خبر
قراضه و بازیافت  

بازار قراضه شرق آسیا فعلا در ثبات

می متالز - آخرین قیمت قراضه وارداتی در بازار شرق آسیا با توجه به معامله اخیر قراضه امریکا در کره جنوبی در ثبات مانده است.

به گزارش می متالز، قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 به طور میانگین حدود 333 دلار هر تن سی اف آر است که تغییری نسبت به هفته قبل نداشته است. امریکا دو محموله قراضه 40 هزار  و 45 هزار تنی را به کره جنوبی در 333 دلار هر تن سی اف آر فروخت و روند قیمت بازار این طور تعیین شد.

در هر حال پیشنهاد جدید در بازار نیست و انتظار می رود روزهای آتی قیمت ها نزولی باشند.

کد خبر: 33134
تاریخ: 1398/01/24 - 13:07
منبع: ایفنا

قراضه  شرق آسیا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

به دنبال قراضه در بستر رودخانه

می متالز - در گواتمالاسیتی، پایتخت جمهوری گواتمالا در امریکای مرکزی، هر روز حدود ۳۰۰ نفر با پای پیاده به رودخانه‌ای در پایین یک دره می‌آیند و در پی یافتن حلقه، دستبند یا بازوبندی که از طلا و نقره درست شده باشد، به آب می‌زنند.
 

رکود بازار بیلت در جنوب شرق آسیا

می متالز - روزهای گذشته بازار صادرات بیلت سی آی اس در رکود بوده و با توجه به اختلاف زیاد بین قیمت های پیشنهادی و قیمت های درخواستی معامله چندانی نهایی شد.
 

کره جنوبی از روسیه قراضه خرید

می متالز - کره جنوی اخیرا 10 هزار تن قراضه آ3 روسیه را در 287 دلار هر تن سی اف آر خریداری نموده که 7 تا 8 دلار نسبت به قراردادهای ژوئن 2019 افت داشته است.
 

فعالیت خوب بیلت ایران در بازار جنوب شرق آسیا

می متالز - بنا بر گزارش استیل مینت اخیرا بیلت صادراتی ایران در بازار جنوب شرق آسیا فعال بوده و معاملاتی نهایی شده است. هفته گذشته فولاد خوزستان 50 هزار تن بیلت خود را در 385 دلار هر تن فوب بنادر ایران برای حمل اواخر سپتامبر فروخت.
 

بازار قراضه ترکیه در ثبات

می متالز - روزهای گذشته در بازار واردات قراضه ترکیه مذاکراتی در جریان بود ولی معامله ای نهایی نشد از این رو قیمت ها در ثبات نسبی بودند. آخرین قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 امریکا 294 دلار هر تن سی اف آر و در ثبات بوده است.
 قیمت‌گذاری ضایعات آهن، براساس فرمول خاصی انجام نمی‌‌شود

مافیای آهنین قیمت‌گذاری قراضه آهن

می متالز - بازار قراضه در کشور بازاری است که به دلیل نبود نظارت یک مدیریت واحد در این حوزه، قیمت‌گذاری‌های آن ازسوی یک بنگاه یا افراد خاص انجام می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما