خبر
مسکن و ساختمان   ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی  
شیخان

نگران تأمین سیمان مناطق سیل زده نیستیم

می متالز - دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان ایران گفت: در حال حاضر نگرانی برای تامین سیمان مناطق سیل زده در سطح کشور نداریم.

به گزارش می متالز، عبدالرضا شیخان، دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان ایران گفت: در حال حاضر نگرانی برای تأمین سیمان مناطق سیل زده در سطح کشور نداریم.

دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان ایران ادامه داد: صنعت سیمان کمک‌های خوبی به مناطق سیل زده داشته است و هر کدام از مناطق که نیازمند این صنعت بودند بدون دریغ به این مناطق سیمان ارسال شده است، البته هنوز برآورد دقیقی از ارسال سیمان به این مناطق نشده است.

شیخان تصریح کرد: هنوز ستاد مدیریت بحران و وزارت راه و شهرسازی برآورد دقیقی از ارسال سیمان به این مناطق انجام نداده‌اند که اگر این میزان، مشخص شود به‌زودی ارسال آن به مناطق سیل زده صورت می‌گیرد.

به گفته دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان ایران، خوشبختانه نیاز به سیمان در مناطق سیل زده تامین شده است و حتی از ارسال ماشین آلات سنگین به این مناطق دریغ نشده است.

شیخان با بیان اینکه انجمن صنفی صنعت سیمان در حال تشکیل ستاد بحران است تا از این طریق بتوان سیمان مورد نیاز برای بازسازی مناطق سیل زده را به نحوی ساماندهی کرد، تصریح کرد: امیدواریم با کمک بنیاد مستضعفان بتوانیم از سیل زدگان حمایت کنیم و از بار مشکلات مردم بکاهیم.

 دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان ایران اظهار کرد: خوشبختانه مشکلی برای تامین سیمان در مناطق سیل زده نداریم و همه نیازهای ساختمانی برای بازسازی آن در حال انجام است.

شیخان بیان کرد: سیل موجب افزایش قیمت سیمان نخواهد شد و حتما تمهیداتی برای مناطق سیل زده اندیشیده خواهد شد تا مردم از این بابت دچار مشکلی نشوند.

دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان ایران در پایان گفت: وقوع سیل اتفاق ناگواری بود و امیدواریم دیگر هرگز شاهد چنین حوادثی در کشور نباشیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

سیمانی‌ها ملزم به فروش ارزی سیمان صادراتی

می متالز - شرکت‌های سیمان ملزم به فروش ارزی سیمان صادراتی شدند.
 

قیمت جدید سیمان به زودی اعلام می‌شود

می متالز - دبیر انجمن سیمان گفت: گزارش‌های بررسی قیمت سیمان آماده شده و به زودی با توجه به افزایش هزینه های تولید، قیمت های جدید اعلام خواهد شد.
 

اعطای انحصار صادرات سیمان به تولیدکنندگان

می متالز - انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان اعلام کرد: براساس نامه وزیر صنعت به رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران، از نیمه خرداد تا پایان شهریور ماه امسال صرفا شرکت‌های تولیدکننده سیمان یا نمایندگان آنها مجاز به صادرات هستند.
 

مصالح ساختمانی تابستان گران می‌شود؟

می متالز - در حالی که رئیس اتحادیه آهن‌فروشان معتقد است تثبیت نرخ ارز نرخ آهن را ارزان کرده اما رئیس اتحادیه مصالح ساختمانی از افزایش ۵درصدی قیمت‌ها خبر می‌دهد.
 در نشست اختصاصی فعالان با وزیر صنعت‌، معدن و تجارت چه گذشت؟

دو تصمیم سودساز برای سیمانی‌ها؟/اعلام نرخ‌های جدید سیمان به زودی

می متالز - در حالی که گزارش انجمن کارفرمایان صنعت سیمان نشان می‌دهد به زودی نرخ‌های جدید اعلام می‌شود که به نظر تصمیم‌های جدیدی با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت پیش‌روی سیمانی‌ها قرار دارد.
 دبیر انجمن سیمان:

قیمت جدید سیمان به زودی اعلام می‌شود

می متالز - دبیر انجمن سیمان با اشاره به افزایش ۶۰ تا ۶۵ درصدی هزینه های تولید این محصول گفت: گزارش‌های بررسی قیمت آماده شده و به زودی، قیمت های جدید اعلام خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما