خبر
قراضه و بازیافت  
پلاتس:

قراضه در ترکیه بالا رفت

می متالز - معاملات جدید قراضه وارداتی در ترکیه قیمت این ماده اولیه را پایین آورد. متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس ۱ و ۲ خلوص ۲۰-۸۰ حدود ۱.۵۰ دلار افت داشت و روز پنجشنبه ۳۰۵ دلار هر تن سی اف آر ترکیه شنیده شد.

به گزارش می متالز، هفته گذشته بازار فعالیت زیادی نداشت و پس از اتمام اجلاس انجمن جهانی تولید گنندگان و صادرکنندگان میلگرد در اسپانیا، کارخانه های بیشتری در ترکیه تمایل به خرید قراضه نشان دادند. بین آخرین معاملات، قراضه ۲۰-۸۰ دریای بالتیک در ۳۰۵ دلار هر تن سی اف آر نهایی شد. قراضه ۲۰-۸۰ امریکا در ۳۰۷ دلار و قراضه خرد شده در ۳۱۴ دلار هر تن سی اف آر نیز شنیده شد. ظاهرا سیاست کارخانه ها در ترکیه برای خرید قراضه این طور است که اگر میلگرد کافی بفروشند قراضه می خرند. برخی امیدوارند با توجه به تخفیف های بازار میلگرد و امید به بهبود فروش آن، بازار قراضه نیز به زودی رونق می گیرد

کد خبر: 33130
تاریخ: 1398/01/24 - 13:00
منبع: بورس کالای ایران

قراضه  ترکیه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

غول بانکی ترکیه به نظام پراخت ملی روسیه متصل شد

می متالز - مدیر عامل نظام پرداخت ملی روسیه گفت: غول بانکداری ترکیه اتصال به شبکه خدمات پرداخت میرکارت‌های روسی را شروع کرده است.
 

قیمت میلگرد ترکیه افزایشی است/ ترکیه با هدف حمایت از تولیدات داخلی درمقابل صادرات میلگرد ایران تعرفه واردات را افزایش می دهد

می متالز - ارزش لیره پول رسمی ترکیه 18 آوریل نیز کاهشی بود و گرچه تقاضای میلگرد در ترکیه هنوز کم است اما کاهش ارزش پول این کشور همچنان عامل افزایش قیمت هاست.
 

تاکید سوئیس به گشایش مجدد کانال بانکی با ایران

می متالز - عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی امروز در پست اینستاگرامی خود نوشت: سفیر سوئیس آمادگی کشورش را به گشایش مجدد کانال بانکی بین ایران و سوئیس اعلام کرد.
 

افت قیمت بیلت در ترکیه

می متالز - قیمت بیلت در ترکیه یک هفته اخیر نزولی بوده در حالی که در بازار قراضه آن کمی بهبود مشاهده شد. از قرار معلوم افزایش عرضه حاصل از کنسل شدن قراردادهای عرضه به مصر موجب شده قیمت ها کاهش یابد.
 

بازار قراضه ترکیه درچه حال است

می متالز - برخی فولادسازان ترک به قراضه نیاز دارند ولی خرید ها تنها از بازار سی آی اس ادامه دارد. اخیرا معاملاتی برای قراضه روسیه نهایی شده و قراضه آ3 حدود 303 دلار هر تن سی اف آر و قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 10-90 حدود 308 دلار هر تن سی اف آر است. برخی حاضرند برای قراضه آ3 تا 305 دلار هم پرداخت کنند.
 

اسلب سی آی اس ارزان تر شد

می متالز - ضعف بازارهای ورق سی آی اس و همچنین سایر کشورها موجب شده اسلب صادراتی سی آی اس ارزان تر شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما