خبر
حمل و نقل  
معاون ساخت و توسعه آزاد راه‌های کشور:

مهلت پرداخت عوارض آزادراهی تمدید شد

می متالز - معاون ساخت و توسعه آزاد راه‌های شرکت ساخت گفت: مهلت پرداخت عوارض الکترونیکی آزاد راه‌ها تا ۱۰ اردیبهشت ۹۸ تمدید شد.

به گزارش می متالز  به نقل از صدا و سیما، سید حسین میرشفیع اظهار داشت: رانندگان خودروهایی که از ۲۸ اسفند سال گذشته از چهار آزاد راه پر تردد شامل تهران - قم، تهران - ساوه، کرج - قزوین و قزوین - زنجان تردد داشته اند تا پایان امروز ۲۴ فروردین مهلت داشتند برای پرهیز از جریمه ۳۰ هزار تومانی، عوارض خود را از طریق سامانه‌های مختلف پرداخت کنند که این مهلت با توجه به جدید بودن موضوع و لزوم اطلاع رسانی بیشتر، تا ۱۰ اردیبهشت تمدید شد.

وی افزود: رانندگان این خودروها می‌توانند از طریق پایگاه اینترنتی آنی رو به نشانی www.aaniro.com و اپلیکیشن های مالی از میزان بدهی خود مطلع شده و مبلغ عوارض را پرداخت کنند.

معاون ساخت و توسعه آزاد راه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور افزود: رانندگان می‌توانند مبلغ عوارض خود را از روش‌های فوق، دستگاه‌های خودپرداز و به زودی از طریق کدهای دستوری ستاره - مربع موسوم به USSD پرداخت کنند.

میرشفیع افزود: پلیس راهنمایی و رانندگی برای رانندگانی که عوارض آزادراهی نپرداخته باشند پیامک اخطار حاوی لینک پرداخت ارسال می‌کند که بخشی از این پیامک‌ها تاکنون ارسال شده و برای بقیه خودروها نیز به مرور ارسال می‌شود.

وی به همه رانندگان توصیه کرد: منتظر دریافت پیامک پلیس نباشند و بدهی خود را استعلام کنند چراکه ممکن است به هر دلیلی پیامک پلیس به دست آنها نرسد و مشمول جریمه شوند.

این مقام مسئول در شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور افزود: در صورت وجود هرگونه تردید یا اعتراض، رانندگان می‌توانند با شماره تلفن ۶۳۴۶۸۵۳۱ -۰۲۱ تماس گرفته یا پیامکی به شماره سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۵۳۱ ارسال کنند تا اپراتورهای آنی رو اقدام به رفع مغایرت و رسیدگی به اعتراض رانندگان کنند.

وی تصریح کرد: تا پایان تیر ماه بقیه آزاد راه‌ها هم به این سامانه تجهیز می‌شوند و تمام عوارضی‌های فیزیکی جمع آوری خواهد شد.

وی افزود: تگ های بانک مسکن هم همچنان معتبر است و کسانی که این تگ ها را تهیه کرده بودند همچنان می‌توانند از آن استفاده کنند اما دیگر نیازی به خرید تگ جدید و هزینه کردن برای آن نیست چراکه روش‌های پرداخت متنوع و متکثر است.

به گفته معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های کشور، همچنین در آینده نپرداختن عوارض آزادراهی از شمول جریمه ۳۰ هزار تومانی که هم اکنون اعمال می‌شود خارج خواهد شد و فقط مبلغی به عنوان جریمه دیرکرد به مبلغ عوارض اضافه می‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها مطرح کرد؛

اخذ عوارض براساس پیمایش در ۲ آزادراه کرج-قزوین و تهران-ساوه

می متالز - میرشفیع گفت: از ۳۱ تیر در ۲ آزادراه کرج-قزوین و تهران-ساوه بر اساس پیمایش، عوارض اخذ می‌شود.
 معاون وزیر راه وشهرسازی

شیوه‌های پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی/جریمه 30 هزار تومانی برای رانندگانی که عوارضی را پرداخت نکنند

می متالز - معاون وزیر راه وشهرسازی با تشریح راه‌های پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی،گفت: رانندگانی که نسبت به پرداخت عوارضی اقدام نکنند به زودی جریمه می‌شوند.
 معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها:

۲۶ میلیون تردد از دروازه‌های الکترونیکی آزادراهی از ۲۸ اسفند تاکنون

می متالز - میرشفیع گفت: از ۲۸ اسفند ماه سال گذشته تاکنون ۲۶ میلیون تردد خودرو در دروازه‌های پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراه‌های کشور ثبت شده است.
 معاون ساخت آزاد راه‌ها مطرح کرد؛

الکترونیکی کردن تمام آزادراه‌ها تا پایان تیر ماه/ مرحله نصب تجهیزات الکترونیکی در آزادراه‌ها آغاز شد

می متالز - گفت: تمام آزادراه‌های بزرگ کشور تا پایان تیر ماه عوارض خود را به صورت الکترونیکی از مسافران دریافت می‌کنند.
 

امکان پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه ازطریق حساب‌های بانک سرمایه

می متالز - امکان پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی ازطریق حساب‌های بانک سرمایه فراهم شد.
 معاون ساخت آزادراه‌های کشور:

جریمه عدم پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراه‌ها از امشب اجرایی می‌شود

می متالز - میرشفیع با تأکید براینکه جریمه عدم پرداخت عوارض الکترونیکی در چهار آزادراه‌ از امشب اجرایی می‌شود، گفت: خودرو‌هایی که عوارض پرداخت نکرده‌اند ۳۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما