خبر
حمل و نقل   تاسیسات ساحلی و دریایی  
رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع:

ساخت 44 فروند شناور در 3 سال با 140 میلیون یورو

می متالز - رئیس سازمان صنایع دریایی با بیان اینکه 70 درصد شناورهای مورد نیاز سازمان بنادر را با تجهیزات داخلی خواهیم ساخت، گفت: از 44 فروند، چهار فروند در 15 ماه آینده و مابقی طی سه سال آینده به سازمان بنادر تحویل خواهد شد.

به گزارش می متالز، امیر رستگاری در مراسم انعقاد قرارداد ساخت 44فروند شناور بین وزارت راه و شهرسازی و وزارت دفاع با بیان اینکه امروز در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب توافقنامه‌ای بین وزارت راه و شهرسازی برای ساخت 44 شناور به امضا می‌رسد که بخش عمده‌ای از نیازهای این حوزه را در تامین تجهیزات برطرف خواهد کرد، گفت: این 44 فروند شناور از انواع شناورهای آتش‌خوار، مسافری، پشتیبانی لنگرگاه و... خواهد بود.

وی با بیان اینکه اعتبارات مورد نیاز برای ساخت این 140 فروند شناور 140 میلیون یورو برآورد شده است، گفت: در فاز اول چهار فروند شناور را طی 15 ماه و در فاز دوم تمام 44 فروند شناور را در طی سه سال احداث و تحویل خواهیم داد.

رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با بیان اینکه امروز سازمان صنایع دریایی به عنوان منسجم ترین دستگاه قابلیت ساخت انواع شناورها را دارد، گفت: نه تنها قابلیت ساخت انواع شناورها را داریم بلکه در تامین زنجیره قطعات در حوزه تجهیزات ناوبری و مخابراتی و انواع تجهیزات دیگر با همکاری سایر دستگاه‌ها و سازمان‌های زیر مجموعه وزارت دفاع پتانسیل‌های بسیار بالایی در اختیار داریم.

وی تاکید کرد: 70 درصد این شناورها را از تجهیزات داخلی می‌سازیم و یک شناور تمام ایرانی به سازمان بنادر تحویل خواهیم داد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تکمیل آزادراه اصفهان-شیراز و کنارگذرجنوبی تهران تا پایان سال

می متالز - معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها با بیان اینکه آزادراه کنارگذر جنوبی تهران امسال تکمیل می‌شود، گفت: همچنین تلاش می‌کنیم آزادره اصفهان-شیراز هم تا پایان امسال تکمیل شود.
 

تامین محصول وزارت دفاع توسط « شاراک »

می متالز - بر مبنای گفته مدیران پتروشیمی شازند تامین ایزوبوتانول وزارت دفاع، توليد دی اتيل هگزانول را متوقف كرد.
 وزیر دفاع:

۸۵ درصد نیاز نیروهای مسلح در داخل تأمین می‌شود

می متالز - وزیر دفاع گفت: در حال حاضر ۸۵ درصد نیاز نیروهای مسلح با عمق ساخت قابل توجه در داخل تولید و تأمین می‌شود.
 معاون وزیر راه و شهرسازی:

وزارت دفاع 4 فروند شناور را 15 ماهه به سازمان بنادر تحویل می‌دهد/ واگذاری 35 فروند شناور به بخش خصوصی

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه چهار فروند شناور مورد نیاز سازمان بنادر را وزارت دفاع 15 ماهه تحویل خواهد داد گفت: تاکنون از محل وجوه اداره شده نسبت به ساخت 109 فروند شناور اقدام کرده‌ایم و 35 فروند شناور را به بخش خصوصی واگذار کرده‌ایم.
 روزنامه هفت صبح در گزارشی گمانه‌زنی کرد

شایعات احتمال همکاری سایپا با نظامی‌ها / ماجرای پیامک « خساپا » به مشتریان چه بود؟

می متالز - با خروج رنو از صنعت خودرو ایران، خبرهای اولیه از عقد قرارداد وزارت دفاع با سایپا ‌جهت تولید ۱۰ هزار ecu ‌موتور ‌حکایت دارد.
 

نظر وزیر صنعت درباره دستاورد‌های سازمان صنایع دریایی

می متالز - محمد شریعتمداری در آیین رونمایی از طرح تحول صنعت دریایی کشور مبتنی بر اقتصاد مقاومتی و خط تولید شناورهای این طرح که در سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع برگزار شد، اظهار داشت: دستاوردهای سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع باعث افتخار کشور و جامعه صنعتی است و بسیار خوشحالم که امروز در این مراسم حضور دارم تا طرح تحول صنعت دریایی با پیشتازی وزارت دفاع آغاز شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما