خبر
علوم   نرم افزار و فن آوری اطلاعات  
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران:

مرکز موقت کم‌ظرفیت تلفن ثابت و اینترنت به پلدختر ارسال شد

می متالز - مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: برای راه‌اندازی سریع ارتباطات تلفن ثابت در پلدختر، یک دستگاه کانکس تلفن ثابت با ظرفیت منصوبه شش هزار خط به این شهرستان ارسال شد.

به گزارش می متالز، سیدمجید صدری با تشریح روند ارسال ملزومات ارتباطی برای مناطق سیل‌زده گفت: با ابتکار و اهتمام شبانه‌‌‌روزی همکاران در جهت راه‌اندازی و پایداری ارتباطات در سریع‌ ترین زمان ممکن در حوزه تلفن ثابت، یک دستگاه کانکس تلفن ثابت به ظرفیت منصوبه شش هزار خط تلفن ثابت که شامل تمامی تجهیزات و ملزومات مورد نیاز یک مرکز تلفن است، به شهرستان پلدختر ارسال و راه‌‌اندازی شد.

وی افزود: همزمان با ارسال سوییچ، آماده‌سازی مسیر کابلی برای اتصال این مرکز در شهرستان پلدختر نیز توسط تیم فنی و عملیاتی منطقه لرستان انجام گرفت. این کانکس به‌صورت موقت برای ارائه سرویس تلفن ثابت و دیتا به بخشی از مشترکانی است که زیرساخت کابلی آنها دچار خرابی نشده باشد.

این مقام مسئول با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام‌ گرفته اظهار داشت: آن دسته از ارتباطات فیزیکی که دچار قطعی کابل نباشد به زودی تکمیل و آماده ارائه سرویس در شهر خواهد بود.

صدری با تشکر و قدردانی از زحمات شبانه‌‌روزی تمامی همکاران به خصوص همکاران مناطق سیل‌‌زده ابراز امیدواری کرد که آماده‌سازی مرکز تلفن اصلی و زیرساخت‌های شبکه مخابراتی آن نیز هرچه زودتر صورت پذیرفته و شاهد برقراری ارتباطات به‌صورت کامل و پایدار در آینده نزدیک خواهیم بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس مرکز تحقیقات راه و شهرسازی مطرح کرد؛

تجدیدنظر در اصول و ضوابط شهرسازی/ ارایه گزارش تکمیلی سیلاب به رئیس جمهور

می متالز - شکرچی‌زاده گفت: مجموعه بررسی‌های انجام شده، نشان می‌دهد که باید در اصول و ضوابط شهرسازی تجدیدنظر‌هایی صورت گیرد.
 

بانک‌ دی در مناطق سیل زده مدرسه می‌سازد

می متالز - بانک دی سه باب مدرسه در راستای ایفای نقش در حوزه مسئولیت اجتماعی در دو استان سیل زده کشور می سازد.
 توسط بیمه میهن انجام شد؛

اتمام کارشناسی و ارزیابی خسارت مناطق سیل زده خوزستان

می متالز - کارشناسی و ارزیابی خسارت در مناطق سیل زده استان خوزستان توسط شرکت بیمه میهن به اتمام رسید.
 

خرید مستقیم و پرداخت تسهیلات بلاعوض برای جبران گرانی مصالح ساختمانی

می متالز - رئیس بنیاد مسکن با تاکید بر اینکه برای جلوگیری از تاثیر رشد قیمت مصالح ساختمانی بر بازسازی مناطق سیل زده مصالح ساختمانی را مستقیم خریداری می کنیم، گفت: اگر تولید مسکن به اندازه کافی افزایش یابد دلال‌بازی در بازار مسکن جمع خواهد شد.
 

اختصاص ۵ هزار میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به کشاورزی و مناطق سیل‌زده

می متالز - رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اختصاص ۵ هزار میلیارد تومان وام قرض الحسنه ۷ و ۱۵ ساله برای بخش کشاورزی و مسکن مناطق سیل زده از مدیران بانک ها خواست در پرداخت سهمیه های تعیین شده تسریع نمایند
 معاون وزیر راه و شهرسازی :

میزان خسارت‌های سیل به ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان رسید/ایجاد راه‌های جایگزین برای تردد کامیون‌های ترانزینی

می متالز - حسن نیا گفت: طبق برآوردهای اولیه میزان خسارت‌های وارد شده به راه‌های کشور ۳ هزار و ۵۰۰ میلیون تومان است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما