خبر
سنگ آهن  
مدیر خدمات فنی و پشتیبانی مجتمع سنگ آهن سنگان اعلام نمود:

حمایت از تولید داخلی با تامین بی وقفه آب و برق صنایع عسلویه معدنی شرق کشور

می متالز - واحد خدمات فنی و پشتیبانی مجتمع سنگ آهن سنگان با دراختیار داشتن پست برق اختصاصی 132/20 کیلوولت و حداکثر توان ۴۹ مگاوات توانسته است در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی، انرژی برق مورد نیاز دوران ساخت صنایع و حتی پس از بهره برداری انرژی برق مورد نیاز جهت راه اندازی کارخانجات را به صورت مداوم تامین نماید.

به گزارش می متالز، کل توان تحویلی از ابتدای سال ۱۳۹۷ تا پایان بهمن ماه ۱۳۹۷:
ردیف، نام شرکت، مصرف (مگاوات)
۱- شرکت اپال ۲۴۰۱۱۳،
۲- شرکت توسعه ملی 452/025
۳- شرکت فولاد مبارکه 2311/966
۴- شرکت احیا سپاهان 35536/213

به گفته مهندس شریفی در همین راستا با تلاش و پشتیبانی ۲۴ ساعته پرسنل مجتمع سنگ آهن سنگان و با بهره برداری از ۱۰ حلقه چاه آب و با استفاده از برنامه ریزی صحیح و اصولی، با دراختیار داشتن به روزترین سیستم‌های استحصال، انتقال، توزیع و کنترل مصارف آب توانسته است آب مورد نیاز کارخانجات کنسانتره 2/6 میلیون تنی و ۵ میلیون تنی گندله سازی شرکت اپال پارسیان و کارخانه کنسانتره 2/5 میلیون تنی شرکت توسعه ملی را از سال ۹۴ تاکنون تامین نماید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تکمیل پروژه بررسی راهکارهای اقتصاد مقاومتی در شرکت ملی نفت ایران

می متالز - تدوین نقشه راه بهبود جایگاه شرکت ملی نفت ایران از منظر اقتصاد مقاومتی به عنوان یکی از پروژه‌های طرح مطالعات راهبردی مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی به کار خود پایان داد.
 نوبخت عنوان کرد؛

اصلاح نظام بودجه‌ریزی در ۴ محور و ۲۴ برنامه

می متالز - رییس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: در ۴ محور درآمدهای پایدار، هزینه‌های کارآمد، ثبات اقتصادی و تقویت نهادی باید ۲۴ برنامه را اجرا کنیم.
 جهانگیری؛

نیازمند جراحی اقتصادی و حذف هزینه‌های غیر ضرور هستیم

می متالز - معاون اول رییس جمهور گفت: باید کشور را با تمام محدودیت‌ها به نحو مطلوب اداره کنیم و در همین راستا نیازمند جراحی اقتصادی، اصلاح ساختاری در اقتصاد و حذف هزینه‌های غیرضروری هستیم.
 استاندار هرمزگان:

۸۰ درصد نیروهای واحد گندله سازی مادکوش باید بومی باشند

می متالز - استاندار هرمزگان گفت: مرحله اول واحد تولیدی گندله سازی مادکوش که در حال حاضر ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، به زودی با ظرفیت تولید دو و نیم میلیون تن گندله افتتاح خواهد شد.
 

طرح مجتمع 5 میلیون تنی فرآوری و گندله سازی سنگان در آستانه افتتاح/ اشتغال 1400 نفری واحد معدنی در خراسان رضوی

می متالز - طرح مجتمع فرآوری و گندله سازی سنگان با ظرفیت 5 میلیون تن گندله سازی و 5 میلیون تن فرآوری و کنسانتره سنگ آهن مهر ماه امسال به بهره برداری می رسد.
 معاون اول رئیس جمهوری:

پیشرفت‌ها و اقدام‌های دولت در زمینه‌های مختلف نظیر نفت و گاز مناسب بوده است

می متالز - معاون اول رئیس جمهوری گفت: گزارش عملکردها و اقدام‌های دولت در زمینه‌های مختلف نظیر نفت و گاز، رسیدگی به مناطق محروم و روستایی و اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی که در اولویت دستگاه‌های اجرایی بوده، نشان می‌دهد که پیشرفت‌های انجام شده مناسب بوده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما