خبر
نرم افزار و فن آوری اطلاعات  
یکی از مقامات نیوزلند:

فیس‌بوک یک دروغگوی خیانت‌کار است!

می متالز - یکی از مقامات فعال در بخش مقررات رایانه و فضای مجازی نیوزلند فیس‌بوک را به دروغگویی و کمک به تروریست‌های جهان متهم کرد.

به گزارش می متالز، جان ادواردز، کمیسیونر محافظت از حریم شخصی نیوزلند که به تازگی میزبان یکی از شدیدترین و بزرگترین حملات تروریستی به شهروندان مسلمان بود، به شدت شبکه اجتماعی فیس‌بوک را زیر سوال برد و آن را به "دروغگویی و کمک به تروریست‌های افراطی در جهان" متهم کرد.

وی در ادامه سخنان خود مقامات فیس‌بوک را یک دروغ‌گوی ورشکسته غیراخلاقی خواند و آن را مقصر اصلی کشته شدن تعداد زیادی از شهروندان کشورهای مختلف توسط تروریست‌های افراطی دانست.

بر اساس گزارشی که در زد دی نت آمده است، وی همچنین به شدت الگوریتم‌های ناقص در این شبکه اجتماعی بزرگ را مورد حمله قرار داده و از تسهیل امکان بارگذاری ویدئوهای خشونت‌آمیز و صحنه‌های تروریستی در این پلتفرم به شدت انتقاد کرده است.

وی با پیامی که در توئیتر خود منتشر کرده همچنین خاطرنشان کرده است که فیس‌بوک با همه این اوصاف هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب و محتوای منتشرشده در این پلتفرم را برعهده نمی‌گیرد.

بعد از حادثه تروریستی در نیوزلند که تعداد زیادی از مسلمانان در یک مسجد کشته و شهید شدند، بسیاری از کارشناسان و منتقدان از عدم وجود سیستم دقیق و هوشمندی برای تشخیص و مقابله با انتشار صحنه‌های دردناک و خشونت‌آمیز حملات تروریستی سخن گفتند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 انتشار لیبرا (ارز دیجیتال فیس‌بوک) و تاثیر آن بر بازار ارزهای دیجیتال:

بیت‌کوین و ارزهای رمزنگاری شده

می متالز - با ارز لیبرا، تقریبا سه میلیارد نفر از کاربران فیس‌بوک یک والت ارز دیجیتال خواهند داشت و از آن می‌توانند برای ارسال پول در سطح دنیا استفاده کنند؛ حتی قبل از راه‌اندازی این ارز، می‌توان گفت لیبرا پرپتانسیل‌ترین شبکه پرداخت در سرتاسر دنیا خواهد بود؛ اما معرفی ارز لیبرا را باید صرفا ابتدای راه دانست.
 بسته خبری ارزهای دیجیتال دوشنبه (3 دی)

بازگشت بیت کوین به کانال 4 هزار دلاری با چراغ سبر فیس‌بوک

می متالز - در معاملات روز دوشنبه روند صعودی قیمت ارزهای دیجیتال تداوم یافت و بیت‌کوین در این میان توانست مجددا وارد کانال 4 هزار دلاری شود. تلاش فیس بوک برای ایجاد یک توکن دیجیتال از دلایل بهبود وضعیت بازار به حساب می‌آید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما