خبر
سیمان و بتن  

مشارکت شرکتهای هلدینگ فارس و خوزستان و سیمان تامین با همه امکانات در راستای کمک به سیل زدگان مناطق مختلف کشور

می متالز - در پی دستور دکتر جمارانیان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین کلیه واحدهای سیمانی تابعه از ابتدای بارندگی ها در کنار سایر دستگاهها با همه امکانات به ویژه با بکارگیری ماشین الات سنگین و سبک درحال کمک رسانی به مردم مناطق سیل زده هستند.

به گزارش می متالز، با توجه به وجود کارخانه سیمان فیروزآباد در یکی از محورهای پرتردد و حادثه خیز استان فارس، از سوی شرکت سیمان فارس نو که از شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین وابسته به شستا است، تدابیری فوری اتخاذ شد.

این شرکت هم زمان با اولین ساعات بارندگی (دوشنبه) با هماهنگی کامل صورت گرفته با مسوولین محلی، پلیس راهور، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در خصوص خدمات، پذیرایی و استفاده از ماشین آلات سنگین و لودرهاى امدادرسانی فعال شده است.

همچنین اطلاع رسانی و هماهنگی های لازم در جهت اسکان مسافرین نوروزی حاضر در این محور مواصلاتی با امدادرسانی های گروهی و مردمی در مناطق همجوار کارخانه انجام شده است.

شرکت سیمان فارس نیز با توجه به استقرار درنزدیک محل وقوع سیل در شهر شیراز از نخستین دقایق بروز این حادثه با همه توان و تلاش شبانه روزی مدیران و پرسنل شرکت در آماده باش کامل بوده است.اکیپهای امدادی با تجهیزات کامل شامل لودر ،کامیون و خودروهای کشنده و وسایل ارتباطی از ساعات اولیه روزهای گذشته به حالت آماده باش در آمده و تاکنون مشغول عملیات امداد رسانی و نجات اتومبیل های گرفتار در سیلاب هستند.

اکیپ امدادی سیمان فارس از صبح دیروز با همکاری شهرداری شیراز ، مسیر کمربندی جنوب غرب شیراز از ناحیه بلوار ایمان جنوبی که دچار آب گرفتگی شدید بود را بازگشایی و با هدایت سیلاب به گود خاکی ، مسیر حرکت ازجنوب غرب به سمت جاده بوشهر را بازگشایی کرد.

همچنین پیرو تشکیل ستاد بحران در شهرستان دورود از روز گذشته تمامی ماشین الات و رانندگان شرکت سیمان دورود به حالت اماده باش در امده و با اعلام نماینده ستاد بحران لودر، بیل مکانیکی، مینی لودر و بولدوزر شرکت به نقاط مشخص شده اعزام شده اند.
براساس این گزارش شرکتهای سیمانی خوزستان ، بهبهان ، صوفیان ، ارومیه ، خزر ، قاین ، غرب ، بجنورد ، شاهرود ، آبیک ، سفید نی ریز ، زنجان ، ساوه و خاش با همه امکانات آماده کمک رسانی به مردم مناطق سیل زده هستند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

انتقاد جمارانیان از دامپینگ برخی شرکت‌های سیمان

می متالز - شرکت‌های سیمانی تابعه سیمان تامین و هلدینگ فارس و خوزستان طبق مصوبات اعلامی در حوزه فروش سیمان فعالیت خواهند داشت و هیچ تخلفی از سوی هلدینگ‌ سیمان تامین و شرکت های تابعه پذیرفته نخواهد شد.
 ارائه خدمات مدرن مبتنی بر فناوری اطلاعات؛

بانک حامی رویدادهای دانش بنیان/ اعطای تسهیلات به سیل زدگان

می متالز - بانک رفاه کارگران به عنوان با سابقه‌ترین بانک اجتماعی کشور در حال حاضر با قریب به شش دهه تجربه و به عنوان یکی از بانک‌های بزرگ تجاری کشور، انواع متنوع خدمات روزآمد بانکی ارائه می کند.
 

سیل‌زدگان فاقد بیمه، بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

می متالز - مدیرکل تامین اجتماعی ایلام گفت: سیل زدگانی که تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی نیستند اما شغل خود را بواسطه سیل از دست داده اند، پرداخت بیمه بیکاری درخواست شده است.
 

محموله کمک های شرکت سیمان کاوان بوکان توسط شرکت سیمان خوزستان به عنوان معین منطقه دریافت شد

می متالز - محموله کمک رسانی به سیل زدگان استان خوزستان که به مقصد معین امدادرسانی هلدینگ سیمان فارس و خوزستان و سیمان تامین واقع در شرکت سیمان خوزستان ارسال شده بود، تحویل این مرکز شد.
 

بهره‌مندی کارگران مناطق سیل زده از مقرری بیمه بیکاری

می متالز - مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار با تشریح آخرین وضع پرداخت مقرری بیمه بیکاری به کارگران مناطق سیل‌زده، از پرداخت مقرری به ۴۸۰۰ کارگر در این مناطق خبر داد.
 

برگزاری نخستین نشست هماهنگی مدیران عامل شرکت‌های سیمانی سیمان تامین و فارس و خوزستان

می متالز - جلسه هماهنگی مدیران عامل شرکت‌های صنعت سیمان زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین شستا و هلدینگ فارس وخوزستان برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما