خبر
ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی  
درپی دستور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین؛

تمام شرکت های سیمانی تابعه با همه امکانات درخدمت مردم و سیل زدگان مناطق مختلف کشور

می متالز - به دستور دکتر جمارانیان؛ مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین کلیه واحدهای سیمانی تابعه؛ از ابتدای بارندگی ها در کنار سایر دستگاهها با همه امکانات بویژه با بکارگیری ماشین الات سنگین و سبک درحال کمک رسانی به مردم مناطق سیل زده هستند.

به گزارش می متالز به نقل از روابط عمومی هلدینگ فارس و خوزستان و سیمان تامین، با توجه به وجود کارخانه سیمان فیروزآباد در یکی از محورهای پرتردد و حادثه خیز استان فارس، از سوی شرکت سیمان فارس نو که از شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین وابسته به شستا است، تدابیری فوری اتخاذ شد.

این شرکت همزمان در اولین ساعات بارندگی (دوشنبه) با هماهنگی کامل صورت گرفته با مسوولین محلی، پلیس راهور، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در خصوص خدمات، پذیرایی و ماشین آلات سنگین و لودرهاى امدادرسانی شرکت فعال شده است. همچنین اطلاع رسانی و هماهنگی های لازم در جهت اسکان مسافرین نوروزی حاضر در این محور مواصلاتی با امدادرسانی های گروهی و مردمی در مناطق همجوار کارخانه انجام شده است. 

شرکت سیمان فارس نیز با توجه به استقرار درنزدیک محل وقوع سیل در شهر شیراز از نخستین دقایق بروز این حادثه با همه توان و تلاش شبانه روزی مدیران و پرسنل شرکت در آماده باش کامل بوده است.اکیپهای امدادی با تجهیزات کامل شامل لودر ،کامیون و خودروهای کشنده و وسایل ارتباطی از ساعات اولیه روز گذشته به حالت آماده باش در آمده و تاکنون مشغول عملیات امداد رسانی و نجات اتومبیل های گرفتار در سیلاب هستند.

اکیپ امدادی سیمان فارس از صبح امروز با همکاری شهرداری شیراز ، مسیر کمربندی جنوب غرب شیراز از ناحیه بلوار ایمان جنوبی که دچار آب گرفتگی شدید بود را بازگشایی و با هدایت سیلاب به گود خاکی ، مسیر حرکت ازجنوب غرب به سمت جاده بوشهر را بازگشایی کرد.

همچنین پیرو تشکیل ستاد بحران در شهرستان دورود از روز گذشته تمامی ماشین الات و رانندگان شرکت سیمان دورود به حالت اماده باش در امده و صبح امروز با اعلام نماینده ستاد بحران لودر، بیل مکانیکی، مینی لودر و بولدوزر شرکت به نقاط مشخص شده اعزام شده اند.

براساس این گزارش شرکتهای سیمانی خوزستان، بهبهان، صوفیان، ارومیه، خزر، قاین، غرب، بجنورد، شاهرود، آبیک، سفید نی ریز، زنجان، ساوه و خاش با همه امکانات آماده کمک رسانی به مردم مناطق سیل زده هستند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 انتظارات از سیمانی‌ها برآورده نشد؟

ابهام عملکردی شرکت‌های سیمانی

می متالز - شرکت‌های سیمانی از آغاز زمستان مورد توجه فعالان بازار سهام قرار گرفتند. موضوع افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها محرک شروع روند صعودی این گروه بود. با فروکش کردن جو تجدید ارزیابی، عملکرد درخشان اسفند ماه این شرکت‌ها به کمک قیمت سهام آمد. در صورتی که روند عملیات اسفند این شرکت‌ها به صورت پیوسته در سال 98 دنبال می‌شد انتظار برای رشد محسوس سودآوری و سنگین شدن کفه ارزندگی سهام این نمادها وجود داشت. در این گزارش با توجه به عملکرد فروردین شرکت‌های سیمانی و مبنا قرار دادن عملکرد مدت مشابه سال گذشته، سعی داریم تفکیک مناسبی برای دسته‌بندی شرکت‌های سیمانی در این مقطع زمانی داشته باشیم.
 

اقدامات شرکت سیمان صوفیان در جهت لایروبی و احداث سیل بند با هماهنگی مسئولین منطقه و استان آذربایجان ‏شرقی ‏

می متالز - ماشین آلات سنگین کارخانه سیمان صوفیان به منظور بهسازی، لایروبی و احداث سیل بند با هماهنگی مسئولین منطقه و استان آذربایجان شرقی به مناطق همجوار اعزام شد
 

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با سیمان«انجمن بتن فارس» در شرکت سیمان فارس

می متالز - سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس با همکاری انجمن صنفی کارفرمایی تولید کنندگان بتن آماده استان فارس با مشارکت شرکت سیمان فارس دوره آموزشی ” آشنایی با سیمان ” را برگزار کردند.
 

شرکت سیمان فارس گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه را از شرکت TUV آلمان دریافت کرد

می متالز - گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچهIMS با ویرایش جدید شرکت سیمان فارس براساس استانداردهای ایزو ۲۰۱۵-۹۰۰۱ ، ایزو ۲۰۱۵-۱۴۰۰۱ ، ایزو ۲۰۱۴-۱۰۰۰۲ ، ایزو ۲۰۱۲-۱۰۰۰۴ ، ایزو ۱۹۹۹-۱۰۰۱۵و OHSAS 2007-18001 از شرکت TUV-Intercert آلمان دریافت شد.
 

دوره آموزشی بیمه های مسئولیت مدنی و حوادث کار در شرکت سیمان فارس برگزار گردید

می متالز - دوره آموزشی بیمه های مسئولیت مدنی و حوادث کار توسط کارگزاری رسمی بیمه تامین آینده از شرکت‌های زیرمجموعه صبا تأمین شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در شرکت سیمان فارس برگزار گردید.
 

برگزاری سومین دوره کارآموزی دانشجویان دانشگاههای معتبر کشوری در شرکت سیمان فارس

می متالز - واحد آموزش شرکت سیمان فارس در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی شرکت، در سال جاری با جذب بیش از ۸۰ نفر از دانشجویان دانشگاه های معتبر سراسر کشور که قصد سپری نمودن دوره کارآموزی خود را داشتند، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی کارآموزی نمود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما