خبر
اقتصاد   دانشگاه ها  
با حکم وزیر علوم؛

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس عضو هیات امنای دانشگاه هرمزگان شد

می متالز - مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عضویت هیات امنای دانشگاه هرمزگان منصوب شد.

به گزارش می متالز، «حسن خلج طهرانی» مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس  طی حکمی از سوی «منصور غلامی» وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عضویت هیات امنای دانشگاه هرمزگان منصوب شد.
مدت زمان این حکم، چهار سال بوده و در بخشی از آن آمده است: «در اجرای بند «ب – 9» ماده دو قانون اهداف، وظایف و تشکیلات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با استناد به بند «ج» ماده یک قانون تشکیل هیات‌های امنای دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی، به موجب این حکم به عضویت هیات امنای دانشگاه هرمزگان منصوب می‌شوید.»
طی این حکم بر لزوم نقش آفرینی این عضو هیات امنای دانشگاه هرمزگان در پیشبرد برنامه‌های آموزش عالی تاکید شده است.
قانون اهداف، وظایف و تشکیلات وزارت ‌علوم، تحقیقات و فناوری کشور مشتمل بر 13ماده و 9 تبصره در جلسه علنی روز یکشنبه هجدهم مرداد‌ماه 1383 مجلس شورای اسلامی تصویب و در ‌تاریخ 28مردادماه همان سال به تایید شورای نگهبان رسید.
بند «ب-9» ماده دو این قانون مربوط به تایید صلاحیت و صدور احکام جهت اداره امور دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی تحت پوشش‌ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و بند«ج» ماده یک به تعمیق و گسترش علوم، معارف، ارزش‌های انسانی، اسلامی و اعتلای‌ جلوه‌های هنر و زیبایی‌شناسی و میراث علمی تمدن ایرانی و اسلامی اشاره دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس خبر داد:

برون سپاری امور هتل منطقه ویژه خلیج فارس به بخش خصوصی

می متالز - مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از برون سپاری امور مرتبط با هتل این منطقه به بخش خصوصی خبر داد.
 مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس:

هدفگذاری ما شناسایی موانع و مشکلات سد راه سرمایه‌گذاران است

می متالز - مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی گفت: منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی خلیج فارس با توجه به رسالت خود و مسئولیت تفویض شده از طریق ایمیدرو و وزارت صمت، باید شرایط را برای جذب سرمایه‌گذار فراهم کند که یکی از راه‌های جذب سرمایه‌گذار نیز رشد بهره‌وری است. همچنین این منطقه وظیفه دارد اسکله را برای انجام صادرات و واردات به نحو احسن مهیا سازد.
 

امسال 70 میلیون دلار در منطقه خلیج فارس سرمایه جذب می شود

می متالز - منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس تا پایان امسال برنامه جذب 70 میلیون دلار سرمایه خارجی را پیش رو دارد.
 طی سال گذشته صورت گرفت:

تخلیه ۹۲ هزار واگن مواد فله معدنی در منطقه ویژه خلیج فارس

می متالز - مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از ارتقا زیرساخت های حمل و نقل ریلی این منطقه عظیم اقتصادی خبر داد و گفت: سال گذشته بیش از ۹۲هزار واگن در این منطقه تخلیه شد.
 مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس مطرح کرد؛

صادرات ۱.۶ میلیارد دلاری منطقه ویژه خلیج فارس در سال ۹۷

می متالز - طهرانی گفت: ارزش صادرات کالا‌های تولیدی این منطقه در سال گذشته به ۱.۶ میلیارد دلار رسید.
 خلج طهرانی در دیدار با مدیرکل گمرک باهنر خبر داد:

صادرات 1.6 میلیارد دلاری منطقه ویژه خلیج فارس در سال 97

می متالز - مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: ارزش صادرات کالاهای تولیدی این منطقه در سال گذشته به 1.6 میلیارد دلار رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما