خبر
مس   فن آوری های نوین  

پاسخ مدیرعامل میدکو به پیام تبریک مدیرعامل شرکت مس

می متالز - در پی پیام تبریک مهندس محمدرضا بنی‌اسدی‌راد به دکتر علی‌اصغر پورمند به مناسبت بهره‌برداری از طرح بومی‌ تولید کاتد مس به روش بایولیچینگ، مدیرعامل شرکت میدکو در نامه‌ای از مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران تشکر کرد.

به گزارش می متالز به نقل از روابط عمومی میدکو، در پی پیام تبریک مهندس محمدرضا بنی‌اسدی‌راد به دکتر علی‌اصغر پورمند به مناسبت بهره‌برداری از طرح بومی‌ تولید کاتد مس به روش بایولیچینگ، مدیرعامل شرکت میدکو در نامه‌ای ضمن تشکر از مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران ابراز امیدواری کرد که تعاملات دو شرکت به اعتلای هر چه بیشتر صنعت کشور منجر شود.
متن نامه به این شرح است:


بسمه‌تعالی


جناب آقای مهندس بنی‌اسدی‌راد
مدیرعامل محترم شرکت ملی صنایع مس ایران


با سلام و احترام

بدین‌وسیله از ارسال پیام محبت‌آمیز و حسن نظر حضرتعالی، به رسم ادب و ارادت، تشکر و قدردانی می‌نمایم. آنچه مسلم است موفقیت صورت گرفته در تولید کاتد مس به روش بایو تانک لیچینگ مرهون تلاش خانواده بزرگ مس و حمایت‌های بی‌دریغ حضرت‌عالی و همکاران محترمتان می‌باشد.
رجاء واثقی دارم با یاری خداوند متعال و با اتکا به جوانان این مرزوبوم در همه صنایع می‌توان شاهد ثروت آفرینی و بالندگی هرچه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.
توفیقات روزافزون حضرتعالی را از خداوند منان خواستارم.

علی‌اصغر پورمند

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 بهمن‌آبادی تشریح کرد:

اقدامات شرکت مس برای تبدیل شدن به صنعت سبز

می متالز - مدیر HSE شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران تا تبدیل شدن به صنعت سبز راه زیادی ندارد.
 

قدردانی نمایندگان کارگران مجتمع مس سرچشمه از مدیرعامل شرکت مس

می متالز - عصر روز سه‌شنبه 27 فروردین، جمعی از نمایندگان کارگران مجتمع مس سرچشمه از «محمدرضا بنی‌اسدی‌راد» مدیرعامل شرکت مس و مهندس «علی محمدی» عضو هیأت‌مدیره شرکت مس به خاطر پیگیری مطالبات کارگران با اهدا لوح قدردانی کردند.
 مدیرعامل شرکت مس در جلسه تولید مجتمع مس سرچشمه:

تحریم‌ها اثری بر روند تولید و توسعه‌ای شرکت مس ندارد

می متالز - محمدرضا بنی‌اسدی‌راد مدیرعامل شرکت مس در جلسه تولید مجتمع مس سرچشمه گفت: امسال به‌رغم تشدید تحریم‌ها تمامی طرح‌های توسعه و برنامه‌های افزایش تولید با قدرت پیگیری خواهد شد.
 مدیرعامل شرکت مس در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست:

اسیدسولفوریک نقطه عطف فعالیت‌های تولیدی شرکت مس/ خرید سیستم ETP برای تصفیه پساب‌های کارخانه اسید

می متالز - مهندس محمدرضا بنی‌اسدی‌راد مدیرعامل شرکت مس گفت: نقطه عطف بهره‌برداری از کارخانه اسید مجتمع مس سرچشمه برقراری توازن و تناسب بین فعالیت‌های تولیدی، توسعه‌ای و محیط زیستی در شرکت مس برای نخستین بار است.
 مدیرکل حفاظت محیط‌زیست آذربایجان شرقی:

شرکت مس به تعهدات زیست‌محیطی‌اش عمل کرده است

می متالز - مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان آذربایجان شرقی در بازدید از غرفهٔ شرکت ملی صنایع مس ایران در نمایشگاه محیط‌زیست گفت: خوشبختانه شرکت مس در همهٔ موارد ابلاغی در زمینه محیط‌زیست، با این سازمان تعامل و هماهنگی لازم را داشته و به تعهدات خود عمل کرده‌ است.
 آبسیم بررسی کرد:

سرچشمه افزایش سرمایه این شرکت بسته شد / دست بسته «سرچشمه» در یک اقدام مهم

می متالز - گاهی اوقات به طول انجامیدن فرایندهای افزایش سرمایه، برنامه‎ریزی‎های شرکت‎ها را دچار چالش می‎کند. «سرچشمه» از جمله شرکت‎هایی است که انتظاراتش از افزایش سرمایه برآورد نشد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما