خبر
آهن و فولاد  

در بازدید استاندار کرمانشاه از ذوب آهن بیستون چه مطرح شد؟

می متالز - در بازدید استاندار کرمانشاه از ذوب آهن بیستون مسائل و مشکلاتی که تولیدکنندگان با آن مواجه هستند مطرح گردید و با توجه به سختی های موجود در سال 98 و بحرانی که واحدها با آن همراه هستند مسئولین بایستی تدابیر لازم را بیاندیشند.

به گزارش می متالز، جهاندار شکری، مدیرعامل ذوب آهن بیستون درخصوص بازدید اخیر استاندار به مجموعه صنعتی-بازرگانی شکری گفت: در این بازدید که با هدف رونق تولید و بررسی واحدهای صنعتی انجام شد، استاندار و هیئت همراه از پروژه ذوب آهن بیستون و واحد ذوب و ریخته گری راه اندازی شده بازدید به عمل آوردند. همچنین در این بازدید اعلام شد که به احتمال زیاد واحد ذوب و ریخته گری با حضور یکی از مسئولان ارشد کشور افتتاح رسمی خواهد شد.

وی در ادامه اظهار داشت: در این بازدید مسائل و مشکلاتی که تولیدکنندگان با آن مواجه هستند مطرح گردید و با توجه به سختی های موجود در سال ۹۸ و بحرانی که واحدها با آن همراه هستند مسئولین بایستی تدابیر لازم را بیاندیشند.

شکری ادامه داد: از دیگر موضوعات مطرح شده در این بازدید مشکلات موجود بر سر راه اتمام پروژه احیا ذوب آهن بیستون بود. چراکه برای اتمام این پروژه، ۲۰ تا ۲۵ درصد تجهیزات و ماشین آلات به دلیل مشکلاتی که در معامله اسناد به واسطه تحریم ها به وجود آمده، از سوی طرف خارجی قابل حمل نیست. در این پروژه به دلیل نوسانات نرخ ارز، هزینه تمام شده پروژه بالا رفته و در نتیجه نیازمند نقدینگی است و قول هایی داده شد.

وی در خاتمه گفت: این پروژه آهن اسفنجی دارای ظرفیت ۱۵۰ هزار تن می باشد و در صورت راه اندازی ۴۰۰ نفر را مشغول به کار می کند.

کد خبر: 33155
تاریخ: 1398/01/24 - 14:03
منبع: چیلان

ذوب آهن بیستون  کرمانشاه  جهاندار شکری 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

۵ پهنه معدنی در استان کرمانشاه آماده واگذاری به متقاضیان است

می متالز - رئیس خانه معدن استان کرمانشاه گفت: پنج پهنه معدنی از دو سال گذشته در استان کرمانشاه تعریف شده که براساس موارد قانونی به متقاضیان واگذار می‌شود.
 رحمانی:

توجه ویژه به صادرات در سال رونق تولید در اولویت است

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: این وزارتخانه در سال رونق تولید توجه ویژه ای به مقوله صادرات کالاهای غیرنفتی از کشور دارد و در این راستا همه دستگاه ها و مسئولان باید تلاش کنند.
 مهندس محسن دارابی:

۵۷۷ مورد از ۱۰۵۰ واحد صنعتی استان کرمانشاه کاملا فعال هستند

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، با اشاره به وجود ۱۰۵۰ واحد صنعتی در استان کرمانشاه، اظهار کرد: از این تعداد ۵۷۷ واحد فعال است.
 

همکاری و همدلی مردم راه را برای عبور از مشکلات هموار می کند

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: وفاق و همدلی بین تشکل‌های مردم‌نهاد و مسئولین دولتی راه گشای عبور از مشکلات است.
 

نتیجه تحقیق و تفحص از فروش 60 درصد سهام پالایشگاه غیربورسی اعلام شد

می متالز - نماینده مجلس، نتیجه تحقیق و تفحص از واگذاری 60 درصد سهام پالایشگاه غیربورسی کرمانشاه به بخش خصوصی را اعلام کرد.
 آسیب سیل به واحدهای فولادی در کرمانشاه:

آب سرازیر کارخانه فولاد شد/ بازگشایی مسیر اصلی به جهان فولاد غرب پس از سیل کرمانشاه/ تولید وضعیت عادی به خود گرفت

می متالز - مسیر اصلی کارخانه گروه صنعتی-بازرگانی شکری از کرمانشاه به هرسین به دلیل سیل و طغیان رودخانه گاماسیاب، ناامن و بسته شده بود اما با تدابیر اتخاذ شده ظرف چند روز بازگشایی شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما