امروز سازمان صنایع دریایی به عنوان منسجم ترین دستگاه قابلیت ساخت انواع شناورها را دارد، گفت: نه تنها قابلیت ساخت انواع شناورها را داریم بلکه در تامین زنجیره قطعات در حوزه تجهیزات ناوبری و مخابراتی و انواع تجهیزات دیگر با همکاری سایر دستگاه‌ها و سازمان‌های زیر مجموعه وزارت دفاع پتانسیل‌های بسیار بالایی در اختیار داریم.

وی تاکید کرد: 70 درصد این شناورها را از تجهیزات داخلی می‌سازیم و یک شناور تمام ایرانی به سازمان بنادر تحویل خواهیم داد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 فرشاد مقیمی؛

۸۴۴ میلیون یورو به قطعه‌سازان پرداخت می شود

می متالز - معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به دیدار اخیر خود با ‌رئیس کل بانک مرکزی در حاشیه جلسه هفته پیش هیات دولت، از قول «عبدالناصر همتی» برای پرداخت ارزی ۸۴۴ میلیون یورویی قطعه‌سازان خودرو خبر داد.
 

قرارداد ۱۵۰۰ میلیارد تومانی صنایع دفاعی و خودروسازها برای تامین قطعات خودرو

می متالز - وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، گفت: حدود هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان قرارداد بین صنایع دفاعی و خودروسازها برای تامین قطعات حساسی که توسط خودروسازان قابل تولید نبوده منعقد شده تا این قطعات تولید و در اختیار خودروسازان قرار گیرد.
 

تلاش پنتاگون برای شناسایی معادن جدید بعد از جنگ تجاری با چین

می متالز - تشدید نبرد تجاری چین و امریکا، پنتاگون را به فکر شناسایی منابع معدنی جدید در این کشور انداخته تا ایالات متحده به منابعی پایدار برای تامین نیازهای خود در این حوزه دسترسی داشته باشد.
 معاون وزیر راه و شهرسازی تشریح کرد

ساخت 400 هزار واحد، تکمیل مسکن مهر و جبران کمبود مسکن روستاها مهم‌ترین برنامه دولت دوازدهم

می متالز - رسیدن به هدف ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی تا پایان عمر دولت دوازدهم، تکمیل مسکن مهر و رسیدگی به کمبود مسکن روستاها مهمترین اولویت وزارت راه و شهرسازی اعلام شد.
 بین وزارتخانه‌های دفاع و راه انجام شد؛

امضای تفاهم‌نامه ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی

می متالز - تفاهم‌نامه‌ای ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی بین وزارت راه و شهرسازی و وزارت دفاع به امضای محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع رسید.
 

قرارداد دو خودروساز با وزارت دفاع

می متالز - وزیر دفاع ایران از امضای قرارداد سایپا و ایران خودرو با صنعت دفاعی خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما