خبر
مس   فن آوری های نوین  

پاسخ مدیرعامل میدکو به پیام تبریک مدیرعامل شرکت مس

می متالز - در پی پیام تبریک مهندس محمدرضا بنی‌اسدی‌راد به دکتر علی‌اصغر پورمند به مناسبت بهره‌برداری از طرح بومی‌ تولید کاتد مس به روش بایولیچینگ، مدیرعامل شرکت میدکو در نامه‌ای از مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران تشکر کرد.

به گزارش می متالز به نقل از روابط عمومی میدکو، در پی پیام تبریک مهندس محمدرضا بنی‌اسدی‌راد به دکتر علی‌اصغر پورمند به مناسبت بهره‌برداری از طرح بومی‌ تولید کاتد مس به روش بایولیچینگ، مدیرعامل شرکت میدکو در نامه‌ای ضمن تشکر از مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران ابراز امیدواری کرد که تعاملات دو شرکت به اعتلای هر چه بیشتر صنعت کشور منجر شود.
متن نامه به این شرح است:


بسمه‌تعالی


جناب آقای مهندس بنی‌اسدی‌راد
مدیرعامل محترم شرکت ملی صنایع مس ایران


با سلام و احترام

بدین‌وسیله از ارسال پیام محبت‌آمیز و حسن نظر حضرتعالی، به رسم ادب و ارادت، تشکر و قدردانی می‌نمایم. آنچه مسلم است موفقیت صورت گرفته در تولید کاتد مس به روش بایو تانک لیچینگ مرهون تلاش خانواده بزرگ مس و حمایت‌های بی‌دریغ حضرت‌عالی و همکاران محترمتان می‌باشد.
رجاء واثقی دارم با یاری خداوند متعال و با اتکا به جوانان این مرزوبوم در همه صنایع می‌توان شاهد ثروت آفرینی و بالندگی هرچه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.
توفیقات روزافزون حضرتعالی را از خداوند منان خواستارم.

علی‌اصغر پورمند

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 برترین‌های بورس در بهار معرفی شدند

«فملی» جزو پنج شرکت برتر بورس

می متالز - بر اساس آخرین فهرست ارائه‌شده ازسوی بورس برای سه‌ماهه نخست سال 1398، شرکت ملی صنایع مس ایران با نماد «فملی» جزو پنج شرکت فعال‌تر بورس شناخته شد.
 

روند تولید 2 ماهه کاتد مس

می متالز - آمار عملکرد دو ماهه امسال نشان می‌دهد که تولید کاتد مس با رشد ۳۵ درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال به رقم ۴۵ هزار و ۱۴۴ تن رسید.
 در آیین گشایش هفتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته کرمان مطرح شد

سنگ‌آهن یکی از دغدغه‌های بزرگ ۵ سال آینده

می متالز - آیین گشایش هفتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات معدنی و راهسازی عصر یکشنبه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمان برگزار شد.
 عملکرد دو ماهه نشان داد؛

رشد ۳۵ درصدی تولید کاتد مس

می متالز - آمار عملکرد دو ماهه امسال نشان می دهد که تولید کاتد مس با رشد ۳۵ درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال به رقم ۴۵ هزار و ۱۴۴ تن رسید.
 مدیرعامل صنایع مس ایران:

شرکت مس نیازمند ساختار و تشکیلات جدید است

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران پیرامون تبدیل وضعیت کارگران همگامان مس گفت: شرکت مس نیازمند ساختار و تشکیلات جدید است و در این ساختار سعی می شود برای مسائل و مشکلاتی که به نوعی گریبانگیر مجموعه است تعریف جدیدی ارائه دهیم.
 

شعاع جذابیت سهام ملی مس ایران/ سود «فملی» در بدبینانه‌ترین سناریو

می متالز - شرکت ملی صنایع مس ایران از جمله شرکت‌هایی است که در اردیبهشت عملکردی جالب توجه را به بازار ارائه کرد. گرچه این عملکرد مورد توجه بازار قرار گرفت اما افت قیمت مس در بازار جهانی در کنار عقب‌نشینی تقاضا در معاملات بورس کالا بر سهام این شرکت فشار وارد کرد. «دنیای بورس» به بررسی کف و سقف سودآوری این شرکت در بدترین سناریو از نظر نوسان نرخ فروش پرداخته است. باید توجه داشت که عملکرد ماه‌های اخیر از امکان صادرات محصول توسط این شرکت خبر می‌دهد. این موضوع در کنار انتشار صورت‌های مالی سال 97 و ثبات قیمتی مس در بازار جهانی می‌تواند نقش حمایتی مناسبی را از این سهم ایفا کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما