خبر
قراضه و بازیافت  
پلاتس:

قراضه در ترکیه بالا رفت

می متالز - معاملات جدید قراضه وارداتی در ترکیه قیمت این ماده اولیه را پایین آورد. متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس ۱ و ۲ خلوص ۲۰-۸۰ حدود ۱.۵۰ دلار افت داشت و روز پنجشنبه ۳۰۵ دلار هر تن سی اف آر ترکیه شنیده شد.

به گزارش می متالز، هفته گذشته بازار فعالیت زیادی نداشت و پس از اتمام اجلاس انجمن جهانی تولید گنندگان و صادرکنندگان میلگرد در اسپانیا، کارخانه های بیشتری در ترکیه تمایل به خرید قراضه نشان دادند. بین آخرین معاملات، قراضه ۲۰-۸۰ دریای بالتیک در ۳۰۵ دلار هر تن سی اف آر نهایی شد. قراضه ۲۰-۸۰ امریکا در ۳۰۷ دلار و قراضه خرد شده در ۳۱۴ دلار هر تن سی اف آر نیز شنیده شد. ظاهرا سیاست کارخانه ها در ترکیه برای خرید قراضه این طور است که اگر میلگرد کافی بفروشند قراضه می خرند. برخی امیدوارند با توجه به تخفیف های بازار میلگرد و امید به بهبود فروش آن، بازار قراضه نیز به زودی رونق می گیرد

کد خبر: 33130
تاریخ: 1398/01/24 - 13:00
منبع: بورس کالای ایران

قراضه  ترکیه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نگاهی به روند بازار مقاطع ترکیه

می متالز - قاطع صادراتی ترکیه با کاهش قیمت قراضه و رکود تقاضا ارزان تر شد. البته برخی معتقد بودند جو بازارهای مواد اولیه رو به بهبود است از این رو در مقابل کاهش قیمت بیشتر مقاومت خواهد شد.
 

بازیافت آلومینیوم مانع هدر رفت انرژی

می متالز - آلومینیوم جزو فلزاتی به‌شمار می‌رود که قابلیت بازیافت بالایی دارد.
 

بازار ورق ترکیه تحت فشار

می متالز - عرضه کنندگان ورق گرم ترکیه شرایط پر چالشی در بازار صادرات دارند و مجبور شده اند قیمت ها را پایین تر بیاورند. ولی در بازار داخلی کارخانه ها سعی دارند قیمت ها را بالا نگه دارند.
 

بازار بیلت ترکیه در سرازیری

می متالز - قیمت بیلت در ترکیه نسبت به هفته قبل افت چشمگیری داشته که به دلیل رکود بازار قراضه است. بیلت صادراتی ترکیه 425 تا 430 دلار هر تن فوب است که 10 تا 15 دلار ارزان تر شده است.
 

بازار قراضه ترکیه در رکود شدید

می متالز - در حالی که بازار جهانی سنگ آهن به روند صعودی ادامه می دهد قیمت قراضه وارداتی در ترکیه هنوز کف قیمت را تجربه نکرده است.
 هفته گذشته رقم خورد؛

افت دسته جمعی محصولات فولادی به جز سنگ آهن

می متالز - گزارش هفتگی بازارهای فولاد منتشر شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما