خبر
آهن و فولاد   ماشین آلات و تجهیزات متالورژی   بورس و سهام  

شرکت غلتک‌سازان سپاهان به‌عنوان پانصد و سی‌امین شرکت بورسی پذیرفته شد/ عرضه اولیه ۲۰درصد از سهام «فسازان» جهت کشف قیمت

می متالز - بر اساس اعلام مدیریت پذیرش بورس اوراق بهادار تهران شرکت غلتک‌سازان سپاهان به عنوان پانصد و سی‌امین شرکت بورسی پذیرفته شد و با نماد «فسازان»در بخش«ساخت فلزات اساسی»، گروه و طبقه «ساخت آهن و فولاد اساسی» درج شد.

به گزارش می متالز، بورس اوراق بهادار تهران در مورد پذیرش شرکت غلتک‌سازان سپاهان اعلام کرد: «با توجه به موافقت هیات ‌پذیرش بورس اوراق بهادار در جلسه مورخ ۱۷شهریور۱۳۹۷ با پذیرش سهام شرکت غلتک‌سازان سپاهان در بورس اوراق بهادار تهران و با عنایت به احراز موارد تعیین شده در مصوبه‌‌ی مزبور‌از سوی آن شرکت، از تاریخ ۱۵ اسفند‌ماه۱۳۹۷، این شرکت با نماد «فسازان» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شده است.»

این گزارش حاکیست، بر اساس امید‌نامه «فسازان»، شرکت تولیدی چدن‌سازان به عنوان سهام‌دار عمده، متعهد  به عرضه ۷۵ میلیون سهم معادل۲۰ درصد از سهام شرکت غلتک سازان سپاهان را در مرحله اول و طی روز نخست عرضه عمومی سهام، جهت کشف قیمت شده است.

به نظر می‌رسد غلتک سازان سپاهان، یکی از اولین شرکت‌هایی باشد که طی سال آینده در صف عرضه اولیه برای ورود به بازار سهام باشد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

وضعیت مطلوب و رو به رشد مس

می متالز - در دنیا قیمت مس صعودی است.
 

فهرست صف خرید و فروش امروز مرحله پیش گشایش بازار با ۷۳ سهم

می متالز - در مرحله پیش گشایش امروز بازار، ۶۸ سهم دارای صف خرید و ۵ سهم دیگر دارای صف فروش هستند.
 

شاخص کل بورس ۲۵۳۰ واحد رشد کرد / ادامه روند صعودی بازار

می متالز - شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز سه شنبه نیز مانند روز گذشته روند رو به رشد داشته و با ۲۵۳۰ واحد افزایش همراه شد.
 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس عنوان کرد:

بورس باید از مالیات بر عایدی سرمایه مستثنی شود

می متالز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه بورس باید از مالیات بر عایدی سرمایه مستثنا شود، گفت: این موضوع که از شرکت‌های بورسی که با تجدید ارزیابی، ارزش دارایی‌های آنها افزایش یافته مالیات بر عایدی سرمایه اخذ شود، منطقی نیست.
 معاون نظارت بر امور اعضای بورس تهران:

عدم ارائه صورت مالی شرکت‌ها موجب توقف نماد می‌شود

می متالز - معاون نظارت بر امور اعضای بورس تهران در مورد دلیل توقف نمادها، گفت: عدم ارائه صورت‌های مالی حسابرسی شده باعث توقف نمادها می‌شود.
 گزارش عملکرد بازار اوراق بهادار منتشر شد:

رشد ۱۱۲ درصدی ارزش بازار در خرداد ۹۸ نسبت به ماه مشابه سال قبل

می متالز - ارزش بازارسهام در پایان خرداد ماه ۹۸ در مقایسه با ماه مشابه سال قبل به میزان ۴۷۲۰۴۴۸ میلیارد ریال برابر با ۱۱۲ درصد افزایش یافت و از ۴۲۱۲۷۲۶ میلیارد ریال به ۸۹۳۳۱۷۴ میلیارد ریال رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما