خبر
سرب و روی  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:

پسماندهای روی زنجان امسال تعیین تکلیف می‌شود

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: تعیین تکلیف پسماندهای روی از برنامه‌های اولویت‌دار سازمان صمت در سال جاری است.

به گزارش می متالز، ناصر فغفوری در زنجان اظهار کرد: درراستای اجرای 7 راهبرد ابلاغی وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای تحقق رونق تولید در سال جاری پروژه‌های اجرایی درحوزه‌های صنعت، معدن، تجارت و بازرسی و نظارت تعیین و اجرایی خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به برخی از اولویت‌های استان برای اجرای برنامه‌های متعدد در حوزه اقتصادی گفت: تعیین تکلیف پسماند تجمیع شده در شهرک تخصصی روی ، تعیین قطعی محل دپوی پسماندها، ساماندهی واحدهای شن و ماسه از جمله برنامه‌هایی است که امسال اجرایی خواهد شد.

وی تصریح کرد: تعیین تکلیف معادن راکد و فعال و ادامه فعالیت آنها و تهیه نقشه برخی از پروژه های اولویت‌دار در حوزه معدن از دیگر اولویت‌های امسال است.

فغفوری گفت: تشکیل اتاق اصناف در شهرستان طارم، ساماندهی صنوف بدون مجوز، ساماندهی اتحادیه‌های املاک و خودرو به لحاظ  تراکم ارتباط با مردم  در حوزه بازرگانی داخلی به جد پیگیری و اجرایی خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه در حوزه صنعت تکمیل و راه‌اندازی شرکت‌های سرجین بافت، کیلوس‌، البرز ناب آرش‌، کنسانتره جهان نمو، طرح توسعه راشا کاسپین، طرح توسعه شرکت جی تی آی پارس، پارت قطعه، طرح توسعه شرکت پدیده شیمی قرن (گلرنگ) پلاستیک پدیده، پاک حیات، طرح توسعه اطلس جین و البرز پاک ایرانیان در غرب زنجان و ... مورد نظر است، گفت: با راه‌اندازی این طرح‌ها زمینه افزایش سرمایه‌گذاری  و ظرفیت اشتغالزایی در صنعت استان مهیا خواهد شد.

وی تصریح کرد: تنوع کالاهای صادراتی استان و همچنین کشورهای مقصد نیز از دیگر اقداماتی است که طی سال جاری انجام می‌شود.

کد خبر: 33487
تاریخ: 1398/01/23 - 23:34
منبع: خبرگزاری فارس

روی  ناصر فغفوری  زنجان  سازمان صمت 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 پاسخ وزارت نفت به یک گزارش

چرا آقای خادمی یادی از پرونده زنجانی و غارت ثروت ایرانیان نمی‌کند!؟

می متالز - اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در پی انتشار گزارشی با عنوان «عضو کمسیون انرژی: زنگنه دروغ بزرگ اختلاس در پتروشیمی را مطرح کرد تا کسی از توتال و کرسنت سوال نکند» توضیحاتی برای تنویر افکار عمومی ارائه و عنوان کرد: چگونه است که این نماینده محترم مجلس (خادمی) در مصاحبه مفصل خود یادی از پرونده بابک زنجانی و غارت نادر ثروت ایرانیان توسط این فرد نمی‌کند؟
 امروز رقم می خورد؛

عرضه مس، فولاد، طلا و روی در بورس کالای ایران

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه، میزبان عرضه ۱۴۹ هزار و ۳۲۰ تن انواع کالا است.
 حسین قلی، رئیس اتحادیه صادرکنندگان سرب و روی مطرح کرد:

موانع خودساخته صادرات به عنوان پیشران تولید رفع شود / سختگیری های بیمه و مالیات کاهش یابد / قیمتهای بازار انرژی اصلاح شود

می متالز - تحقق شعار رونق تولید نیازمند الزاماتی در حوزه سیاست‌گذاری اقتصادی است که دولت متولی اصلی آن به حساب می آید، البته اهمیت نقش سایر نهادهای نظام و مردم نیز نباید نادیده گرفته شود. تولیدکنندگان به عنوان افرادی که قوانین لحاظ شده از جانب دولت را در دستور کار خود قرار می دهند، حق پیشنهاد و انتقاد از این دستورات را دارد. در حوزه معدن و فولاد نیز تولیدکنندگان نقطه نظراتی دارند که می تواند در بهبود شرایط تاثیر گذار باشد.
 قائم مقام بیمه مرکزی:

فقط ۵درصد واحدهای مسکونی بیمه حوادث طبیعی دارند

می متالز - قائم مقام بیمه مرکزی اعلام کرد: تنها بین ۵ تا ۷ درصد واحدهای مسکونی در کشور، از پوشش بیمه حوادث طبیعی برخوردار هستند که این میزان در برخی از مناطق کمتر و در برخی از استان‌ها نیز بیشتر است.
 بازار سهام در هفته‌ای که پیش‌رو است

جاذبه و دافعه حفظ قله بورس/شاخص سهام برای ششمین هفته صعودی ماند

می متالز - بازار سهام در هفته گذشته تکاپوی زیادی برای عبور از قله تاریخی ۱۹۵ هزار واحدی مهرماه گذشته کرد و در نهایت توانست بالاتر از سطح مزبور قرار گیرد، هرچند چهارشنبه با غلبه نسبی عرضه‌ها مواجه شد. به ویژه آنکه با مدیریت موثر بانک مرکزی در بازار ارز یکی از انگیزه‌های مهم رشد قیمت‌ها در بورس کالا و تاثیر پذیری سهام شرکت‌های مرتبط عملا در حالت انتظار قرار گرفته است.
 قائم مقام بیمه مرکزی:

فقط ۵ درصد واحدهای مسکونی بیمه حوادث طبیعی دارند

می متالز - قائم مقام بیمه مرکزی اعلام کرد که تنها بین ۵ تا ۷ درصد واحدهای مسکونی در کشور از پوشش بیمه‌ حوادث طبیعی برخوردارند که این میزان در برخی از مناطق کمتر و در برخی از استان‌ها نیز بیشتر است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما