خبر
زمین شناسی  
سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور برگزار می‌کند:

سی و هشتمین گردهمایی علوم زمین ۱۰ و ۱۱ اریبهشت ماه در تهران

می متالز - پژوهشکده علوم زمین که با مشارکت سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور این رویداد بزرگ علمی را برگزار خواهد کرد، محمودرضا مجیدی‌فر را به عنوان دبیر علمی این نشست معرفی کرده است.

به گزارش می متالز، بر اساس این گزارش؛ این نشست محورها و رویکردهای زمین‌شناسی بنیادی(دبیر علمی مسعود زمانی پدرام)، مخاطرات زمین‌شناختی(امیر شمشکی)، اکتشاف مواد معدنی(سیدمهران حیدری) و علوم‌زمین و جامعه (محمدرضا  قاسمی) را در دستور کار خود دارد.
شایان ذکر است، سی و هشتمین گردهمایی علوم زمین انتخاب و معرفی کتاب برتر و بزرگداشت دکتر محمود احمدزاده هروی را نیز همراه با نمایشگاه فروش و عرضه مستقیم سنگ‌های کلکسیونی و قیمتی برگزار خواهد کرد.
گفتنی‌ست؛ پژوهشکده صنعت نفت، دانشگاه‌های کاشان، زنجان،  بوعلی سینا، شهید بهشتی، یزد، دانشگاه‌های آزاد واحد دامغان، واحد کرج، پیام‌نور یزد، کمیسیون ملی یونسکو-ایران، موسسه تحقیقات آب، موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور، پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی و علوم‌جوی به عنوان حامیان سی و هشتمین گردهمایی علوم زمین یاد شده‌اند.
بر اساس این گزارش، از میان مقاله‌های ارسال شده به دبیرخانه سی و هشتمین گردهمایی علوم زمین 175 مقاله از سوی دوران پذیرفته شده که به صورت سخنرانی و پوستر ارائه خواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت و کسب اطلاعات بیشتر درباره سی و هشتمین گردهمایی علوم زمین به
دبیرخانه این نشست به آدرس تهران، میدان آزادی، بلوار معراج، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور مراجعه کرده یا با شماره‌64592423-021 تماس حاصل نمایند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

انتصاب معاون برنامه‌ریزی، توسعه منابع و پشتیبانی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

می‌متالز - صبح امروز طی حکمی از سوی دکتر علیرضا شهیدی رئیس این سازمان و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت آقای احمد رضازاده به عنوان معاون برنامه‌ریزی، توسعه منابع و پشتیبانی منصوب شد.
 رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

پایش مخاطرات طبیعی و تولید اطلاعات پایه، شاهراه حیاتی تولید و حفظ ثروت

می‌متالز - دکتر علیرضا شهیدی رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، دانش‌آموخته دکتری زمین‌شناسی گرایش تکتونیک دانشگاه پیروماری کوری فرانسه و متولد 1347، چند ماهی است که سکان ریاست این سازمان را در دست گرفته است.
 همزمان با سفر رئیس‌جمهور به خراسان شمالی:

امضای تفاهم‌نامه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و استانداری خراسان‌شمالی

می‌متالز - به دنبال سفر رئیس‌جمهور و هیات دولت به خراسان شمالی عصر امروز در جلسه شورای اداری و توسعه استان استانداری این استان، تفاهم‌نامه‌های دستگاه‌های اجرایی دولت که دارای پروژه‌های عمرانی تعریف شده در استان هستند، در بجنورد امضا شد.
 همزمان با سفر رئیس‌جمهور به خراسان شمالی انجام شد:

امضای تفاهم‌نامه سازمان زمین‌شناسی با استانداری خراسان‌شمالی

می متالز - به دنبال سفر رئیس‌جمهور و هیات دولت به خراسان شمالی عصر امروز در جلسه شورای اداری و توسعه استان استانداری این استان، تفاهم‌نامه‌های دستگاه‌های اجرایی دولت که دارای پروژه‌های عمرانی تعریف شده در استان هستند، در بجنورد امضا شد.
 

به همت گروه دورسنجی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور نقشه جابجایی هم‌لرز زمین‌لرزه اخیر مسجد سلیمان تهیه شد

می‌متالز - نقشه جابجایی هم‌لرز زمین‌لرزه مسجد سلیمان با استفاده از روش تداخل‌سنجی راداری به همت گروه دورسنجی مدیریت ژئومتیکس این سازمان منتشر شد.
 

بازدید معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از دفتر نمایندگی زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق

می‌متالز - به دنبال سفر دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس این سازمان به خراسان‌شمالی پیش از ظهر امروز از دفتر نمایندگی اداره‌کل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه شمال شرق بازدید کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما