خبر
برق  

پلکان جدید قیمت برق در سال ۹۸

می متالز - پلکان جدید قیمت برق ۹۸ مشخص شد.

به گزارش می متالز، جزئیات جداول پنج‌گانه تعرفه مشترکان خانگی نشان می‌دهد که حداکثر بهای برق مصارف خانگی از خردادماه امسال به ازای هر کیلووات ساعت به‌طور متوسط در مناطق عادی و ماه‌های غیرگرم مناطق گرمسیر ۲۲۷ تومان و در ماه‌های گرم مناطق گرمسیر ۱۹۲ تومان خواهد بود. البته برای خانوارهایی که مصرف برق ماهانه آن‌ها زیر الگوی مصرف باشد یا مصرفشان بالای الگوی مصرف باشد، تعرفه‌های متنوعی در نظر گرفته شده است. مطابق با جزئیات اعلام‌شده، تعرفه برق مشترکانی که الگوی مصرف را رعایت نکنند، از خرداد تا شهریورماه، ۲۳ درصد رشد خواهد داشت.

مشروح گزارش تعرفه برق را اینجا دنبال کنید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت:

خودروسازان در تغییر کیفیت مصرف سوخت خودرو‌ها تجدیدنظر کنند

می متالز - دلاویز گفت: صنعت خودروسازی باید نسبت به تغییر در کیفیت خودرو‌ها و مصرف خارج از استاندارد جهانی اقدام لازم را انجام دهد.
 مدیرعامل شرکت توانیر مطرح کرد؛

دعوت از بخش خصوصی برای تشکیل کمیته اصلاح الگوی مصرف

می متالز - متولی زاده گفت: تشکیل کمیته‌ای با هدف پیگیری موضوع بهینه‌سازی، اصلاح الگو و مدل مصرف با همکاری بخش خصوصی می‌تواند زمینه اشتغال فراوانی را ایجاد کند.
 

۳ پیشنهاد توانیر برای اصلاح الگوی مصرف برق/ کارت انرژی برق در راه است

می متالز - بسته توانیر برای اصلاح الگوی مصرف برق که برای بررسی نهایی به وزارت نیرو ارسال شده، شامل ۳ پیشنهاد واقعی کردن قیمت برای پرمصرف‌ها، صدور کارت انرژی و تغییرات پله‌های مختلف مصرفی است و احتمال تصویب پیشنهاد اول نسبتا بیشتر است.
 رضا اردکانیان خبر داد:

رایگان‌ شدن هزینه آب، برق و گاز مدارس در دستور کار دولت

می متالز - وزیر نیرو گفت: رایگان‌شدن هزینه آب و برق و گاز مدارس نیازمند تصویب آیین‌نامه اجرایی در هیات دولت است.
 رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در هشتمین اجلاس عمومی شورای عالی استانها:

فولاد مبارکه صنعت سبز است

می متالز - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در هشتمین اجلاس عمومی شورای عالی استانها تصریح کرد: به جای اینکه منتظر باشیم تا شرکتهایی همچون فولاد مبارکه آلاینده اعلام شوند و بتوانیم از آنها عوارض آلایندگی اخذ کنیم، بهتر است این صنایع سبز را تشویق کنیم مدیرعامل، کارکنان و صاحبان صنایع پاک را تشویق کنیم تا آنها نیز با جدیت هرچه تمامتر در زمینۀ بهبود فعالیتهای زیست محیطی خود گام‌های مؤثرتری بردارند.
 وزیر نیرو

زمان را از دست بدهیم، مشکل آب پیچیده تر می شود

می متالز - آمار ها و هشدار های موجود در زمینه کمبود آب خبر از این می دهند که تابستان 97 چالشی جدی برای کشور در حوزه آب خواهد بود. این در حالی است که تا کنون برنامه های دقیقی برای جایگزینی منابع آب تنظیم نشده است و زمانی که قدم به قدم با شرایط بحرانی رو به رو می شویم، مسئولین تصمیم گرفته اند تا تمام توان خود را خرج کاهش مصرف مردم کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما