خبر
تاسیسات ساحلی و دریایی  

تمهیدات جدید تعرفه‌ای برای اعضای اکو

می متالز - معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی، گفت: تمهیداتی برای تعرفه گمرکی کشورهای عضو اکو در بنادر ایران در نظر گرفته شده است.

به گزارش می متالز، محمد علی حسن زاده در رابطه با پیشرفت همکاری‌های توسعه‌ای اعضای اکو در حوزه حمل و نقل دریایی، بیان کرد: تمهیداتی برای تعرفه گمرکی کشورهای عضو اکو در بنادر ایران در نظر گرفته شد که شامل تسهیلات و تخفیفات تعرفه‌های گمرکی برای کشورهای همسایه است.

وی از اختصاص بخش عمده‌ای از محوطه بندر نوشهر به کشور‌های حوزه دریای خزر، جهت انجام صادرات" خبر داد و اذعان داشت: عضو هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی خاطر نشان کرد: طبق مطالعات انجام شده، این سازمان در نظر دارد بخشی از محیط بندری در جنوب ایران را در حدود ۱۰ هکتار ، به کشور‌های عضو اکو برای فعالیت‌هایی نظیر انبارداری و حمل‌و‌نقل کالا اختصاص دهد.

حسن زاده گفت: در حال حاضر قرار داد تخصیص این فضا برای کشور افغانستان در مرحله نهایی شدن است.

وی همچنین از « تصویب ایحاد ۴ شهر بندری در بنادر چابهار ، بندرعباس ، امام خمینی (ره) و بندر امیرآباد به عنوان بندر لجستیکی» در وزارت راه و شهرسازی ایران خبر داد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تفکیک کتابچه تعرفه خدمات بندری بنادر شمالی از بنادر جنوبی

می متالز - نهادینه شدن تفکر و نگاه ملی، حاکمیتی و سازمانی در تعامل و همگرایی با مشتریان و فعالین عرصه حمل و نقل دریایی در راستای ارائه خدمات مطلوب تر، در سال رونق تولید ضرورت دارد.
 

سازمان بنادر با فعالان اقتصادی همکاری مناسبی دارد

می متالز - ایران در حمل و نقل دریایی پیشرفت خوبی داشته است.
 

ساخت و تعمیر اسکه‌های شناور، بومی سازی شد

می متالز - معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: تعمیرات اساسی و زیرآبی یک فروند اسکله فلزی شناور در بندر سیریک هرمزگان برای تسهیل در تخلیه و بارگیری انجام شد.
 

توسعه همکاری‌های سازمان بنادر و نیروی دریایی سپاه

می متالز - در نشست فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در بندرعباس، بر تقویت و توسعه همکاری‌های دو مجموعه تاکید شد.
 مدیرکل حفاظت و ایمنی دریانوردی سازمان بنادر و دریانوردی عنوان کرد:

راهکارهای اجرایی «آیمو» برای الزامات محدودسازی میزان گوگرد موجود در سوخت کشتی‌ ها

می متالز - راهکارهای اجرایی «آیمو» برای الزامات محدودسازی میزان گوگرد موجود در سوخت کشتی‌ ها ارائه شد.
 

تعرفه‌ خدمات بندری و دریایی اجرایی شد

می متالز - مدیرکل توافق‌نامه‌ها و توسعه بازار سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام ابلاغ تعرفه‌های جدید از تفکیک خدمات بنادر شمالی و جنوبی برای اولین بار خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما