خبر
سرب و روی  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:

پسماندهای روی زنجان امسال تعیین تکلیف می‌شود

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: تعیین تکلیف پسماندهای روی از برنامه‌های اولویت‌دار سازمان صمت در سال جاری است.

به گزارش می متالز، ناصر فغفوری در زنجان اظهار کرد: درراستای اجرای 7 راهبرد ابلاغی وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای تحقق رونق تولید در سال جاری پروژه‌های اجرایی درحوزه‌های صنعت، معدن، تجارت و بازرسی و نظارت تعیین و اجرایی خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به برخی از اولویت‌های استان برای اجرای برنامه‌های متعدد در حوزه اقتصادی گفت: تعیین تکلیف پسماند تجمیع شده در شهرک تخصصی روی ، تعیین قطعی محل دپوی پسماندها، ساماندهی واحدهای شن و ماسه از جمله برنامه‌هایی است که امسال اجرایی خواهد شد.

وی تصریح کرد: تعیین تکلیف معادن راکد و فعال و ادامه فعالیت آنها و تهیه نقشه برخی از پروژه های اولویت‌دار در حوزه معدن از دیگر اولویت‌های امسال است.

فغفوری گفت: تشکیل اتاق اصناف در شهرستان طارم، ساماندهی صنوف بدون مجوز، ساماندهی اتحادیه‌های املاک و خودرو به لحاظ  تراکم ارتباط با مردم  در حوزه بازرگانی داخلی به جد پیگیری و اجرایی خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه در حوزه صنعت تکمیل و راه‌اندازی شرکت‌های سرجین بافت، کیلوس‌، البرز ناب آرش‌، کنسانتره جهان نمو، طرح توسعه راشا کاسپین، طرح توسعه شرکت جی تی آی پارس، پارت قطعه، طرح توسعه شرکت پدیده شیمی قرن (گلرنگ) پلاستیک پدیده، پاک حیات، طرح توسعه اطلس جین و البرز پاک ایرانیان در غرب زنجان و ... مورد نظر است، گفت: با راه‌اندازی این طرح‌ها زمینه افزایش سرمایه‌گذاری  و ظرفیت اشتغالزایی در صنعت استان مهیا خواهد شد.

وی تصریح کرد: تنوع کالاهای صادراتی استان و همچنین کشورهای مقصد نیز از دیگر اقداماتی است که طی سال جاری انجام می‌شود.

کد خبر: 33487
تاریخ: 1398/01/23 - 23:34
منبع: خبرگزاری فارس

روی  ناصر فغفوری  زنجان  سازمان صمت 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پوشش ۱۰۰درصدی برنامه سه ماهه تولید فولاد خوزستان در سایه تحریم محقق شد

می متالز - شرکت فولاد خوزستان با بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص و تکیه بر دانش فنی، توانست برنامه‌های سه ماهه‌ی نخست سال را محقق کند.
 اینوستینگ اعلام کرد؛

مهمترین رویدادهای اقتصادی جهان در هفته جاری

می متالز - تحلیلگران بازارهای بین المللی معتقدند که نشست بانک مرکزی اروپا یکی از مهمترین رویدادهای اقتصادی هفته جاری است که می تواند تاثیر مهمی بر بازارهای جهانی داشته باشد.
 چگونه عملکرد کالسیمین در فصل نخست سال دلنشین‌تر می‌شد؟

55 تومان سود پنهان بهار «فاسمین»

می متالز - عملکرد شرکت کالسیمین روز گذشته روی «کدال» قرار گرفت. این شرکت در فصل نخست سال 98 موفق به تحقق سود 99 تومانی شده است. با این حال بررسی دقیق‌تر صورت‌های مالی این شرکت نشان از پتانسیل شناسایی سود بیشتر در این شرکت دارد.
 در ۳ ماه ابتدایی سال ۲۰۱۹ رخ داد؛

کاهش عرضه و تقاضای جهانی سرب

می متالز - میزان تقاضا برای فلز سرب در ۳ ماه ابتدایی سال ۲۰۱۹ میلادی کاهش داشت. همچنین تولیدکنندگان این فلز نیز از تولید خود در مدت یادشده کاستند.
 در نخستین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو انجام شد؛

امضای قرارداد ۷۴۰ میلیارد تومانی تعمیق ساخت داخل برای قطعات خودرویی/ اعلام برگزاری ۴ میز تخصصی دیگر تا پایان امسال برای تامین قطعات مورد نیاز

می متالز - نخستین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل قطعات و مجموعه های مورد نیاز برای صنایع کشور در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار و در آن تفاهم نامه ۷۴۰ میلیارد تومانی برای ساخت داخل قطعات خودرو امضا شد.
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:

سهم اشتغال استان زنجان در بخش خدمات از میانگین کشوری پایین‌تر است

می متالز - رئیس سازمان صنعت و معدن استان زنجان گفت: سهم اشتغال استان زنجان در بخش خدمات از میانگین کشوری پایین‌تر است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما