خبر
مسکن و ساختمان   ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی  
شیخان

نگران تأمین سیمان مناطق سیل زده نیستیم

می متالز - دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان ایران گفت: در حال حاضر نگرانی برای تامین سیمان مناطق سیل زده در سطح کشور نداریم.

به گزارش می متالز، عبدالرضا شیخان، دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان ایران گفت: در حال حاضر نگرانی برای تأمین سیمان مناطق سیل زده در سطح کشور نداریم.

دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان ایران ادامه داد: صنعت سیمان کمک‌های خوبی به مناطق سیل زده داشته است و هر کدام از مناطق که نیازمند این صنعت بودند بدون دریغ به این مناطق سیمان ارسال شده است، البته هنوز برآورد دقیقی از ارسال سیمان به این مناطق نشده است.

شیخان تصریح کرد: هنوز ستاد مدیریت بحران و وزارت راه و شهرسازی برآورد دقیقی از ارسال سیمان به این مناطق انجام نداده‌اند که اگر این میزان، مشخص شود به‌زودی ارسال آن به مناطق سیل زده صورت می‌گیرد.

به گفته دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان ایران، خوشبختانه نیاز به سیمان در مناطق سیل زده تامین شده است و حتی از ارسال ماشین آلات سنگین به این مناطق دریغ نشده است.

شیخان با بیان اینکه انجمن صنفی صنعت سیمان در حال تشکیل ستاد بحران است تا از این طریق بتوان سیمان مورد نیاز برای بازسازی مناطق سیل زده را به نحوی ساماندهی کرد، تصریح کرد: امیدواریم با کمک بنیاد مستضعفان بتوانیم از سیل زدگان حمایت کنیم و از بار مشکلات مردم بکاهیم.

 دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان ایران اظهار کرد: خوشبختانه مشکلی برای تامین سیمان در مناطق سیل زده نداریم و همه نیازهای ساختمانی برای بازسازی آن در حال انجام است.

شیخان بیان کرد: سیل موجب افزایش قیمت سیمان نخواهد شد و حتما تمهیداتی برای مناطق سیل زده اندیشیده خواهد شد تا مردم از این بابت دچار مشکلی نشوند.

دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان ایران در پایان گفت: وقوع سیل اتفاق ناگواری بود و امیدواریم دیگر هرگز شاهد چنین حوادثی در کشور نباشیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ارسال 100 تن سیمان از خراسان جنوبی به مناطق سیل زده

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: محموله یکصد تنی تولیدات کارخانه سیمان باقران درمیان برای کمک به سیل زدگان استان گلستان و شهر پلدختر تحویل بسیج سازندگی شد.
 خرازیان مقدم:

هیچ تلفات حیات وحشی در سیل اخیر نداشتیم

می متالز - مدیرکل دفتر حیات وحش و آبزیان آب‌های داخلی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر تلف شدن حیات وحش در مناطق حفاظت شده واقع در استان‌های سیل زده نداشتیم.
 رئیس کل بیمه مرکزی مطرح کرد:

آسیب دیدگی ۵۰۰ خودرو بر اثر سیل دروازه قرآن

می متالز - سلیمانی گفت: سیل دروازه قرآن شیراز به ۴۵۰ تا ۵۰۰ خودرو آسیب جدی وارد کرد که دارندگان بیمه شخص ثالث باید هرچه سریع تر برای دریافت خسارت اقدام کنند.
 پژوهشکده سوانح طبیعی بنیاد مسکن گزارش داد؛

تخریب کامل ۳۸ هزار واحد مسکونی در استان های سیل زده

می متالز - ۳۸هزار و ۳۸۴ واحد مسکونی شهری و روستایی در هشت استان سیل زده تخریب کامل شده و ۵۳هزار و ۸۴۳ واحد نیازمند تعمیر هستند.
 مدیرعامل شرکت گل گهر در دیدار صمیمی با کارکنان این شرکت:

احداث شهرک مسکونی۵۰۰۰ واحدی برای کارکنان منطقه گل گهر/ تا سال ۹۹ افزایش ظرفیت ۲۵ درصدی در خطوط تولید خواهیم داشت

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در دیدار صمیمی با کارکنان، مدیران و مسوولین این شرکت ضمن تشکر از تلاش و همراهی های تمامی کارکنان گفت: احساس وظیفه شرکت گل گهر و کارکنان آن در سالی که به تدبیر مقام معظم رهبری به سال رونق تولید نام گرفته است، به مراتب بیشتر خواهد بود.
 مقام مسئول در بنیاد مسکن خبر داد:

تخصیص زمین رایگان به سیل‌زدگان

می متالز - مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن از اختصاص زمین رایگان به خانوارهایی که واحدهای مسکونی آنها در شهرها و روستاهای واقع حریم رودخانه‌ها قرار داشته و بر اثر سیل به طور کامل تخریب شده، خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما